Атоксіл

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

58.10грн.
Атоксіл пакет-саше 2г №20
 
Ціна:

248.10грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Атоксіл - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

 

Атоксіл - коротка інструкція із застосування

Атоксіл - це ефективний лікарський засіб, який надає стійкий терапевтичний ефект у процесі боротьби з отруєннями, діареями та іншими інтоксикаційними станами. Купити Атоксіл рекомендують багато фахівців, оскільки даний препарат має абсорбуючу, протизапальну, гіпоалергенну та антибактеріальну дію. 

Склад Атоксілу включає діоксид кремнію, який сприяє поглинанню токсинів з усіх органів і систем організму людини, включаючи патогенні мікроорганізми й алергени.

Показання до застосування Атоксілу 

 • Діарея різного походження.
 • Глистові інвазії.
 • Вірусний гепатит, який має гострий або хронічний перебіг.
 • Харчові, побутові, сезонні та інші алергії.
 • Отруєння алкоголем, грибами або хімічними речовинами.
 • Захворювання печінки і нирок.

Допускається використання Атоксілу зовнішньо. Препарат призначається пацієнтам у вигляді примочок у процесі лікування гнійних ран, трофічних виразок, опіків, гнійних ран та інших патологічних станів, пов'язаних зі шкірними утвореннями.

Які виділяють протипоказання до Атоксілу?

Оскільки Атоксіл без проблем переноситься організмом людини, препарат може використовуватись у різних вікових групах з різними захворюваннями. Обмеження можуть становити лише ті патологічні стани, які супроводжуються стійкими закрепами.

Атоксіл протипоказаний у тому випадку, якщо в пацієнта відзначаються алергічні прояви на діоксид кремнію та інші компоненти препарату. У разі виникнення індивідуальної непереносимості прийом абсорбенту варто припинити і звернутися до лікаря з метою призначення альтернативного варіанту виведення токсинів з організму.

Дитячий вік до одного року. Дане обмеження пов'язано з тим, що діоксид кремнію може стати причиною утворення кишкової непрохідності у дитини через слабку м'язову систему кишечника.

Взаємодія Атоксілу з іншими препаратами

 • Ацетилсаліцилова кислота - посилення дезагрегації тромбоцитів.
 • Антисептичні розчини - підвищується ефективність лікування гнійних ран.
 • Нікотинова кислота - зниження рівня ліпідів.

З іншими лікарськими взаємодіями можна ознайомитися в детальній інструкції до препарату. Однак, перш ніж купити Атоксіл, рекомендується проконсультуватися з лікарем. Якщо до початку прийому абсорбенту ви приймали будь-які лікарські засоби, про це обов'язково необхідно повідомити фахівця.

Атоксіл: спосіб застосування і дозування

 • Діти 3-4 роки - по одному стікеру 2 рази на день.
 • Діти старше 14 років і дорослі - по одному стікеру 3 рази на день.
 • Препарат приймається за або через пів години після прийому їжі та інших медикаментів, які входять до складу комплексної терапії. 
 • Перед застосуванням вміст стікера необхідно зробити однорідним шляхом розминання пакетика між пальцями.

Як приймати Атоксіл і тривалість лікування визначаються індивідуально в кожному окремому випадку. Варто враховувати те, що даний препарат не призначений для тривалого лікування, оскільки на його тлі виникає ризик запорів.

Щоб уточнити ціну на Атоксіл, зверніться до представників інтернет-аптеки Apteka.com. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором медичних препаратів, роз'яснять особливості застосування того чи іншого лікарського засобу, а також зроблять відправку продукції в обрану аптеку.

Інструкція Атоксіл

Виробник

ТОВ

Країна походження

Україна

Загальний опис

Атоксіл – ентеросорбент з вираженими сорбційними властивостями, проявляє дезінтоксикаційну, протимікробну та ранозагоювальну дію. Адсорбує з травного тракту і виводить з організму ендогенні та екзогенні токсичні речовини різного походження, у тому числі харчові та бактеріальні алергени, мікробні ендотоксини та інші отруйні речовини, токсичні продукти, що утворюються у процесі гниття білків у кишечнику. Сприяє транспортуванню з внутрішнього середовища організму (кров, лімфа, інтерстицій) у травний тракт за рахунок концентраційних та осмотичних градієнтів різних токсичних продуктів, у тому числі середніх молекул, олігопептидів, амінів та інших речовин з подальшим виведенням з організму.

Форма випуску та упаковка

20 стик-пакетиков по 20 г.

Лікарська форма

Саше.

Фармакологічна дія

Атоксил гель - средство, которое способствуете выведению токсинов из организма.

Особливі умови

Перед применением рекомендуется консультация врача. Индивидуальная чувствительность к компонентам. Язвенная болезнь желудка и 12-перстной кишки в стадии обострения, желудочные и кишечные кровотечения, язвы и эрозии слизистой оболочки кишечника, кишечная непроходимость. Содержит источник фенилаланина. Не рекомендуется употреблять больным фенилкетонурией. Не превышать рекомендуемую суточную дозу. Не является лекарственным средством.

Склад

1 стик-пакетик (20 г геля) содержит активное вещество - кремния диоксид высокодисперсный - 1,6 г. Вспомогательные вещества: вода очищенная, лимонная кислота, натрий-карбоксиметилцеллюлоза, подсластитель аспартам, добавка вкусо-ароматическая «Банан», сорбат калия. Без ГМО.

Свідчення

Может быть рекомендован в качестве источника энтеросорбента диоксида кремния, с целью удаления из организма экзо- и эндогенных токсинов, при бытовых, пищевых и промышленных отравлениях, диареях, кишечных инфекциях, нормализации работы желудочно-кишечного тракта. Создание оптимальных диетологических условий для нормализации состава кишечной микрофлоры.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У зв'язку з відсутністю даних про застосування Атоксілу у період вагітності або годування груддю застосування препарату не рекомендується.

Особливі умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С. Готову суспензію зберігати у щільно закритому флаконі, при температурі від 2 оС до 8 оС, не більше 32 годин.

08004 08004