Барбовал

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Барбовал капсули №30
Фармак
Ціна:

97.60грн.
Ціна:

47.20грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Барбовал - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

 

В інтернет-аптеці Apteka.com представлені рецептурні та безрецептурні препарати високої якості. Гортайте каталог і замовляйте онлайн потрібний засіб. Звертаємо вашу увагу на те, що доставка можлива лише з аптек!

Барбовал: коротко про препарат

Склад Барбовала містить такі компоненти: етиловий ефір α-бромізовалеріанової кислоти, ментол у ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової, фенобарбітал. Як додаткові використовуються етанол, вода та ін.

Кожен активний компонент препарату забезпечує свою фармакологічну дію. Етиловий ефір альфа-бромізовалеріанової кислоти заспокоює, характеризується усуненням спазмів.

Фенобарбітал знижує потоки збудливих імпульсів кору ГМ. Це визначає заспокійливий, снодійний і транквілізуючий ефект.

Ментол теж забезпечує невелику судинорозширювальну та спазмолітичну дію.

В аптеці представлені різні форми препарату, тому ви можете придбати Барбовал у капсулах і краплях для перорального прийому. Вибирайте найбільш зручний варіант. Ціна на Барбовал будь-якого типу залишається дуже доступною.

Показання до прийому Барбовала

Лікарський засіб використовується як допоміжний при лікуванні:

 • неврозів із надмірною збудливістю та порушеннями сну;
 • істерії;
 • легкої стенокардії;
 • незначної АГ;
 • спазмів у ШКТ, метеоризму і т. д.

Барбовал відпускається без рецепта. Проте краще не займатися самолікуванням і приймати препарат лише у тому випадку, якщо його порекомендував фахівець. Необхідно враховувати те, що для використання ліків є деякі обмеження.

Протипоказання

Не приймайте Барбовал, якщо маєте непереносимість діючих речовин або інших складових. До протипоказань також відноситься:

 • печінкова та/або ниркова недостатність;
 • сильна артеріальна гіпертензія;
 • гострий інфаркт;
 • діабет;
 • депресивні стани;
 • міастенія та ін.

Оскільки перелік обмежень чималий, обов'язково порадьтеся з лікарем щодо можливості та доцільності лікування Барбовалом.

Взаємодія з іншими медикаментами

При поєднанні Барбовала з нейролептиками й транквілізаторами спостерігається посилення дії. Комбінація зі стимуляторами ЦНС, навпаки, послаблює ефект від лікування.

Барбовал посилює активність місцевих анестетиків, болезаспокійливих, снодійних ліків.

Не можна приймати алкоголь під час лікування, оскільки збільшується токсичність Барбовала.

Лікарський засіб посилює токсичність метотрексату.

Підійдіть серйозно до прийому цих медикаментів. Якщо лікар порекомендував купити Барбовал, виключіть небажані взаємодії.

Барбовал: прийом та дозування

Капсули. Призначені для перорального прийому. Запивайте невеликою кількістю води, приймаючи по 1-2 капсули 2-3 рази на добу. Оптимальна тривалість лікування – 10-15 днів. Потім бажано зробити перерву на аналогічний період, після чого за потребою можна продовжити прийом.

Краплі. Приймайте внутрішньо, запиваючи водою. Можна також капати краплі на цукор і класти під язик. Дозування лікар призначає індивідуально з урахуванням проблеми пацієнта. Як правило, дорослим рекомендується по 10-15 крапель 2-3 рази на добу.

Уважно вивчайте в інструкції, як приймати Барбовал.

 

Інструкція Барбовал

Виробник

Фармак ПАО

Загальний опис

Барбовалa - комбінований лікарський засіб, терапевтична дія якого зумовлена фармакологічними властивостями компонентів, що входять до його складу. Етиловий ефір бромізовалеріанової кислоти чинить рефлекторну заспокійливу і спазмолітичну дію, що обумовлена подразненням переважно рецепторів ротової порожнини і носоглотки, зниженням рефлекторної збудливості в центральних відділах нервової системи і посиленням процесів гальмування в нейронах кори та підкіркових структур головного мозку, а також зниженням активності центральних судинорухових центрів та місцевою прямою спазмолітичною дією на гладку мускулатуру. Фенобарбітал пригнічує активуючий вплив центрів ретикулярної формації середнього і довгастого мозку на кору великих півкуль, тим самим зменшуючи потоки збудливих впливів на кору головного мозку та підкіркові структури. Зменшення активуючих впливів спричиняє, залежно від дози, заспокійливий, транквілізуючий та снодійний ефекти. Барбовал® зменшує збудливі впливи на судинорухові центри, коронарні і периферичні судини, знижуючи загальний артеріальний тиск, усуваючи і попереджаючи спазми судин, особливо серцевих. Валідол заспокійливо впливає на центральну нервову систему, уповільнює перистальтику шлунка та кишечнику, зменшує метеоризм, має також помірну рефлекторну судинорозширювальну та спазмолітичну дію. Етанол посилює ефекти кожного з компонентів.

Форма випуску та упаковка

По 25 мл у флаконі. По 1 флакону у пачці.

Лікарська форма

Краплі оральні. Прозора безбарвна рідина зі специфічним ароматним запахом.

Фармакологічна дія

Снодійні та седативні препарати. Барбітурати, комбінації. Код АТХ N05C B02.

