Бепантен

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
Скинути
Фільтр
Сортування
Бепантен Плюс крем 30г туба
 
Ціна:

156грн.
Ціна:

155.40грн.
Для дітей
Бепантен мазь 5% 30г туба
Бепантен мазь 5% 30г туба
 
Ціна:

182.30грн.
Бепантен крем 5% 30г
 
Ціна:

182.30грн.
Бепантен крем 5% 100г
 
Ціна:

394.70грн.
Для дітей
Бепантен мазь 5% 100г туба
Бепантен мазь 5% 100г туба
 
Ціна:

415.50грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Бепантен - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Бепантен: коротка інструкція із застосування

Бепантен відноситься до препаратів, які відновлюють шкірний покрив і мають регенеруючий ефект. Головне завдання засобу в тому, щоб прискорювати загоєння будь-яких ран і пошкоджень шкіри, але при цьому він не впливає на згортання крові й не має негативного ефекту на удари або травми. При нанесенні на ділянку шкіри засіб проникає всередину, де швидко стає пантотеновою кислотою — природним секретом шкіри людини, що має таку ж дію, що й вітамін В5.

Склад Бепантену — це декспантенол, спиртовий аналог пантотенової кислоти. У засобі також є додаткові компоненти, які підсилюють дію.

Бепантен може випускатися в декількох формах — крем або мазь. Їхня відмінність у тому, що в мазі набагато вищий вміст ланоліну. Це аналог природного секрету шкіри людини, який захищає поверхню від тертя, попрілостей і пошкоджень. У кремі концентрація речовини менша, хоча у нього є той же ефект, але менш виражений. Ціна Бепантену у вигляді мазі в середньому не відрізняється від вартості крему.

Купити Бепантен можна в інтернет-аптеці apteka.com. У нас на сайті можна знайти великий вибір препаратів за низькою вартістю. Всі засоби — оригінальні лікарські речовини від перевірених виробників. Замовлення можна оформити онлайн, а ми виконаємо доставку до вас додому.

Які є показання до застосування Бепантену?

Слід розділяти крем і мазь, тому часто лікарі особливо наполягають на купівлі саме того виду препарату, який рекомендований. Коли краще використовувати крем?

  1. Якщо є виражені порушення і пошкодження шкірного покриву — травми, порізи, тріщини, садна, опіки (включаючи сонячні опіки).
  2. Для комплексного лікування надмірної сухості шкіри або для профілактики цього стану. Можна використовувати при наслідках дерматиту для лікування різних станів.
  3. У якості щоденного засобу для догляду за чутливою шкірою та найуразливішими ділянками. Наприклад, для рук або обличчя, якщо знаєте, що найближчим часом вони будуть піддаватися особливо сильному впливу і можуть пошкодитися.
  4. Для комплексного догляду за сосками під час годування грудьми і лактації — від тріщин, почервоніння та пошкоджень. 
  5. Для комплексного догляду за шкірою немовлят — від попрілостей.

Мазь призначається в тих випадках, коли завдання Бепантену більше в лікуванні внутрішньошкірних ушкоджень, а не в захисті верхнього шару шкіри. Хоча в деяких випадках мазь теж може використовуватися як профілактичний засіб:

  • Для лікування сухості шкіри в тих випадках, коли було пошкодження.
  • Для лікування і догляду за шкірою немовляти (включаючи лікування при пелюшковому дерматиті).
  • Для лікування і догляду за молочною залозою.

Обидва препарати використовуються для того, щоб посилити природні регенеруючі властивості шкіри, активувати і запустити процес загоєння при різних типах ушкоджень. Рекомендований до використання при станах активного ушкодження, включаючи пересадку шкіри, хронічні виразки або пролежні.

Які є протипоказання?

Основне протипоказання — це надмірна, підвищена реакція до будь-якого компонента у складі Бепантену, індивідуальна непереносимість препарату або алергія на нього.

Взаємодія з іншими препаратами

Безпосередньо даних про те, що засіб може взаємодіяти з іншими лікарськими речовинами, немає.

Рекомендовано з обережністю застосовувати крем або мазь у генітальній області, а в період лікування відмовитися від статевих контактів, так як у складі є компоненти, які призводять до зменшення міцності або розривів латексних презервативів.

Купити Бепантен можна для самостійного лікування тільки цим препаратом або ж у складі комплексної терапії з догляду та відновленню шкіри.

Бепантен: спосіб застосування і дозування

Як застосовувати Бепантен і в яких дозах, зазвичай призначається лікарем і залежить від тяжкості стану. Крем або мазь треба наносити невеликим шаром на ушкоджені ділянки шкіри.

