АТФ-ЛОНГ

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
АТФ-ЛОНГ таблетки 10мг №40
 
Ціна:

66.30грн.
АТФ-ЛОНГ таблетки 20мг №40
 
Ціна:

112.70грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату АТФ-ЛОНГ - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція АТФ-ЛОНГ

Виробник

Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ ФарКос

Загальний опис

АТФ-ЛОНГ® - лікарський засіб нового класу речовин - різнолігандних координаційних сполук з макроергічними фосфатами, молекула якого складається з аденозин-5'- трифосфату (АТФ), амінокислоти гістидину, солей магнію і калію та чинить характерну тільки для нього фармакологічну дію, яка не є властивою для будь-якого окремого хімічного компонента (АТФ, гістидин, К+, Mg++). АТФ-ЛОНГ® впливає на метаболічні процеси у міокарді, нормалізує енергетичний обмін, активність іонотранспортних систем мембран клітин, показники ліпідного складу мембран, активність мембранозв'язаних ферментів, покращує антиоксидантну систему захисту міокарда, чинить антиішемічну, мембраностабілізуючу дію, антиаритмічний ефект при суправентикулярній тахікардії. Лікарський засіб здійснює енергозберігаючий ефект за рахунок пригнічення активності ферменту 5'-нуклеотидази, який відповідає за швидкість гідролізу енергетичних субстратів. АТФ-ЛОНГ® запобігає структурно-функціональним ушкодженням плазматичних мембран кардіоміоцитів, забезпечуючи зберігання кількісного та якісного складу ліпідів мембран, пригнічуючи активність мембранозв'язаних фосфоліпаз. АТФ- ЛОНГ® пригнічує інтенсивність процесів перекисного окислення ліпідів (ПОЛ), тим самим зменшує накопичення в мембранах продуктів гідролізу та переокислення фосфоліпідів жирних кислот, лізофосфоліпідів, для яких характерні виражені детергентні властивості і здатність спричиняти порушення скорочувальної та ритмічної діяльності серця при ішемії. У разі експериментальної ішемії міокарда препарат підвищує активність Na+ - К +- АТФ-ази та Са2+, Mg2 + - АТФ-ази і кальційзв'язуючий потенціал мембрани. АТФ-ЛОНГ® покращує показники центральної та периферичної гемодинаміки,коронарного кровообігу,нормалізує скоротливість міокарда,що призводить допідвищення показників фізичної працездатності. В умовах ішемії препарат зменшує споживання міокардом кисню, активізує функціональний стан серця, підвищує серцевий викид, що призводить до зменшення частоти нападів стенокардії та задишки під час фізичних навантажень. АТФ-ЛОНГ® відновлює нормальний синусовий ритм у хворих на пароксизмальну суправентрикулярну тахікардію, з миготінням і тріпотінням передсердь, а також'знижує активність ектопічних джерел ритму (передсердні та шлуночкові екстрасистоли). АТФ-ЛОНГ®нормалізує концентрацію калію та магнію у тканинах, знижує концентрацію сечової кислоти.

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 4 блістери в пачці.

Лікарська форма

Таблетки. Таблетки по 10 мг: білого кольору з плоскою поверхнею і фаскою; таблетки по 20 мг: білого кольору з плоскою поверхнею, фаскою та рискою.

Фармакологічна дія

Кардіологічні препарати. Код АТС С01E B10.

Особливі умови

З обережністю застосовувати: · при вираженій артеріальній гіпотензії; · із серцевими глікозидами у зв'язку з підвищенням ризику виникнення атріовентрикулярної блокади. При тривалому застосуванні необхідно контролювати рівень калію і магнію в крові. З обережністю призначати при схильності до бронхоспазму. До складу препарату входить сахароза та лактоза, тому пацієнтам з цукровим діабетом слід застосовувати препарат з обережністю, пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози, глюкози-галактози, сахарози-ізомальтози препарат не застосовувати. Обмежити вживання продуктів, до складу яких входить кофеїн (кава, чай, напої з колою). Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування вагітним жінкам протипоказане. Годування груддю на період лікування слід припинити. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Якщо під час лікування препаратом спостерігаються запаморочення, зниження артеріального тиску, слід утриматися від керування транспортними засобами та роботи з іншими механізмами. Діти. Не застосовувати дітям. Категорія відпуску. Без рецепта.

Склад

Діюча речовина: 1 таблетка містить АТФ-ЛОНГу (у перерахуванні на речовину, що не містить натрію хлорид і воду) - 10 мг або 20 мг з вмістом суми аденінових нуклеотидів 6,3 мг або 12,6 мг відповідно; Допоміжні речовини: сахароза, лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, кальцію стеарат, натрію бензоат (Е 211), кремнію діоксид колоїдний безводний.

Свідчення

У комплексному лікуванні: · ішемічної хвороби серця, нестабільної стенокардії, стенокардії спокою та напруження; · постінфарктного та міокардитичного кардіосклерозу (дифузного та вогнищевого кардіосклерозу); · пароксизмальної надшлуночкової і суправентрикулярної тахікардії та інших порушень ритму; · вегето-судинної дистонії; · міокардіодистрофії; · міокардитів; · синдрому хронічної втоми; · гіперурикемії різного походження. Застосовують з метою підвищення толерантності до фізичних навантажень.

Протипоказання

· Підвищена чутливість до препарату та його компонентів; · гострий інфаркт міокарда; · кардіогенний та інші види шоку; · обструктивні захворювання бронхолегеневої системи; · тяжкі форми бронхіальної астми; · синоатріальна блокада II-III ступеня; · AV-блокади II-III ступеня; · гіперкаліємія, гіпермагніємія; · геморагічний інсульт.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування вагітним жінкам протипоказане. Годування груддю на період лікування слід припинити.

Побічні дії

Можливі нудота, неприємні відчуття в епігастрії, алергічні реакції (у т. ч. шкірні висипання, свербіж, набряк Квінке); зниження артеріального тиску, головний біль, тахікардія, посилення діурезу, гіперемія обличчя, відчуття жару, запаморочення, неприємні відчуття у грудях, посилення моторики травного тракту, бронхоспазм. При тривалому та неконтрольованому прийомі - гіперкаліємія або гіпермагніємія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Серцеві глікозиди: підвищення ризику виникнення атріовентрикулярної блокади. Калійзберігаючі діуретики, препарати калію та інгібітори АПФ: підвищується ризик розвитку гіперкаліємії. Магнерот та інші препарати магнію: гіпермагніємія. Дипіридамол посилює терапевтичний ефект препарату АТФ-ЛОНГ®. Ксантинолу нікотинат, кофеїн, теофілін, амінофілін: зменшують терапевтичний ефект препарату АТФ-ЛОНГ®. АТФ-ЛОНГ® може посилювати антиангінальну дію бета-адреноблокаторів, блокаторів кальцієвих каналів, нітратів.

Передозування

Можливий розвиток брадикардії, AV-блокади, артеріальної гіпотензії, синкопального стану. Лікування. Припинити прийом препарату і розпочати симптоматичну терапію. При брадикардії вводити атропіну сульфат.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Препарат не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище +25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

08004 08004