Бактробан

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

174.90грн.
Бактробан мазь 2% туба 15г
 
Ціна:

167.20грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Бактробан - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Бактробан

Виробник

ГлаксоСмітКляйн Експорт Лімітед

Загальний опис

Мупіроцин - антибіотик, що виробляється шляхом ферментації мікроорганізму Pseudomonas fluorescens. Мупіроцин пригнічує ізолейцил-трансфер-РНК-синтетазу, що призводить до інгібування синтезу білка у бактеріальній клітині. Внаслідок специфічного механізму дії та хімічної структури мупіроцин не має перехресної резистентності до інших антибіотиків. При застосуванні у мінімальних інгібуючих концентраціях мупіроцин демонструє бактеріостатичні, а при застосуванні у більш високих концентраціях - бактерицидні властивості. Як антибіотик для місцевого застосування мупіроцин in vivoпроявляє активність відносно Staphyloccocus aureus (включаючи резистентні до метициліну штами), S.epidermidisта бета-гемолітичних штамівStreptococcus. Спектр антибактеріальної активності препаратуin vitro: - грампозитивні аероби: ·Staphylococcus aureus(включаючи штами, резистентні до метициліну, та штами, які продукують бета-лактамазу); ·Staphylococcus epidermidis (включаючи штами, резистентні до метициліну, та штами, які продукують бета-лактамазу); - інші коагулазонегативні штами стафілококів (включаючи резистентні до метициліну штами). -Streptococcus species.

Форма випуску та упаковка

По 15 г крему в тубі; по 1 тубі в картонній коробці.

Лікарська форма

Крем. Основні фізико-хімічні властивості: однорідний крем білого кольору.

Фармакологічна дія

Дерматологічні засоби. Антибіотики та хіміотерапевтичні засоби для використання у дерматології. Антибіотики для місцевого застосування. Інші антибіотики для місцевого застосування. Мупіроцин. Код АТС D06A Х09.

Фармокинетика

Мупіроцин погано проникає крізь неушкоджені шкірні покриви. У разі абсорбції крізь уражену шкіру він метаболізується до мікробіологічно неактивного метаболіту монієвої кислоти та швидко виводиться з організму нирками.

Особливі умови

Крем Бактробан™ не можна застосовувати інтраназально та для лікування захворювань очей. Уникати потрапляння крему в очі. У разі випадкового потрапляння крему в очі їх слід ретельно промити водою до повного видалення залишків крему. У разі виникнення поодиноких реакцій гіперчутливості або тяжких місцевих подразнень, що виникають при застосуванні крему, лікування слід припинити, видалити залишки крему та призначити альтернативний препарат для лікування ураження. Як і при лікуванні іншими антибактеріальними препаратами, тривале застосування крему може призводити до надмірного росту нечутливих мікроорганізмів, у тому числі грибкової мікрофлори. Є повідомлення про псевдомембранозний коліт при застосуванні антибіотиків, який може бути від легкої форми до стану, небезпечного для життя. Таким чином, важливо брати до уваги цей діагноз у пацієнтів, у яких розвивається діарея під час або після застосування антибіотиків. Хоча при місцевому застосуванні мупіроцину імовірність розвитку псевдомембранозного коліту низька, втім у разі тривалої або тяжкої діареї або при абдомінальних болях лікування слід негайно припинити і провести відповідну діагностику. Бактробан™, крем, містить цетиловий спирт та стеариновий спирт. Ці неактивні інгредієнти можуть спричиняти місцеві реакції шкіри (наприклад контактний дерматит). Застосування у період вагітності або годування груддю. Фертильність. Немає даних щодо впливу крему на фертильність людини. Дослідження на тваринах показали відсутність впливу на фертильність. Вагітність. Репродуктивні дослідження мупіроцину на тваринах не виявили шкідливого впливу на плід. Достатні клінічні дані про застосування крему в період вагітності відсутні, крем можна застосовувати у період вагітності лише тоді, коли потенційна користь для жінки переважатиме можливий ризик для плода. Годування груддю. Інформація щодо проникнення мупіроцину в грудне молоко відсутня. У разі лікування тріщин грудних сосків слід ретельно змити з них крем перед годуванням дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Шкідливих впливів на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами не виявлено.

Склад

Діюча речовина: мупіроцин; 1 г крему містить 20 мг мупіроцину (у формі мупіроцину кальцію); Допоміжні речовини: ксантанова камедь, олія мінеральна, цетомакрогол 1000, спирт стеариловий, спирт цетиловий, феноксіетанол, спирт бензиловий, вода очищена.

Свідчення

Місцеве лікування вторинних бактеріальних інфекційних ускладнень при травматичних ушкодженнях (невеликі рвані рани, зашиті рани або садна довжиною до 10см або до 100см2 за площею), викликаних чутливими штамамиStaphylococcus aureus чиStreptococcus pyogenes.

Протипоказання

Підвищена чутливість до мупіроцину або до будь-якого з інших компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Вагітність. Репродуктивні дослідження мупіроцину на тваринах не виявили шкідливого впливу на плід. Достатні клінічні дані про застосування крему в період вагітності відсутні, крем можна застосовувати у період вагітності лише тоді, коли потенційна користь для жінки переважатиме можливий ризик для плода. Годування груддю. Інформація щодо проникнення мупіроцину в грудне молоко відсутня. У разі лікування тріщин грудних сосків слід ретельно змити з них крем перед годуванням дитини.

Побічні дії

Побічні реакції класифіковано за органами і системами та частотою виникнення. Частота виникнення побічних ефектів визначається таким чином: дуже часто (>1/10), часто (>1/100, <1/10), нечасто (>1/1000, <1/100), рідко (>1/10000, <1/1000), дуже рідко (<1/10000), включаючи поодинокі випадки. З боку шкіри та підшкірної клітковини: часто: реакції гіперчутливості у місці нанесення, включаючи кропив'янку, свербіж, еритему, відчуття печіння, висипання, екзему, сухість шкіри. З боку імунної системи: дуже рідко:системні алергічні реакції, включаючи анафілаксію, генералізований висип, кропив'янку та ангіоневротичний набряк. З боку нервової системи: головний біль, запаморочення. З боку травного тракту: нудота, абдомінальний біль, виразковий стоматит. Повідомлення про підозрювані побічні реакції Звітування про підозрювані побічні реакції на лікарський засіб у післяреєстраційний період має важливе значення. Це забезпечує безперервний моніторинг співвідношення ризик/користь застосування даного лікарського засобу. Фахівці у сфері охорони здоров'я, а також пацієнти можуть повідомляти про підозрювані побічні реакції до ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» за цілодобовим телефоном (044) 585-51-85 або на email oax70065@gsk.com.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Невідома.

Передозування

Симптоми. Наразі досвід передозування кремом Бактробан™ обмежений. Лікування. Не існує специфічного лікування передозування кремом Бактробан™. У разі передозування необхідна симптоматична терапія. Токсичність мупіроцину є дуже малою. У разі випадкового застосування крему всередину слід провести симптоматичне лікування.

Особливі умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

08004 08004