Артіхол

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

64.70грн.
Ціна:

155.40грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Артіхол - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Артіхол

Виробник

Київський вітамінний завод ПАТ

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 3 або 4 блістери у пачці.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою. Таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою світло- коричневого кольору.

Фармакологічна дія

Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів. Код АТС А05A Х.

Фармокинетика

Дія лікарського засобу Артіхол є сукупною дією його компонентів, тому проведення кінетичних спостережень неможливе; всі разом компоненти не можна простежити за допомогою маркерів або біодосліджень. З тієї ж причини неможливо виявити і метаболіти лікарського засобу.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. Препарат застосовують з обережністю при захворюваннях, що можуть призвести до непрохідності жовчовивідних шляхів та при тяжких захворюваннях печінки. Якщо симптоми захворювання не зникають або постійно рецидивують або у випадку виникнення діареї, болю в животі лікування препаратом слід припинити та проконсультуватися з лікарем. Препарат не застосовувати при гострих захворюваннях нирок. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності або годування груддю препарат застосовують тільки за призначенням лікаря, якщо очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає. Діти. Дітям віком до 6 років препарат не застосовують. Категорія відпуску. Без рецепта.

Склад

Діюча речовина: 1 таблетка містить артишоку сухого екстракту 200 мг; Допоміжні речовини: магнію оксид важкий, кремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль кукурудзяний, тальк, магнію стеарат; оболонка: суміш для плівкового покриття Opadry 200 Brown (спирт полівініловий, тальк, титану діоксид (Е 171), поліетилен-гліколь, заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172), метакрилатний сополімер (тип С), натрію гідрокарбонат).

Свідчення

Хронічний гепатит, цироз печінки, хронічний некалькульозний холецистит, дискінезія жовчних шляхів за гіпокінетичним типом, хронічний нефрит, хронічна ниркова недостатність.

Протипоказання

Відома підвищена чутливість до артишоку та інших рослин родини складноцвітих, непрохідність жовчовивідних та сечовідних шляхів, жовчокам'яна хвороба, тяжка печінкова недостатність.

Способи застосування

Застосовувати внутрішньо дорослим та дітям віком від 6 років. Застосовувати перед їдою. Дорослим і дітям віком від 12 років призначати по 200-400 мг 3 рази на добу. Дітям віком 6-12 років - по 200 мг 3 рази на добу. Курс лікування визначає лікар індивідуально, залежно від характеру та перебігу захворювання. Зазвичай курс лікування становить 2-3 тижні. Проведення повторних курсів лікування можливе після погодження з лікарем. Діти.Застосовувати дітям віком від 6 років за призначенням лікаря.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У період вагітності або годування груддю препарат застосовують тільки за призначенням лікаря, якщо очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Побічні дії

У разі тривалого застосування препарату у високих дозах можливі діарея, біль у верхній частині живота, нудота та печія, алергічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Терапевтичний ефект антикоагулянтів кумаринового типу (наприклад, фенпрокумону, варфарину) може послаблюватися, що потребує корекції дози цих препаратів.

Передозування

Можливе посилення побічних ефектів. Лікування. Відміна препарату. Терапія симптоматична.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004