Арпефлю

Категорії
Фільтр
Сортування

Зверніть увагу!

Опис препарату Арпефлю - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Арпефлю

Виробник

Лекфарм СООО

Загальний опис

Противірусний засіб, що специфічно пригнічує віруси грипу А та В, включаючи високопатогенні підтипи A (H1N1) pdm09 і A (H5N1). За механізмом противірусної дії належить до інгібіторів злиття (фузії), взаємодіє з гемаглютиніном вірусу і перешкоджає злиттю ліпідної оболонки вірусу і клітинних мембран. Терапевтична ефективність при грипі проявляється у зменшенні тривалості і тяжкості перебігу хвороби та її основних симптомів, а також у зниженні частоти розвитку ускладнень, пов'язаних з грипом. Лікарський засіб належить до малотоксичних препаратів, не має негативного впливу на організм людини при застосуванні в рекомендованих дозах.

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у блістері. По 1 блістеру в картонній коробці.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою. Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, білого або майже білого кольору.

Фармакологічна дія

Противірусні препарати для системного застосування. Інші противірусні препарати. Код АТС J05A X13.

Фармокинетика

Препарат швидко всмоктується у травному тракті. Максимальна концентрація досягається через 1,2 години після прийому в дозі 0,05 г, через 1,5 години - після прийому в дозі 0,1 г. Період напіввиведення становить 17-21 годину. Приблизно 40 % препарату виводиться у незміненому вигляді з фекаліями (38,9 %) та із сечею (0,12 %). Протягом першої доби виводиться 90 % уведеної дози.

Особливі умови

Не застосовувати натще. Застосування препарату не слiд поєднувати iз вживанням алкоголю. Препарат містить лактозу, тому його не можна призначати пацієнтам із лактазною недостатністю, галактоземією або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції. З обережністю застосовувати: - пацієнтам літнього віку (оскільки безпека та ефективність застосування пацієнтам літнього віку вивчена недостатньо); - пацієнтам з порушеннями функції печінки та нирок (оскільки фармакокінетику і безпеку застосування у таких пацієнтів не вивчали). Дані про застосування лікарського засобу протягом тривалого часу відсутні. Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказано. Здатнiсть впливати на швидкiсть реакцiї при керуванн i автотранспортом або iншими механiзмами. Арпефлю® не проявляє центральної нейротропної активностi i його можна застосовувати у медичнiй практицi i з профiлактичною метою практично здоровим особам рiзних професiй, якi потребують пiдвищеної уваги і координацiї рухiв (водiї транспорту, оператори).

Склад

діюча речовина: umifenovir; 1 таблетка містить уміфеновіру гідрохлориду (у виглядi моногiдрату) 50 мг допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, лактози моногідрат, крохмаль прежелатинізований модифікований, повідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, Opadry II White 85 F 18422 (титану діоксид (Е 171), спирт полівініловий, тальк, поліетиленгліколь).

Свідчення

Профілактика та лікування грипу А і В.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, у тому числі почервоніння шкіри, свербіж, висипання, кропив'янка, ангіоневротичний набряк. З боку шлунково-кишкового тракту: печія, відчуття важкості в епігастральній ділянці, блювання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При застосуванні Арпефлю® з іншими лікарськими засобами негативних ефектів виявлено не було.

Передозування

Про випадки передозування препарату не повідомлялося. У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно порадитися з лікарем. Лікування симптоматичне.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

08004 08004