Атомер міні

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

69грн.
Ціна:

79грн.

Інструкція Атомер міні

Виробник

PHARMACOSMETIC-DIAFARM G. SOULTOGIANNIS & Co.

Загальний опис

- Препарат нового покоління, досягнення изотоничности проводиться високотехнологічним способом електродіаліз, а не розведенням дистильованою водою. Електродіаліз дозволяє зберегти весь багатий мікроелементний склад натуральної морської води, що істотно відрізняє Атомерому від препаратів морської води з першої генерації (наприклад, Аква-маріс). - Водний розчин прополісу (італійське сировина) при приготуванні проходить стадії вилучення воску і пилку, що попереджає виникнення алергічних проявів.

Форма випуску та упаковка

Атомером міні спрей для носа 35 мл

Склад

Стерильна ізотонічна морська вода Егейського моря, добута в морській зоні святої гори Афон - місці, незайманому цивілізацією; Стерильна ізотонічна морська вода з прополісом, 0,5% водним розчином,

Свідчення

- діє як помірний антисептик; - пролонгує гідратацію слизу; - лікує дрібні роздратування або пошкодження слизової; - полегшує і заспокоює слизову носа.

Способи застосування

- по 4 уприскування в кожну ніздрю 4 рази на день при закладеності носа та наявності слизу, по 2 впорскування 1 раз в день - з профілактичною та гігієнічною метою; - після першого використання Атомерому можна зберігати і використовувати 6 місяців при кімнатній температурі; - 1050 доз у флаконі 150 мл і 245 доз у флаконі 35 мл. Флакона 150 мл вистачить на 2 місяці застосування сім'єю з 3-х чоловік - для гігієнічних цілей, або на 2 тижні при лікуванні закладеності носа.

08004 08004