Артифлекс

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Артифлекс крем 40г туба
 
Ціна:

119.80грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Артифлекс - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Артифлекс

Виробник

Фармацевтическая компания Здоровье ООО

Загальний опис

Основні діючі речовини препарату - натрієві солі хондроїтину сульфату А та С (середня молекулярна маса 11 000 дальтон). Хондроїтину сульфат - високомолекулярний мукополісахарид. Вiн є основним компонентом протеогліканів, які разом із колагеновими волокнами утворюють хрящовий матрикс. Препарат гальмує процес дегенерації та стимулює регенерацію хрящової тканини, має хондропротективну, протизапальну, аналгезуючу дію. Замінює хондроїтину сульфат суглобного хряща, катаболізований патологічним процесом. Пригнічує активність ензимів, що спричинюють деградацію суглобного хряща; інгібує металопротеїнази, а саме лейкоцитарну еластазу. Знижує активність гіалуронідази. Частково блокує викид вільних кисневих радикалів; сприяє блокуванню хемотаксису, антигених детермінант. Стимулює вироблення хондроцитами протеогліканів. Впливає на фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині. Дає змогу відновити механічну та еластичну цілісність хрящового матрикса. Протизапальний та аналгезуючий ефекти досягаються завдяки зниженню викиду у синовіальну рідину медіаторів запалення та больових факторів через синовіоцити та макрофаги синовіальної оболонки, а також внаслідок пригнічення секреції лейкотриєну В та простагландину Е. Застосування препарату сприяє відновленню суглобної сумки та хрящових поверхонь суглобів, запобігає стисненню сполучної тканини, виконує роль мастила суглобних поверхонь, нормалізує продукцію суглобної рідини, поліпшує рухливість суглобів, сприяє зменшенню інтенсивності болю, поліпшує якість життя. Препарат сповільнює резорбцію кiсткової тканини та зменшує втрати кальцію, прискорює процеси відновлення кісткової тканини.

Форма випуску та упаковка

Розчин для ін'єкцій 100 мг/мл в ампулах по 2 мл № 5, № 10 у коробці; № 5 (№ 5х1), № 10 (№ 5х2) у блістерах у коробці.

Лікарська форма

Розчин для ін'єкцій. Прозора безбарвна або зі злегка жовтуватим відтінком рідина з запахом спирту бензилового.

Фармакологічна дія

Засоби, що впливають на опорно-руховий апарат. Хондроїтину сульфат. Код АТС М01А Х25.

Фармокинетика

Після внутрішньом'язового введення хондроїтину сульфат проникає у синовіальну рідину. Максимальна концентрація в синовіальній рідині досягається через 4-5 годин після ін'єкції. Виводиться з організму впродовж 24 годин. Елімінується переважно нирками.

Особливі умови

Застосування в період вагітності або годування груддю. Не застосовувати під час вагітності та годування груддю. Діти. Досвід застосування препарату дітям відсутній. Особливості застосування. Для досягнення стабільного клінічного ефекту необхідно не менше 25 ін'єкцій препарату. Ефект зберігається впродовж багатьох місяців після закінчення лікування. Для попередження загострень застосовують повторні курси лікування. Рекомендується збільшення доз під контролем лікаря для пацієнтів із надлишковою масою тіла, пептичною виразкою шлунка або дванадятипалої кишки, при одночасному прийомі діуретиків, а також на початку лікування за потреби прискорення клінічної відповіді. При алергічних реакціях або геморагіях лікування слід припинити. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Під час застосування препарату немає обмежень щодо керування автотранспортом і складними механізмами. Категорія відпуску. За рецептом.

Склад

Діюча речовина: 1 мл препарату містить хондроїтину сульфату натрію 100 мг; Допомiжнi речовини: спирт бензиловий, вода для ін'єкцій.

Свідчення

Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів та хребта (первинний артроз, міжхребцевий остеохондроз, остеоартроз), остеопороз, пародонтопатії, переломи (для прискорення утворення кiсткової мозолі), а також з метою лікування наслідків операцій на суглобах.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату, схильність до кровоточивості, тромбофлебіти, ниркова недостатність.

Способи застосування

Препарат вводять дорослим внутрішньом'язово по 1 мл через день. У разі гарної переносимості дозу збільшують до 2 мл, починаючи з четвертої ін'єкції. Курс лікування - 25-35 ін'єкцій. Повторні курси - через 6 місяців.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Не застосовувати під час вагітності та годування груддю.

Побічні дії

При застосуванні препарату у пацієнтів із підвищеною гіперчутливістю до препарату можливі порушення: з боку імунної системи: алергічні реакції, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк; з боку шкіри і підшкірної клітковини: шкірні висипання, відчуття свербежу, еритема, кропив'янка, дерматит, алопеція. У місці ін'єкцій можливі почервоніння та свербіж. Можливі шлунково-кишкові розлади: нудота, блювання, біль у животі, метеоризм, диспепсичні явища. Інші: порушення з боку органів зору, кератопатія, запаморочення, периферичні набряки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами хондроїтину сульфат може зменшувати потребу в них, а також у знеболюючих засобах. Виявляє синергізм дії при одночасному застосуванні з глюкозаміном та іншими хондропротекторами. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітамінами А, С та солями марганцю, магнію, міді, цинку і селену. При одночасному прийомі з ацетилсаліциловою кислотою або з іншими антикоагулянтами чи антиагрегантами рекомендовано проводити контроль згортання крові. Несумісність. Випадків несумісності не задокументовано з початку використання хондроїтину сульфату (1960 р.), однак слід уникати змішування розчинів високомолекулярних полісахаридів (у т.ч. хондроїтину сульфату) з розчинами інших лікарських засобів.

Передозування

На сьогодні про явища передозування при застосуванні препарату не повідомлялося. Разом з тим, можна припустити, що при перевищенні добової дози можливе посилення виявлення побічної дії препарату. Лікування симптоматичне.

Особливі умови зберігання

Термін придатностi 2 роки. Забороняється використовувати лікарський засіб після закінчення терміну придатності. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. За рецептом.

08004 08004