Артелак

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

173.10грн.
немає в наявності
Артелак Комплит раствор офтальмологический увлажняющий 10мл

Зверніть увагу!

Опис препарату Артелак - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Артелак

Виробник

Др. Герхард Манн, Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ, Германия

Загальний опис

Гіпромелоза - це частково метильована і гідроксипропільована целюлоза. У нормі рогівка має бути зволожена головним чином муцином, що продукується кон’юнктивою. Муцин адсорбується на рогівці і формує гідрофільну поверхню. При синдромі сухого ока, особливо у випадку дефіциту муцину, слід призначати застосування штучної слізної рідини. Гіпромелоза особливо підходить для такого застосування завдяки поверхневій активності та адсорбційній здатності. Завдяки фізико-хімічній дії гіпромелоза у водному розчині знижує поверхневий натяг, а також підвищує в'язкість. Гіпромелоза добре фіксується на рогівці і кон'юнктиві та забезпечує нормальне зволоження. Симптоми подразнення, викликані кліпанням, спричиненим дефіцитом слізної рідини, таким чином зменшуються, що запобігає виникненню симптомів висихання епітелію.

Форма випуску та упаковка

По 10 мл у флаконі з крапельницею; по 1 флакону з крапельницею в картонній коробці з маркуванням українською мовою.

Лікарська форма

Краплі очні, розчин. Безбарвний стерильний прозорий розчин.

Фармакологічна дія

Штучні замінники слізної рідини та інші індиферентні препарати. Код АТС S01X А20.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. Перед застосуванням слід ретельно вимити руки. При закапуванні не можна торкатися ока або повіки наконечником крапельниці. Флакон після використання негайно закрити. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Не існує ризику, пов'язаного з використанням препарату Артелак® в період вагітності або годування груддю, тому що гіпромелоза не всмоктується і таким чином не має системної дії. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Навіть при використанні за призначенням цей лікарський засіб може викликати короткочасну нечіткість зору через формування смуги у полі зору, тому при управлінні автотранспортом або роботі з іншими механізмами пацієнтам слід зачекати, поки зір проясниться. Діти. Дані щодо застосування препарату дітям відсутні.

Склад

Діюча речовина: hypromellose. 1 мл розчину містить 3,2 мг гіпромелози. Допоміжні речовини: цетримід; динатрію едетат; натрію гідрофосфат, додекадигідрат. Натрію дигідрофосфат, дигідрат; сорбіт (E 420); вода для ін'єкцій.

Свідчення

Для симптоматичного лікування явищ пересихання рогівки та слизової оболонки ока (синдром сухого ока), спричинених порушенням слізної секреції та сльозовидільної функції внаслідок локальних або системних захворювань, а також у разі недостатнього або неповного змикання повік. Для змочування та додаткового зволоження твердих контактних лінз.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Не існує ризику, пов'язаного з використанням препарату Артелак® в період вагітності або годування груддю, тому що гіпромелоза не всмоктується і таким чином не має системної дії.

Побічні дії

Реакції підвищеної чутливості дуже рідкісні. Можуть виникати печіння, почервоніння, відчуття стороннього тіла в оці, затуманення зору, сльозотеча, набряк, свербіж, біль в оці. Артелак® містить цетримід як консервант, який може спричинити подразнення ока, особливо при частому або довготривалому використанні, і може пошкодити рогівку ока. Таким чином, для тривалого лікування хронічного сухого кератокон'юнктивіту слід віддавати перевагу лікарським засобам без консервантів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Невідомі. Будь ласка, зверніть увагу: При застосуванні інших місцевих офтальмологічних засобів, Артелак® завжди має бути останнім препаратом для введення з інтервалом приблизно 15 хвилин, таким чином його перебування на поверхні ока, тобто зволожуючий ефект, не скорочується.

Передозування

Невідоме і не потребує ніяких необхідних заходів.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Після першого відкриття флакона застосовувати не більше 6 тижнів. Препарат не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати при температурі не вище 30 °С.

08004 08004