Армадін

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

802.50грн.
Ціна:

439.20грн.
Ціна:

503.70грн.
Ціна:

206.10грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Армадін - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Армадін: коротка інструкція із застосування

Армадін — це медичний препарат, дія якого спрямована на поліпшення обмінних процесів в організмі людини. Це виражається в підвищенні стійкості тканин до таких патологічних станів, як гіпоксія, ішемічна хвороба, алкогольна інтоксикація, нестабільність кровообігу мозку і так далі.

Склад Армадіну є адаптованим і включає в себе головний діючий компонент емоксипін в кількості 100 мг в одній ампулі. Форма випуску — розчин для ін'єкцій.

Купити Армадін варто тому, що даний препарат не тільки допомагає уникнути  наслідків інтоксикацій, але також є високоефективним протисудомним засобом.

Показання до застосування Армадіну

 • Патологічне порушення кровотоку центральної нервової системи, пов'язане з перенесеними черепно-мозковими порушеннями, атеросклерозом, дистонією.
 • Стани підвищеної тривожності.
 • Неврози, безпричинна агресія.
 • Інфаркт міокарда.
 • Неврологічні порушення на тлі алкогольної залежності.
 • Інтоксикаційний стан.
 • Глаукома.
 • Запалення черевної порожнини, яке носить гнійний характер.

Які виділяють протипоказання до Армадіну?

До того як придбати Армадін, необхідно проконсультуватися з лікарем. Справа в тому, що даний препарат має певні протипоказання. Перш за все його прийом протипоказаний, якщо у пацієнта є алергічні реакції на будь-який з компонентів зазначеного лікарського засобу. Якщо негативні наслідки виникли після початку лікування, необхідно зробити скасування і обов'язково звернутися до фахівця.

Крім цього, лікування за допомогою Армадіну не рекомендоване при ураженні ниркової або печінкової системи.

Вагітність і період лактації. Тут необхідно брати до уваги такі фактори, як тяжкість стану матері або можлива шкода для дитини.

Взаємодія з іншими препаратами

Перед початком лікування необхідно звернути увагу на те, що Армадін здатний збільшувати вплив анксіолітиків, а також препаратів, дія яких спрямована на запобігання судомним станам.

Препарат сприяє скороченню вираженості ефектів, пов'язаних з прийомом етилового спирту.

Якщо не дотримуватися особливостей лікарської взаємодії, а також ігнорувати протипоказання, внаслідок нераціонального прийому Армадіну можуть спостерігатися такі побічні ефекти:

 • Нестабільність артеріального тиску. 
 • Розлади неврологічного характеру. На тлі прийому Армадіну може виникати безпричинна сонливість, порушення координації рухів, тривога та інші емоційні розлади.
 • Такі негативні ефекти з боку шлунково-кишкового тракту, як блювота, пересихання слизової оболонки ротової порожнини, здуття кишечника.
 • Індивідуальна непереносимість компонентів у вигляді таких алергічних проявів, як висип, набряклість, свербіж.
 • Присмак металу в роті, гіперемія шкіри і слизових оболонок, набряклість і так далі.

Армадін: спосіб застосування і дозування

Те, як приймати Армадін, має бути визначено лікуючим фахівцем. Так як даний препарат випускається у вигляді розчину для ін'єкцій, його введення може проводитися як внутрішньовенно, так і внутрішньом'язово.

В інтернет-аптеці apteka.com до уваги покупців представлена доступна ціна на Армадін. Ви зможете оформити замовлення в режимі онлайн і відразу після звернення отримати вибрані медпрепарати будь-яким зручним способом.

Інструкція Армадін

Виробник

Микрохим НПП

Загальний опис

Етилметилгідроксипіридину сукцинат належить до гетероароматичних антиоксидантів. Він має широкий спектр фармакологічної дії: підвищує стійкість організму до стресу, чинить анксіолітичну дію, яка не супроводжується сонливістю та міорелаксуючим ефектом; має ноотропні властивості, попереджує та зменшує порушення пам'яті, що виникають у зв'язку зі старінням та під дією різних патогенних факторів, чинить протисудомну дію; виявляє антиоксидантні та антигіпоксичні властивості; підвищує концентрацію уваги та працездатність; послаблює токсичну дію алкоголю. Препарат покращує метаболізм тканин мозку та їх кровозабезпечення, покращує мікроциркуляцію та реологічні властивості крові, зменшує агрегацію тромбоцитів. Стабілізує мембранні структури клітин крові (еритроцитів і тромбоцитів); зменшує вміст загального холестерину та ліпопротеїнів низької щільності. Механізм дії зумовлений його антиоксидантною та мембранопротекторною активністю. Він інгібує перекисне окиснення ліпідів, підвищує активність супероксидоксидази, підвищує співвідношення ліпід-білок, зменшує в'язкість мембрани. Модулює активність мембранозв'язаних ферментів (кальційнезалежної фосфодіестерази, аденілатциклази, ацетилхолінестерази), рецепторних комплексів (бензодіазепінового, ГАМК, ацетилхолінового), що посилює їх можливість зв'язуватися з лігандами, сприяє збереженню структурно-функціональної організації біомембран, транспортуванню нейромедіаторів і покращенню синаптичної передачі. Етилметилгідроксипіридину сукцинат підвищує вміст дофаміну в головному мозку. В умовах ішемії тканин посилює компенсаторну активацію аеробного гліколізу та знижує ступінь пригнiчення окисних процесів у циклі Кребса.

