Аспаркам

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Аспаркам таблетки №50
Галичфарм АО
Ціна:

73.70грн.
Аспаркам таблетки №10
Красная Звезда ХФЗ ОАО
Ціна:

16.30грн.
Аспаркам таблетки №50
Красная Звезда ХФЗ ОАО
Ціна:

63.80грн.
немає в наявності
Аспаркам розчин для ін'єкції ампули 10мл №10
Аспаркам розчин для ін'єкції ампули 10мл №10
Галичфарм АО
Ціна:

 

Зверніть увагу!

Опис препарату Аспаркам - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Аспаркам

Виробник

Красная Звезда ХФЗ ОАО

Країна походження

Україна

Загальний опис

Аспаркам належить до лікарських засобів, які регулюють метаболічні процеси. Механізм дії пов'язаний з властивістю аспарагінатів переносити іони магнію і калію у внутрішньоклітинний простір та участю їх у метаболічних процесах. Іони калію і магнію, як важливі внутрішньоклі­тинні катіони, включаються в роботу ряду ферментів, у процес зв'язування макромолекул із субцелюлярними елементами і в механізм м'язового скорочення на молекулярному рівні. Спів­відношення поза- і внутрішньоклітинної концентрації іонів калію, кальцію, натрію і магнію впливає на скоротливу здатність міокарда. Аспарагінат, як ендогенна речовина, є переносником іонів калію та магнію, має виражений афінітет до клітин, його солі піддаються дисоціації лише незначною мірою. Внаслідок цього іони проникають у внутрішньоклітинний простір у вигляді комплексних сполук. Магнію аспарагінат та калію аспарагінат покращують метаболізм міокарда. Недостатній вміст калію і магнію в організмі підвищує ризик розвитку АГ, атеросклеротичного ураження коронарних судин, порушень ритму серця, патології міокарда.

Форма випуску та упаковка

Таблетки № 10, № 50 у блістерах; № 10х1, № 50х1 у пачках з картону.

Лікарська форма

Таблетки. Таблетки білого кольору з плоскою поверхнею, рискою та фаскою.

Фармакологічна дія

Мінеральні добавки. Код АТС А12С.

Фармокинетика

Швидко і повністю всмоктується, виводиться переважно нирками. Концентрація калію і магнію в крові досягає максимуму через 1-2 години після прийому препарату. Із крові препарат надходить всередину кардіоміоцитів у формі іонів К+ і Mg2+ та аспарагінату і включається в клітинний метаболізм.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. При тривалому застосуванні препарату необхідно контролювати рівень калію і магнію в крові, а також необхідний регулярний моніторинг показників електролітного гемостазу та даних ЕКГ. Особливої обережності слід дотримуватися при призначенні препарату хворим з високим ризиком розвитку гіперкаліємії. У цих випадках необхідно регулярно контролювати показники електролітного гемостазу. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Даних щодо застосування препарату в період вагітності та годування груддю немає. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає. Діти. Досвіду застосування препарату дітям немає. Категорія відпуску. Без рецепта.

Склад

Діюча речовина: 1 таблетка містить магнію аспарагінату 175 мг (0,175 г) і калію аспарагінату 175 мг (0,175 г); Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, кальцію стеарат, тальк.

Свідчення

Аспаркам застосовують: - у складі комбінованої терапії серцевої недостатності, стану після інфаркту міокарда, порушень серцевого ритму (переважно шлуночкових аритмій), зумовлених електролітними порушеннями; - для посилення ефективності і покращання переносимості серцевих глікозидів; - при станах, які супроводжуються гіпокаліємією і гіпомагніємією (у тому числі передозуванням салуретиків).

Протипоказання

- Підвищена чутливість до компонентів препарату; - гостра та хронічна ниркова недостатність; - хвороба Аддісона; - гіперкаліємія, гіпермагніємія; - атріовентрикулярна блокада ІІ-ІІІ ступеня; - кардіогенний шок (АТ < 90 мм.рт.ст.).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Даних щодо застосування препарату в період вагітності та годування груддю немає.

Побічні дії

Побічні реакції розвиваються дуже рідко: з боку травного тракту: нудота, блювання, діарея, біль у животі, відчуття дискомфорту або печіння в епігастральній ділянці, шлунково-кишкова кровотеча, виразки слизової оболонки травного тракту, сухість у роті; з боку серцево-судинної системи: порушення провідності міокарда, зниження артеріального тиску, AV-блокада; з боку центральної та периферичної нервової системи: парестезії, гіпорефлексія, судоми; алергічні реакції: свербіж, почервоніння шкіри обличчя, висипання; з боку дихальної системи: можливе пригнічення дихання (зумовлене гіпермагніємією); інші: відчуття жару.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

У зв'язку з наявністю у складі препарату іонів калію при застосуванні Аспаркаму з калійзберігаючими діуретиками, інгібіторами АПФ, бета-адреноблокаторами, циклоспорином підвищується ризик розвитку гіперкаліємії (необхідний контроль рівня калію у плазмі крові) і посилюється пригнічувальний вплив на перистальтику кишечнику. Препарат гальмує всмоктування пероральних форм тетрацикліну, солей заліза і фториду натрію (необхідно дотримуватися 3-годинного інтервалу між прийомами). Аспаркам посилює ефект лікарських засобів, які стимулюють трофічні процеси в міокарді; запобігає розвитку гіпокаліємії, зумовленої застосуванням салуретиків, кортикостероїдів, серцевих глікозидів. Аспаркам зменшує кардіотоксичну дію серцевих глікозидів. При одночасному застосуванні з антидеполяризуючими міорелаксантами посилюється нервово-м'язова блокада, із засобами для наркозу (кетамін, гексанал, фторотан) - пригнічується центральна нервова система. Аспаркам може знижувати ефективність неоміцину, поліміксину В, тетрацикліну і стрептоміцину.

Передозування

Дотепер випадки передозування не зареєстровані. Теоретично при передозуванні можуть розвинутися симптоми гіперкаліємії (нудота, блювання, діарея, біль у животі, металевий присмак у роті, брадикардія, слабкість, дезорієнтація, м'язовий параліч, парестезії кінцівок) і гіпермагніємії (почервоніння шкіри обличчя, спрага, артеріальна гіпотензія, гіпорефлексія, порушення нервово-м'язової передачі, пригнічення дихання, аритмія, судоми). На електрокардіограмі реєструється підвищення висоти зубця Т, зниження амплітуди зубця Р, розширення комплексу QRS. Лікування: відміна препарату, симптоматична терапія (внутрішньовенне введення розчину кальцію хлориду у дозі по 100 мг/хв), при необхідності - гемодіаліз.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Синоніми

Аспарагінат K-Mg, калій магній аспарагінат, ПАНАНГИН, ТАБЛЕТКИ "АСПАРКАМ"

Аспаркам ціна в інтернет аптеці

АспаркамЦіна
Аспаркам таблетки №5073.7 грн
Аспаркам таблетки №1016.3 грн
Аспаркам таблетки №5063.8 грн
Аспаркам розчин для ін'єкції ампули 10мл №10грн
08004 08004