Бом-бенге

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Бом-бенге мазь 25г
 
Ціна:

21.60грн.
Бом-бенге мазь 25г
Віола
Ціна:

23.60грн.
Бом-бенге мазь туба 30г
 
Ціна:

26.40грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Бом-бенге - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Бом-бенге

Виробник

Тернофарм ООО

Загальний опис

Комбінований препарат для зовнішнього застосування. Метилсаліцилат виявляє протизапальний, знеболювальний, подразнювальний та відволікаючий ефекти, в основі яких лежить вплив на підвищену проникність капілярів, процеси мікроциркуляції, гальмування активності медіаторів запалення, у тому числі брадикініну, що чинить альгогенну дію. Подразнення ментолом чутливих нервових закінчень спричиняє легкий місцевий знеболювальний ефект.

Форма випуску та упаковка

По 25 г в тубах у пачках або без пачок.

Лікарська форма

Мазь. Основні фізико-хімічні властивості: мазь білого або жовтого кольору з сильним специфічним запахом. За зовнішнім виглядом мазь повинна бути однорідною.

Фармакологічна дія

Засоби для місцевого застосування при болях у суглобах і м'язах. Код АТС М02А С.

Фармокинетика

Не вивчалась

Особливі умови

Запобігати потраплянню мазі в очі. У разі випадкового потрапляння мазі в очі необхідно промити їх водою і негайно звернутися до лікаря. Не застосовувати особам, схильним до алергічних реакцій на компоненти препарату. Препарат наносити на неушкоджені ділянки шкіри. При втиранні у шкіру виникає відчуття холоду, потім теплоти, слабкого печіння та поколювання. Не застосовувати з оклюзійною пов'язкою. Після кожного застосування мазі ретельно мити руки. При сильному подразненні шкіри втирання слід припинити. Препарат містить саліцилати, що є аспіриноподібними речовинами, тому слід брати до уваги застереження щодо застосування аспірину. Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека та ефективність застосування препарату під час вагітності або у період годування груддю не вивчались. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Склад

Діючі речовини: 1 г мазі містить: ментолу 39 мг, метилсаліцилату 202 мг; Допоміжні речовини: парафін, парафін білий м'який.

Свідчення

Ревматизм (суглобовий та м'язовий), ішіас, артрит, невралгія, ексудативний плеврит.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, захворювання шкіри, ушкодження, рани шкіри у місці нанесення препарату. Підвищена чутливість до ацетилсаліцилової кислоти, ібупрофену або інших нестероїдних протизапальних засобів, особливо при наявності бронхіальної астми в анамнезі.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Безпека та ефективність застосування препарату під час вагітності або у період годування груддю не вивчались.

Побічні дії

Можливі опіки шкіри, пухирці та тимчасові реакції з боку шкіри. Відчуття холоду, потім теплоти, слабкого печіння та поколювання, можливі алергічні реакції, включаючи почервоніння шкіри, висипання, кропив'янку, контактний дерматит, свербіж.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Хоча достатньо контрольовані випробування взаємодії не проводилися, не виключено, що надмірне застосування саліцилатів для місцевого застосування може збільшити ефект кумаринових антикоагулянтів та антитромбоцитарних препаратів. У зв'язку з цим пацієнтам, які приймають кумаринові антикоагулянти та антитромбоцитарні препарати, включаючи аспірин, слід проявляти обережність.

Передозування

Відчуття сильного тепла та печіння у місці нанесення мазі, посилення проявів побічних реакцій.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004