Біолакт Єва

За даним запитом не знайдено товарів.

Інструкція Біолакт Єва

Виробник

ILDONG PHARMACEUTICAL CO LTD

Загальний опис

Біолакт Єва - комбінований пробіотик з уро-антисептичними властивостями, що містить лактобактерії, біфідобактерії та ентерококи, підтримує фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори і забезпечує комфортне функціонування шлунково-кишкового тракту.

Форма випуску та упаковка

По 10 стіків у пачці з картону.

Лікарська форма

Порошок

Фармакологічна дія

Біолакт Єва - комбінований пробіотик з уро-антисептичними властивостями, який містить лактобактерії, біфідобактерії та ентерококи, підтримує фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори і забезпечує комфортне функціонування шлунково-кишкового тракту. Лактобактерії продукують молочну кислоту та пригнічують ріст патогенних мікроорганізмів, поступово їх витісняючи як природний конкурент. Ентерококи та біфідобактерії беруть участь у процесах ферментативного розщеплення жирів, білків та складних вуглеводів, у процесах синтезу та всмоктування вітамінів. Наявність у Біолакті Єва різних корисних штамів дозволяє надавати позитивну дію на стан і травні функції всього кишківника(особливо за наявності бродильної диспепсії і явищ метеоризму), а також надає детоксикаційні властивості. Біолакт Єва підтримує функціонування нормальної кишкової мікрофлори шляхом: - створення несприятливих умов для розмноження патогенних мікроорганізмів; - участі у синтезі вітамінів та в метаболізмі жовчних кислот; - поліпшення ферментативного розщеплення білків, жирів, складних вуглеводів. Бактерії, що входять до складу Біолакту Єва, колонізують різні відділи травного тракту, що забезпечує відновлення балансу кишкової мікрофлори як в тонкому, так і в товстому відділах кишківника. Це, в свою чергу, підвищує неспецифічну резистентність організму, підтримує рівновагу імунної, нервової та інших систем, покращує засвоєння поживних речовин та вітамінів.

Особливі умови

Пробіотики є фізіологічними для людини продуктами. Передозування ними практично неможливе. На відміну від фармакопейних препаратів, пробіотики можуть призначати дітям від 3-ьох років майже в тих же дозах, що і дорослим. Можливе застосування під час вагітності та лактації. Не спостерігається небажаних взаємодій Біолакту Єва з лікарськими засобами.

Склад

Діючі речовини: високоефективні штами живих пробіотичних бактерій (L.acidophilus, B.longum, E.faecium) - більше ніж 3х10 КУО/г, екстракт журавлини - 120 мг, цинк - 3,45 мг; магнію лактат - 15 мг. Допоміжні речовини: безводна кристалічна глюкоза, рослинний крем-порошок, порошок йогурту змішаний, мікрокристалічна целюлоза, полідекстроза, фруктоолігосахариди. фруктоолігосахариди, сухе знежирене молоко, ксиліт, кукурудзяний крохмаль, сорбіт, сухе цільне молоко, стеарат магнію, порошок екстракту індійського агрусу. Продукт не містить ГМО.

Свідчення

- Рекомендований з метою профілактики дисбактеріозу, що виникає внаслідок вживання антибіотиків в урології та гінекології; в комплексній терапії інфекцій сечовивідних шляхів та запальних процесів в гінекологічній практиці, що супроводжуються дисбактеріозом. - Для відновлення балансу мікрофлори кишківника та усунення наслідків антибіотикотерапії (дисбактеріозу кишківника, антибіотик-асоційованої діареї, псевдомембранозного коліту) під час та після прийому антибіотиків; - Під час корекційного (дієтичного) харчування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразкова хвороба, гастроентерит, коліт, синдром подразненої товстої кишки, порушення всмоктування, інфекційні кишкові захворювання); - В якості підтримуючого засо при лікуванні жіночих урологічних інфекцій. - Для усунення проявів шлунково-кишкових розладів: закреп, діарея, метеоризм (в тому числі - пов'язаних зі зміною харчового режиму та раціону, води, стресом та ін.); - Для підтримання нормальної функції травлення в умовах постійних стресів та вживання сучасних продуктів, які містять компоненти, що несприятливо впливають на мікрофлору кишківника; - При лактозній недостатності; - При алергічних захворюваннях (атопічний дерматит, екзема та інші алергодерматози, харчова алергія); - В комплексі заходів при остеопорозі, в т.ч. у жінок у період менопаузи (для покращення засвоєння кальцію); - Біолакт Єва є корисним для дітей в період росту, так як покращує біодоступність вітамінів і мінералів; - В комплексі заходів для усунення дисбіозу піхви у жінок; - Для покращення загального стану при синдромі хронічної втоми.

Протипоказання

Не застосовувати Біолакт Єва у разі алергії на його компоненти. Не слід запивати Біолакт Єва гарячими напоями та приймати одночасно з алкоголем. Не застосовувати Біолакт Єва після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Способи застосування

Термін вживання: 7-14 днів від 1 до 4 стиків на добу

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Можливе застосування під час вагітності та лактації.

Побічні дії

Біолакт Єва добре переноситься; немає інформації про його небажані ефекти. Можливий розвиток послаблення при дефекації у людей зі схильністю до проносів. Уникнути цього ефекту можна шляхом зменшення разової дози в два рази в порівнянні з базовою і поступовим її збільшенням протягом одного тижня. На відміну від фармакопейних препаратів, пробіотики можуть призначати дітям від 3-ьох років майже в тих же дозах, що і дорослим. Можливе застосування під час вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не спостерігається небажаних взаємодій Біолакту Єва з лікарськими засобами.

Особливі умови зберігання

Біолакт Єва не вимагає особливих умов зберігання при низькій температурі. Ліофілізація бактерій і 4-кратна оболонка забезпечують тривале збереження високої біологічної активності мікроорганізмів при кімнатній температурі. Зберігати при температурі не вище 25 °С в темному, недоступному для дітей місці. Уникати попадання на продукт прямого сонячного світла і високої вологості.

08004 08004