Евкаліптовий Бальзам

Категорії
Фільтр
Сортування
Бальзам Евкаліптовий 50г
 
Ціна:

96грн.
немає в наявності
Бальзам Евкаліптовий 20г
Бальзам Евкаліптовий 20г
 
Ціна:

 

Інструкція Евкаліптовий Бальзам

Виробник

Д-р Тайсс

Загальний опис

Евкаліптовий бальзам від застуди Др. Тайсс є лікарським засобом рослинного походження з протизастійними, відхаркувальними та антибактеріальними властивостями. Дія препарату визначається компонентами, що входять до його складу. Пари ефірних олій проявляють протизастійні та секретомоторні дії, завдяки яким зменшується в'язкість мокротиння та його краще відходження з дихальних шляхів. Всі активні речовини, що входять до складу препарату, проявляють сильну протимікробну дію. Евкаліптова олія володіє протизастійною, відхаркувальною та м'якою спазмолітичною дією на слизову оболонку дихальних шляхів. При нанесенні на шкіру евкаліптова олія чинить м'яку місцеву подразнюючу дію. Камфора при зовнішньому застосуванні чинить протизастійну і подразнюючу дію. Олія соснової хвої проявляє протизастійні та антибактеріальні властивості; на шкіру діє як засіб із місцевою подразнюючою дією .

Форма випуску та упаковка

По 20 г г у банці скляній. По 1 банці у картонній коробці. По 50 г у банці скляній. По 1 банці у картонній коробці.

Лікарська форма

Мазь. Основні фізико-хімічні властивості: гомогенна напівпрозора маса світло-жовтого кольору з характерним запахом евкаліпта і камфори.

Фармакологічна дія

Препарати, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях.Код АТС R05Х.

Фармокинетика

Фармакокінетичні дослідження не проводилися.

Особливі умови

Препарат слід застосовувати тільки зовнішньо та для інгаляцій. У немовлят та дітей віком до 2 років камфора може спричинити ларингоспазм, пов'язаний із сильною задишкою. Не застосовувати дітям із підвищеним ризиком епілептичних нападів. Не наносити на слизові оболонки, у тому числі носа та на зону навколо очей. Не застосовувати препарат у ділянці обличчя. Наносити винятково на здорову шкіру. Необхідно звернути увагу на те, щоб діти не торкалися своїми руками ділянок шкіри, на які було нанесено препарат. Після застосування мазі руки слід ретельно вимити. Інгаляції дітям віком до 12 років не рекомендуються. Інгаляції дітьми шкільного віку повинні здійснюватися під наглядом дорослих. Застосування у період вагітності або годування груддю. За відсутності даних досліджень, цей препарат не слід приймати у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Невідома.

Склад

Діючі речовини: 100 г мазі містять олії евкаліптової (Eucalypti aetheroleum) 7,5 г, олії хвої соснової (Pini silvestris aetheroleum) 7,5 г, камфори рацемічної 5 г; Допоміжні речовини: олія кукурудзяна, твердий жир, віск жовтий.

Свідчення

Застудні захворювання дихальних шляхів, що супроводжуються утрудненим відходженням мокротиння.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Бронхіальна астма, коклюш, псевдокруп та інші захворювання дихальних шляхів, що асоціюються з їх підвищеною чутливістю; захворювання шкіри (екзема, дерматити) та дитячі хвороби з екзантемою; ушкодження шкіри різної етіології у місці застосування препарату; схильність до судом. Не застосовувати для інгаляцій при гострому запаленні дихальних шляхів та при гострому запаленні легенів.

Способи застосування

Дорослим та дітям віком від 4 років тонким шаром наносити на груди та спину 2 3 рази на добу протягом дня і перед сном. Для збереження тепла покрити фланелевою чи вовняною тканиною або тепло вдягнутися. Для інгаляцій дорослим та дітям віком від 12 років розчинити одну другу чайні ложки бальзаму у 0,5 або 1 л гарячої, але не киплячої води. Покрити голову рушником та вдихати пари протягом 5 10 хвилин. При використанні інгалятора слід дотримуватися інструкцій з експлуатації пристрою. Термін лікування визначає лікар індивідуально, але в середньому він становить не довше 3 5 днів. Якщо протягом цього терміну стан хворого не покращиться або з'являються задишка, головний біль, підвищення температури тіла, гнійні/кров'янисті мокротиння або носові виділення, необхідно терміново звернутися до лікаря. Діти. Не застосовувати дітям віком до 2,5 року. Не рекомендується застосування дітям віком від 2,5 до 4 років. Для інгаляцій застосовувати дітям віком від 12 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

За відсутності даних досліджень, цей препарат не слід приймати у період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

Можливе подразнення шкіри та слизових оболонок; головний біль, запаморочення, збудження, виникнення судом. Може посилитися кашель та бронхоспазм. Інгаляції (включаючи зовнішнє застосування) можуть спричинити симптоми, такі як стрідор, диспное та саме обструктивне диспное. Як рефлекс на застосування препарату може виникнути бронхоспазм, з наступними астмо-подібними станами та наступною зупинкою дихання. Повідомлялося про поодинокі випадки галюцинацій. Можливе виникнення алергічних реакцій, контактного дерматиту та інших реакцій надмірної чутливості шкіри, таких як висипання на шкірі, кропив'янка, почервоніння та свербіж шкіри. Зовнішнє застосування на великих площах може спричинити токсичні симптоми, такі як нефротоксичність, порушення з боку центральної нервової системи (безпосередньо після застосування камфори). У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов'язково звернутися до лікаря.

Передозування

При правильному застосуванні у рекомендованих дозах інтоксикації практично виключені. При випадковому внутрішньому прийомі нерозведеного препарату слід очікувати ускладнень із боку шлунково-кишкового тракту з нудотою, блюванням, можлива діарея, судоми. Резорбтивну дію потрібно враховувати тільки у крайньому випадку. У легких випадках достатньо припинення застосування лікарського засобу. В інших випадках слід проводити симптоматичне лікування. При появі судом необхідно ввести 5-10 мг діазепаму внутрішньовенно або барбітурату короткої дії, а у випадку прийому всередину - промити шлунок і дати натрію сульфату 30 г у 250 мл води.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004