Асініс

За даним запитом не знайдено товарів.

Зверніть увагу!

Опис препарату Асініс - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Асініс

Виробник

Рихард Биттнер АГ, Австрия

Загальний опис

Препарат має комплексну лікувальну дію, зумовлену поєднанням та взаємним посиленням дії активних компонентів. Чинить протизапальну, протинабрякову, секретолітичну та секретомоторну дії, а також імуномодулюючий і репаративний ефекти. Препарат зменшує місцеві ексудативні прояви, усуває набряк та гіперемію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, не спричиняючи подразнення, реактивної гіперемії або відчуття сухості у носовій порожнині. Сприяє розрідженню та відходженню патологічно густого слизу. Відновлює функціонування мукоциліарного кліренсу, а саме ? прискорює очищення слизової оболонки від гнійно-слизових виділень та кірок, прискорює процеси загоєння, посилює резистентність слизової оболонки до проникнення патогенних бактерій і вірусів. Знижує ризик розвитку гнійних ускладнень гострого катарального риносинуситу. Не викликає звикання при тривалому застосуванні. Усуває прояви астенічного симптомокомплексу інфекційно-токсичного та гіпоксичного генезу. Підвищує неспецифічну реактивність організму до інфекцій, у тому числі при застосуванні антибактеріальної терапії, та запобігає повторним загостренням синуситу, риніту.

Форма випуску та упаковка

За 20 або 50 мл у флаконах-крапельніцях із темного скла, у картонній упаковці.

Лікарська форма

Краплі оральні. Прозора від безбарвного до ледь жовтуватого кольору рідина.

Фармакологічна дія

Комплексний гомеопатичний засіб.

Фармокинетика

Не досліджувалася.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. На початку лікування можливе посилення секреції у вигляді серозно-мукозних виділень (первинна відповідь). Це свідчить про дію препарату, ефективне дренування приносових пазух, носової порожнини та спорожнення їх від слизу, що накопичився. Можливе короткочасне незначне посилення симптомів захворювання є сприятливою ознакою та не потребує відміни або корекції дози препарату. Завдяки системній дії препарату Асінісa ризик розвитку ларингоспазму у дітей відсутній. Відсутність покращання протягом 5-7 днів самостійного лікування свідчить про можливе неправильне застосування препарату, у цьому випадку Вам необхідно звернутися до лікаря за додатковою консультацією. Оскільки Асінісa містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю лише у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Незважаючи на вміст спирту, препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами. Діти. Лікарський засіб призначають дітям від 3 років. Досвід застосування дітям до 3 років до цього часу відсутній. Категорія відпуску. Без рецепта.

Склад

100 мл препарату містить: діючі речовини: Armoracia D1 10 мл, Kalium bichromicum D6 10 мл, Hydrastis D6 10 мл, Calcium sulfuricum D12 10 мл, Cinnabaris D12 10 мл; допоміжні речовини: етанол 43 % (м/м); 1 мл розчину містить 25 крапель.

Свідчення

Гострі та хронічні риносинусити (гайморити, фронтити, етмоїдити, сфеноїдити, комбіновані синусити). Хронічні риніти та ларинготрахеїти. У комплексному лікуванні запальних захворювань середнього вуха (у т. ч. середнього отиту, євстахіїту).

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю. Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю лише у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Побічні дії

Не виявлені. У виняткових випадках в осіб з гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливе виникнення алергічних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування. При застосуванні АсінісуO у комплексній терапії разом з іншими препаратами рекомендовано дотримуватися 20-хвилинної перерви між прийомом лікарських засобів.

Передозування

Випадків передозування не було зареєстровано.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Умови зберігання. Лікарський засіб зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

08004 08004