Інструкція Бепантен

Виробник

Байер

Загальний опис

Хлоргексидину дигідрохлорид є антисептиком, який добре переноситься і чинить бактерицидну дію щодо грампозитивних бактерій, особливо до чутливих штамів Staphylococcus aureus - мікроорганізмів, які найчастіше пов'язані зі шкірними інфекціями. Меншою мірою хлоргексидину дигідрохлорид активний щодо грамнегативних патогенних мікроорганізмів. Деякі різновиди Pseudomonas і Proteus є стійкими до хлоргексидину. Він має слабку активність щодо грибів і не є активним щодо вірусів. Декспантенол, активний інгредієнт препарату Бепантен® Плюс, у клітинах швидко перетворюється на пантотенову кислоту і діє як вітамін. Але декспантенол має перевагу, бо швидше, ніж пантотенова кислота, абсорбується при місцевому застосуванні. Пантотенова кислота є компонентом життєво необхідного коензиму А (СоА). У цій формі ацетилкоензим А (СоА) відіграє провідну роль у метаболізмі кожної клітини. Таким чином, пантотенова кислота є необхідною для формування і загоєння пошкоджених шкіри і слизових оболонок.

Форма випуску та упаковка

По 3,5 г, 30 г или 100 г крема в тубах в картонной коробке.

Лікарська форма

Мазь. Гомогенна мазь білого з кремовим відтінком кольору, зі специфічним запахом ланоліну.

Фармакологічна дія

Препарати, які сприяють загоєнню (рубцюванню) ран. Код АТС D03A X03.

Фармокинетика

Абсорбція хлоргексидину крізь непошкоджену шкіру не виявлена. У немовлят, яких купали у миючому 4 % розчині хлоргексидину глюконату, спостерігалися низькі концентрації хлоргексидину в крові (1 мкг/мл). Про поширення хлоргексидину в органах та тканинах відомо мало, тому що всмоктування через шкіру мінімальне. При пероральному призначенні 300 мг у здорових дорослих максимальний рівень плазмової концентрації, що становить 0,2 мкг/мл, можна визначати через 30 хвилин. Хлоргексидин після місцевого нашкірного застосування фактично не всмоктується. Після перорального застосування хлоргексидин майже повністю виділяється з калом. Декспантенол швидко абсорбується шкірою. У клітинах шкіри швидко перетворюється на пантотенову кислоту та додається до ендогенних запасів цього вітаміну. У крові пантотенова кислота зв'язується з протеїнами плазми (переважно ?-глобуліном та альбуміном). У здорових дорослих концентрація становить приблизно 500-1000 мкг/л і 100 мкг/л у крові та сироватці відповідно. Пантотенова кислота не розпадається в організмі і виводиться у незміненому вигляді. 60-70 % пероральної дози виводиться з сечею, решта - з калом. У дорослих із сечею екскретується 2-7 мг, у дітей - 2-3 мг на добу.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. При застосуванні препарату слід уникати контакту з очима. Застосування Бепантен® мазі для загоєння та лікування ран у ділянці статевих органів або заднього проходу при одночасному використанні презервативів із латексу призводить до зменшення міцності та надійності презервативів через допоміжну речовину - вазелін білий. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Немає жодних підстав вважати, що застосування препарату у період вагітності або годування груддю є ризикованим. Протягом вагітності препарат слід застосовувати за призначенням лікаря. При застосуванні для лікування тріщин сосків протягом годування груддю препарат слід змити перед годуванням. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає. Діти. Препарат застосовують дітям різних вікових груп, включаючи немовлят.

Склад

Діючі речовини: 1 г мазі містить декспантенолу 50 мг. ­До­по­м­іжні ­ре­чо­вини: спирт цетиловий, спирт стеариловий, віск білий, ланолін, парафін білий м'який, олія мигдальна рафінована, олія мінеральна, протегін Х (олія мінеральна, парафін жовтий м'який, озокерит, гліцерол олеат, ланоліновий спирт), вода очищена.

Свідчення

Бепантен® мазь застосовують у наступних випадках: - для прискорення загоєння та епітелізації шкіри при мікроушкодженнях (нетяжкі опіки та подряпини); при подразненнях шкіри (наприклад, унаслідок радіотерапії, фототерапії або опромінення ультрафіолетовими променями); при хронічних виразках шкіри та пролежнях; анальних тріщинах; ерозіях шийки матки та після пересадки шкіри; - для профілактики та лікування потрісканої або шершавої та сухої шкіри; - для регулярного профілактичного догляду за молочними залозами у жінок, які годують груддю, та для лікування подразнень та тріщин сосків; - для догляду за немовлятами: профілактика та лікування пелюшкового дерматиту; - для обробки шкіри пацієнтів під час та після місцевого застосування кортикостероїдів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до декспантенолу або до інших компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю. Немає жодних підстав вважати, що застосування препарату у період вагітності або годування груддю є ризикованим. Протягом вагітності препарат слід застосовувати за призначенням лікаря. При застосуванні для лікування тріщин сосків протягом годування груддю препарат слід змити перед годуванням.

Побічні дії

Порушення з боку імунної системи, а також шкіри та підшкірних тканин. Повідомлялося про алергічні реакції та алергічні реакції з боку шкіри: контактний дерматит, алергічний дерматит, свербіж, еритема, екзема, висипання, кропив'янка, подразнення шкіри та пухирці.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами невідомі.

Передозування

Діюча речовина Бепантен® мазі, декспантенол, добре переноситься і, таким чином, у літературі розглядається як нетоксична. Гіпервітаміноз не описаний.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004