Білобіл форте

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

381.30грн.

Інструкція Білобіл форте

Виробник

КРКА, д.д., Ново место, Словения

Загальний опис

Препарат містить стандартизований екстракт листя гінкго білоба, основними компонентами якого є флавонові глікозиди, терпенові сполуки (гінкголіди та білобаліди). Саме ці активні речовини екстракту обумовлюють його специфічну фармакологічну активність. Препарат покращує церебральний кровообіг і постачання тканин мозку киснем та глюкозою, запобігає агрегації тромбоцитів, гальмуючи фактор активації тромбоцитів, розширює судини, покращує мікроциркуляцію крові і, регулюючи метаболізм, захищає клітини і тканини від уражень, спричинених дефіцитом кисню. Запобігає розвитку травматичного та токсичного набряку мозку, вікові зниження холінорецепторів та ?2-адренорецепторів. Флавоноїди виявляють антиоксидантну дію. Білобаліди та частково гінкголіди чинять нейропротективну дію. Препарат покращує реологічні властивості крові, сенсорну і когнітивну функції мозку, запобігає погіршенню розумової діяльності.

Форма випуску та упаковка

По 10 капсул у блістері, по 2 або 6 блістерів у картонній коробці.

Лікарська форма

Капсули. Рожеві капсули. Капсула містить порошок від світлого до темно-коричневого кольору з видимими темними частками та можливими невеликими грудочками.

Фармакологічна дія

Засоби, які застосовуються при деменції. Гінкго дволопатеве. Код АТС N06D X02.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. Перші ознаки поліпшення стану виникають через 1 місяць від початку лікування. Оскільки препарат може чинити вплив на систему згортання крові, не рекомендується застосовувати капсули до або після хірургічного втручання. У разі одночасного застосування антикоагулянтів препарат необхідно приймати тільки після консультації з лікарем. При появі алергічної реакції пацієнту слід припинити приймати капсули. Особлива інформація про деякі інгредієнти Препарат містить лактозу і глюкозу. Пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази Лаппа або мальабсорбцією глюкози-галактози не можна приймати цей препарат. Капсули Білобіл форте містять азобарвник азорубін (E 122), який може спричиняти алергічні реакції. Дуже рідко азобарвники можуть спричинити бронхоспазм. Застосування у період вагітності або годування груддю. Результати експериментів на тваринах не виявили будь-яких шкідливих впливів на плід. Проте, оскільки досвід застосування препарату жінками у період вагітності і годування груддю обмежений, препарат не слід застосовувати таким жінкам. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботу з іншими механізмами. Препарат звичайно не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом і роботі з іншими механізмами. Але потрібно враховувати, що у деяких пацієнтів іноді може мати місце запаморочення, яке може впливати на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами. Діти. Достатнього досвіду застосування препарату у дітей немає, тому лікування дітей препаратом Білобіл® форте не рекомендоване.

Склад

Діючі речовини: 1 капсула містить сухий екстракт листя гінкго білоба (Ginkgo biloba L., folium) (35-67:1) із вмістом: - 17,6 - 21,6 мг флавоноїдів у вигляді флавонових глікозидів; - 2,24 - 2,72 мг гінкголідів A, B, C; - 2,08 - 2,56 мг білобалідів - 80 мг; Допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, глюкоза. Оболонка капсули: желатин, титану діоксид (Е 171), барвник азорубін (Е 122), заліза оксид червоний (E 172), заліза оксид чорний (E 172).

Свідчення

Капсули Білобіл форте є лікарським засобом, який містить інгредієнти рослинного походження та рекомендовані для застосування при: - когнітивному дефіциті різного генезу (дисциркуляторна енцефалопатія, внаслідок інсульту, черепно-мозкових травм, у літньому віці, що проявляється розладами уваги та/або пам'яті, зниженням інтелектуальних здібностей, відчуттям страху, порушенням сну), та нейросенсорному дефіциті різного генезу (стареча дегенерація жовтої плями, діабетична ретинопатія); - переміжній кульгавості при хронічних облітеруючих артеріопатіях нижніх кінцівок (ІІ ступінь за Фонтейном); - порушеннях зору судинного генезу, зниженні його гостроти; - порушеннях слуху, дзвоні у вухах, запамороченнях і порушеннях координації переважно судинного генезу; - синдромі Рейно.

Протипоказання

Підвищена чутливість до екстракту гінкго білоба чи до будь-якого неактивного компонента препарату.

Способи застосування

Призначають по 1 капсулі 2-3 рази на добу під час їди. Запивати склянкою води. Середня тривалість курсу лікування - 3 місяці. Когнітивні розлади: призначають по 1 капсулі 80 мг 2-3 рази на добу. Тривалість лікування становить не менше 8 тижнів. Через 3 місяці терапії лікар повинен перевірити необхідність подальшого застосування препарату. Периферичне оклюзивне захворювання артерій, а також запаморочення судинного та інволюційного походження: призначають по 1 капсулі 80 мг 2 рази на добу. Тривалість лікування становить не менше 8 тижнів. При запамороченні тривалість терапії становить не більше 6-8 тижнів. Тривалість лікування шуму у вухах - не менше 12 тижнів.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Результати експериментів на тваринах не виявили будь-яких шкідливих впливів на плід. Проте, оскільки досвід застосування препарату жінками у період вагітності і годування груддю обмежений, препарат не слід застосовувати таким жінкам.

Побічні дії

З боку шлункового тракту: - дуже рідко: диспептичні явища, нудота, блювання. З боку нервової системи: - дуже рідко: головний біль, запаморочення. З боку шкіри: почервоніння, набряк, свербіж, висипання. З боку імунної системи: - дуже рідко: алергічні реакції на шкірі (свербіж, почервоніння та набряк). У поодиноких випадках при застосуванні препаратів, що містять екстракт гінкго білоба, особливо при одночасному застосуванні з антикоагулянтами (такими як фенпрокумон, ацетилсаліцилова кислота та інші нестероїдні протизапальні засоби), виникають крововиливи (шлунково-кишкові, в очі, у мозок). Якщо мають місце тяжкі побічні ефекти, то лікування слід припинити.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Супутній прийом препарату Білобіл форте та ацетилсаліцилової кислоти або антикоагулянтів може призвести до підвищеного ризику появи кровотечі через подовжений час коагуляції крові.

Передозування

При одноразовому чи багаторазовому передозуванні лікарського засобу можуть виникнути диспептичні розлади, порушення свідомості та головний біль. Лікування симптоматичне.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці для захисту від дії вологи. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004