Бензилбензоат

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

18.80грн.
немає в наявності
Бензилбензоат крем, 250 мг / г туба 40 г
Ціна:

 

Зверніть увагу!

Опис препарату Бензилбензоат - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Бензилбензоат

Виробник

Фармак ПАО

Загальний опис

Препарат чинить акарицидну дію відносно різних видів кліщів, включаючи коростяних (Acarus scabiei) і кліщів роду Demodex, виявляє протипедикульозну активність. Виявляє токсичну дію відносно всіх видів вошей (загибель вошей настає через 2-5 годин, кліщів - через 7-32 хвилини). Проникає крізь хітиновий покрив і накопичується в організмі кліща у токсичних концентраціях. Спричиняє загибель личинок і дорослих особин коростяних кліщів; не діє на яйця.

Форма випуску та упаковка

По 40 г у тубі. По 1 тубі у пачці.

Лікарська форма

Крем. Крем білого кольору зі слабким специфічним запахом.

Фармакологічна дія

Препарати, що застосовуються при ектопаразитозах, включаючи коросту. Код ATC Р03А Х01.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. Перед початком лікування хворому доцільно прийняти гарячий душ для механічного видалення з поверхні шкіри кліщів, а також для розпушення поверхневого шару епідермісу (для полегшення проникнення препарату). Після кожного вимушеного миття рук їх знову необхідно обробити. Обов'язково слід проводити обробку натільної і постільної білизни, верхнього одягу і головних уборів. Слід уникати потрапляння препарату в очі і на слизові оболонки. Після завершення курсу лікування необхідний лікарський контроль протягом 14 днів (а при наявності ускладень - і більше). При випадковому потраплянні препарату: - в очі: ретельно промити водою або 1 % розчином натрію гідрокарбонату; при подразненні слизової оболонки очей закапувати 30 % розчин альбуциду, при болю - 2 % розчин новокаїну; - у рот: рот прополоскати водою або теплим 2 % розчином натрію гідрокарбонату; - у шлунок: при випадковому застосуванні препарату внутрішньо слід негайно звернутися до лікаря. Обробку хворих в одному осередку, а також контактних осіб, необхідно проводити одночасно. Ускладення у вигляді піодермій, екземи слід лікувати одночасно з коростою і продовжувати після її ліквідації. Застосування у період вагітності або годування груддю. Не застосовувати у період вагітності. На період лікування годування груддю слід припинити. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає. Діти. Протипоказаний дітям до 3 років.

Склад

Діюча речовина: benzylbenzoate. 1 г крему містить бензилбензоату медичного - 250 мг. Допоміжні речовини: емульгатор № 1, пропіленгліколь, вода очищена.

Свідчення

Лікування корости, педикульозу.

Протипоказання

Підвищена чутливість до бензилбензоату або до інших компонентів препарату. Пошкодження шкіри, у тому числі гнійничкові захворювання шкіри.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Не застосовувати у період вагітності. На період лікування годування груддю слід припинити.

Побічні дії

При втиранні препарату у шкіру може виникнути відчуття печіння, що зникає при подальшому застосуванні крему. У поодиноких випадках у осіб з чутливою шкірою можуть виникнути місцеві шкірні реакції, відчуття печіння або свербіж, почервоніння або сухість ділянки шкіри, яка обробляється препаратом, а також алергічні реакції. Якщо вищевказані побічні ефекти надалі не зникають самостійно, застосування препарату необхідно припинити. Чутливість шкіри особливо підвищувалась на пошкоджених ділянках та геніталіях. Іноді може виникнути контактний дерматит. Оскільки препарат містить пропіленгліколь, можливе подразнення шкіри.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Фармакологічної взаємодії крему Бензилбензоат з іншими препаратами не виявлено, однак, як і для всіх протипаразитарних засобів, його не рекомендується застосовувати одночасно з іншими лікарськими засобами для зовнішнього застосування. Місцеве чи системне застосування кортикостероїдів може сприяти зникненню або зменшенню прояву деяких симптомів (свербежу, гіперемії) при збереженні інвазії, тому на період лікування кремом Бензилбензоат варто уникати застосування таких препаратів.

Передозування

При передозуванні можливе посилення проявів побічних ефектів, наприклад контактного дерматиту. При випадковому проковтуванні крему або нанесенні дуже великої кількості можливі: посилення побічних ефектів препарату, контактний дерматит, раптова втрата свідомості, стимуляція центральної нервової системи (судоми, у тому числі у дітей) та затримка сечопускання. Лікування симптоматичне. Шкіру необхідно очистити від крему. При проковтуванні крему необхідно промити шлунок, а потім прийняти активоване вугілля. При необхідності застосувати протисудомні засоби. У випадку появи будь-якої небажаної реакції на місці нанесення препарату його необхідно змити водою з милом.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

08004 08004