Особливі умови

Наявність у складі лікарського засобу фенобарбіталу може призвести до ризику розвитку синдрому Стівенса-Джонсона та Лайєлла, що є найбільш імовірним у перші тижні лікування. Не рекомендується тривале застосування через небезпеку розвитку медикаментозної залежності, можливого накопичення брому в організмі та розвитку отруєння бромом. У випадках, коли біль в ділянці серця не минає після прийому препарату, необхідно звернутись до лікаря для виключення гострого коронарного синдрому. Слід обережно призначати препарат при артеріальній гіпотензії, гіперкінезах, гіпертиреозі, гіпофункції надниркових залоз, гострому і постійному болю, гострій інтоксикації лікарськими засобами. Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат не застосовувати жінкам у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат може спричиняти сонливість та запаморочення, тому в період лікування пацієнтам не рекомендується працювати з небезпечними механізмами та керувати транспортними засобами.

Склад

Діючі речовини: 1 мл розчину містить етилового ефіру бромізовалеріанової кислоти у перерахуванні на 100 % речовину 18 мг, розчину ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової (валідолу) 80 мг, фенобарбіталу 17 мг. Допоміжні речовини: натрію ацетату тригідрат, етанол (96 %), вода очищена.

Свідчення

Неврози, що супроводжуються підвищеною збудливістю, безсонням; істерія; у складі комплексного лікування легких нападів стенокардії, артеріальної гіпертензії у початковій стадії, тахікардії функціонального генезу, при спазмах шлунка та кишечнику, метеоризмі.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату, печінкова та ниркова недостатність, печінкова порфірія, тяжка серцева недостатність, виражена артеріальна гіпотензія, гострий інфаркт міокарда, цукровий діабет, депресія, міастенія, алкоголізм, наркотична і медикаментозна залежності, респіраторні захворювання із задишкою, обструктивний синдром.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат не застосовувати жінкам у період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

Зазвичай препарат переноситься добре. Можливий розвиток наступних побічних реакцій: - з боку травної системи: запори, відчуття тяжкості в епігастральній ділянці, при тривалому застосуванні - порушення функції печінки, нудота, блювання; - з боку нервової системи: слабкість, атаксія, порушення координації рухів, ністагм, галюцинації, парадоксальне збудження, зниження концентрації уваги, втомлюваність, сповільненість реакцій, головний біль, когнітивні порушення, сплутаність свідомості, сонливість, легке запаморочення; - з боку органів кровотворення: анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз; - з боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпотензія, брадикардія; - з боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк, алергічні реакції (у т.ч. шкірний висип, свербіж, кропив'янка); - з боку шкіри та слизових оболонок: синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз; - з боку опорно-рухового апарату: при тривалому застосуванні засобів, що містять фенобарбітал, існує ризик порушення остеогенезу; - інше: утруднене дихання. Тривалий прийом препаратів, що містять бром, може призвести до отруєння бромом, яке характеризується такими симптомами: пригнічення центральної нервової системи, депресивний настрій, сплутаність свідомості, атаксія, апатія, кон'юнктивіт, риніт, сльозотеча, акне або пурпура.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Одночасне застосування з нейролептиками і транквілізаторами потенціює, а зі стимуляторами центральної нервової системи - ослабляє дію кожного компонента препарату. Барбовалa, що містить у своєму складі похідні барбітурової кислоти, підсилює дію місцевоанестезуючих, знеболюючих та снодійних засобів. Алкоголь посилює ефекти препарату і може підвищувати його токсичність. Дія препарату посилюється на тлі застосування препаратів вальпроєвої кислоти. Наявність у складі Барбовалуa фенобарбіталу може індукувати ферменти печінки, і це робить небажаним його одночасне застосування з медикаментами, що метаболізуються в печінці (з похідними кумарину, гризеофульвіном, глюкокортикоїдами, пероральними протизаплідними засобами, серцевими глікозидами, протимікробними, противірусними, протигрибковими, протиепілептичними, протисудомними, психотропними, пероральними цукрознижуючими, гормональними, імуносупресивними, цитостатичними, антиаритмічними, антигіпертензивними лікарськими засобами, тощо), оскільки їх ефективність буде знижуватись у результаті більш високого рівня метаболізму. Інгібітори МАО пролонгують ефект фенобарбіталу. Рифампіцин може знижувати ефект фенобарбіталу. При одночасному застосуванні фенобарбіталу з препаратами золота збільшується ризик ураження нирок. При тривалому одночасному застосуванні фенобарбіталу з нестероїдними протизапальними препаратами існує ризик утворення виразки шлунка та кровотечі. Одночасне застосування фенобарбіталу із зидовудином посилює токсичність обох препаратів. Препарат підвищує токсичність метотрексату. Під час прийому препарату слід уникати вживання спиртних напоїв

Взаємодія з алкоголем

Алкоголь посилює ефекти препарату і може підвищувати його токсичність.

Передозування

При тривалому або частому застосуванні може відбуватися кумуляція препарату, що призводить до клінічних проявів передозування, а саме: · пригнічення центральної нервової системи, що усувається застосуванням стимуляторів ЦНС (кофеїн, кордіамін тощо); · ністагму, атаксії, зниженню артеріального тиску, відхиленням у формулі крові. Проявами хронічного отруєння бромом є: депресія, апатія, риніт, кон'юнктивіт, геморагічний діатез, порушення координації рухів. Для усунення зазначених проявів призначається симптоматична терапія. Постійне тривале застосування препарату може спричинити звикання, медикаментозну залежність, абстинентний синдром, а раптове припинення застосування - синдром відміни. Тривале застосування препарату іноді супроводжується посиленням психодінамичної активності замість очікуваної седації. Симптоми передозування: пригнічення дихання, аж до його зупинки; пригнічення центральної нервової системи, аж до коми; пригнічення серцево-судинної діяльності, включаючи порушення ритму, зниження артеріального тиску, аж до колаптоїдного стану; нудота, слабкість, зниження температури тіла, зменшення діурезу. Лікування симптоматичне.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004