Азитро Сандоз

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
Діюча речовина
АЗИТРОМІЦИН (6)
Стать
Універсальні (6)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

193.60грн.
Для дітей
Азитро Сандоз порошок для приготування суспензії 100 мг / 5 мл флакон 20 мл
Для дітей
Азитро Сандоз порошок для приготування суспензії 200 мг / 5 мл флакон 20 мл
Ціна:

387.90грн.
немає в наявності
Для дітей
Азитро Сандоз порошок для оральної суспензії флакон 24.8 г для 30мл

Азитро Сандоз: коротка інструкція із застосування

Азитро Сандоз — це антибактеріальний препарат, який застосовується як самостійно, так і в складі комплексної терапії при лікуванні інфекційних захворювань ЛОР-шляхів, причиною яких є чутливі до препарату збудники.

Склад Азитро Сандозу включає в себе головну діючу речовину — азитроміцин у кількості 250 мг або азитроміцину дигідрат у кількості 500 мг. Крім цього, кожна капсула містить такі допоміжні компоненти, як целюлоза, крохмаль, натрій, кремній, магній та інші речовини.

Показання до застосування Азитро Сандозу

Купити Азитро Сандоз можна для лікування наступних інфекційних захворювань:

  • Інфекційне ураження шкіри і м'яких тканин. Ефективність препарату досягається при бешихових запаленнях, вугровій висипці та дерматозах різного походження.
  • Хвороба Лайма або бореліоз на ранній стадії.
  • Інфекційні захворювання ЛОР-органів. Азитро Сандоз — це один з найефективніших антибіотиків при фарингітах, синуситах, тонзилітах, ларингіті та інших патологіях інфекційного характеру.
  • Запалення сечовивідних шляхів, хламідіоз, а також інфекційні захворювання статевої системи.

Чи є протипоказання до Азитро Сандозу?

Антибіотик широкого спектру дії Азитро Сандоз не рекомендується приймати, якщо у пацієнта є які-небудь алергічні реакції або непереносимість компонентів лікарського засобу. Крім цього, зазначений антибіотик суворо протипоказаний при порушеннях функціонування печінки або нирок.

Що стосується вагітності, прийом Азитро Сандозу можна розглядати тільки в тому випадку, коли необхідність лікування для жінки значно перевищує ризик виникнення побічних ефектів у плода. В період лактації варто утриматися від лікування даним антибіотиком, так як його компоненти виділяються з молоком і можуть нести негативні наслідки для дитини.

Взаємодія Азитро Сандозу з іншими препаратами

Азитро Сандоз є препаратом, який необхідно з обережністю призначати у складі комплексної терапії разом з медикаментами, які подовжують інтервал QT. 

Крім цього, перш ніж купити Азитро Сандоз, необхідно звернути увагу на те, що даний антибактеріальний засіб не завжди поєднується з іншими антибіотиками. Це обумовлено тим, що при неправильному поєднанні компонентів може виникнути перехресна резистентність.

При неправильному поєднанні препаратів з боку нервової системи може спостерігатися запаморочення, сонливість, головний біль та інші негативні ефекти. Також з боку травлення у пацієнтів часто фіксуються такі негативні явища, як нудота, блювота, діарея, спазматичні болі і так далі.

Азитро Сандоз: спосіб застосування і дозування

Те, як приймати Азитро Сандоз, повинен призначати виключно лікар. Це обумовлено тим, що самолікування може негативно відбитися на стані пацієнта. Однак, якщо не прописано інше, можна слідувати вказівкам, прописаними в інструкції до препарату.

Суспензія Азитро Сандоз приймається один раз на день за одну або дві години до прийому їжі відповідно до вікового дозування. Дотримання зазначеного інтервалу обгрунтоване тим, що одночасний прийом антибактеріального засобу разом з їжею порушує якість всмоктування азитроміцину.

Уточнити ціну на Азитро Сандоз можна на сайті інтернет-аптеки apteka.com. Ми допоможемо оформити замовлення в режимі онлайн, а також зробимо доставку препаратів на вашу адресу.

08004 08004