Форма випуску та упаковка

По 40 таблеток у полімернiй банці, картонна упаковка

Лікарська форма

Таблетки пролонгованої дiї. Таблетки білого або білого з кремуватим відтінком кольору з двоопуклою гладкою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою, можливо зі специфічним запахом.

Фармакологічна дія

Засоби, що впливають на нервову систему. Код АТС N07X X.

Фармокинетика

Армадин® лонг - пролонгована лікарська форма, забезпечує рівномірне вивільнення діючої речовини протягом 10-12 годин і знижує вірогідність виникнення побічних ефектів внаслідок різкого підвищення її вмісту у плазмі крові. Дія препарату починає проявлятися через 3-4 години після прийому, коли концентрація діючої речовини в плазмі крові досягає терапевтичного рівня, стійке поліпшення стану відмічається через 2-3 дні при встановленні стаціонарного рівня фармакокінетичних показників. Після відміни препарату його дія зберігається ще протягом 3-5 днів. Всмоктування препарату починається у шлунку і відбувається в тонкому і товстому кишечнику. Швидкість вивільнення та абсорбції активної речовини з таблеток Армадин® лонг практично не залежить від ділянки шлунково-кишкового тракту, рН і складу хімусу. Етилметилгідроксипіридину сукцинат в організмі людини метаболізується, головним чином, у печінці шляхом інтенсивної кон'югації з глюкуроновою кислотою і виводиться із сечею як у незміненому стані, так і у вигляді глюкуронкон'югатів. Показники ниркової екскреції незміненого препарату та його кон'югованих метаболітів характеризуються значною індивідуальною варіабельністю.

Особливі умови

В окремих випадках, особливо у чутливих до препарату пацієнтів та у пацієнтів з бронхіальною астмою, при підвищеній чутливості до сульфітів можливий розвиток тяжких реакцій гіперчутливості. При артеріальній гіпертензії нестійкого кризового перебігу необхідна попередня корекція АТ. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У період лікування необхідно бути обережним при керуванні автотранспортом або роботі зі складними механізмами, враховуючи ймовірність побічних ефектів, що можуть впливати на швидкість реакції та здатність концентрувати увагу. Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказано застосовувати вагітним та жінкам, які годують груддю. Діти. Не застосовують у педіатричній практиці.

Склад

Діюча речовина: 1 таблетка містить армадіну (2-етил-6-метил-3-гідроксипіридину сукцинату) 300 мг або 500 мг. Допоміжні речовини: гідроксипропілцелюлоза, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), кремнію діоксид колоїдний безводний, кислота янтарна, магнію стеарат, тальк.

Свідчення

Неврологія: - наслідки гострого порушення мозкового кровообігу; - невротичні та неврозоподібні стани із симптомами тривоги; - нейроциркуляторна дистонія; - легкі когнітивні розлади різного генезу (при психоорганічному синдромі та астенічних порушеннях, зумовлених гострими та хронічними порушеннями мозкового кровообігу, черепно-мозковими травмами, нейроінфекціями та інтоксикацією, сенільними та атрофічними процесами); - енцефалопатії різного генезу (дисциркуляторні, дисметаболічні, посттравматичні, змішані); - легка черепно-мозкова травма, наслідки черепно-мозкових травм; - порушення пам'яті та інтелектуальна недостатність у людей літнього віку; - астенічні стани, вплив екстремальних (стресових) факторів; - абстинентний синдром при алкоголізмі з переважанням неврозоподібних та нейроциркуляторних порушень; - стани після інтоксикації антипсихотропними засобами. Кардіологія, у складі комплексної терапії: - ішемічна хвороба серця.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Гостра печінкова або ниркова недостатність.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказано застосовувати вагітним та жінкам, які годують груддю.

Побічні дії

Рідко - нудота, сухість слизової оболонки ротової порожнини, алергічні реакції, сонливість, порушення процесу засинання, відчуття тривоги, емоційна реактивність, дистальний гіпергідроз, головний біль, порушення координації, підвищення або зниження артеріального тиску. Можливі прояви індивідуальної гіперчутливості та алергічних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Армадин® лонг подсилює дію бензодіазепінових анксіолітиків, протипаркінсонічних засобів і карбамазепіну, потенціює дію протисудомних засобів, транквілізаторів та аналгетиків. Армадин® лонг зменшує токсичну дію етилового спирту. Підвищує гіпотензивну активність АПФ, -адреноблокаторів. Підвищує антиангінальну активність нітропрепаратів. Під впливом препарату посилюється дія транквілізуючих, нейролептичних, антидепресивних, снодійних і протисудомних засобів, що дає можливість знизити їх дози і зменшити побічні ефекти.

Передозування

При передозуванні можливе виникнення сонливості і седації. Лікування - дезінтоксикаційна терапія, симптоматична терапія.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати при температурі не вище 30 °C в оригінальній упаковці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

08004 08004