Апілак

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

193.40грн.
Ціна:

316.30грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Апілак - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Апілак

Виробник

Гриндэкс АО

Загальний опис

Апілак, або так зване бджолине маточне молочко, являє собою секрет, який продукується алотрофічними залозами робочих бджіл та має загальну тонізуючу та антиспастичну дію, підвищує опірність організму, стійкість до стресів, стимулює обмін речовин. Препарат чинить регулюючу дію на тонус судин та рівень артеріального тиску. Апілак знижує рівень холестерину у крові та сприяє покращенню загального стану при атеросклерозі. Чинить збуджувальну дію на центральну нервову систему.

Форма випуску та упаковка

По 25 таблеток у блістері; по 1 блістеру у пачці з картону. По 25 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери у пачці з картону.

Лікарська форма

Таблетки сублінгвальні. Таблетки на поверхні та на зламі білого або білого з жовтуватим відтінком кольору з дрібними жовтими вкрапленнями, плоскоциліндричні.

Фармакологічна дія

Засоби, що впливають на травну систему та метаболічні процеси. Код АТС А16А Х.

Фармокинетика

Не досліджувалась.

Особливі умови

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом Lapp-лактази або мальабсорбцією глюкози-галактози не слід застосовувати цей лікарський засіб. При порушеннях сну необхідно зменшити дозу або відмінити препарат. Тільки невеликі кількості бджолиного маточного молочка чинять лікувальну дію. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Клінічні дані щодо негативного впливу апілаку на плід у період вагітності або на дитину у період годування груддю відсутні. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає. Діти. Препарат застосовують дітям віком старше 2 років (під наглядом дорослих). Категорія відпуску. Без рецепта.

Склад

Діюча речовина: apilacum; 1 таблетка містить 10 мг апілаку ліофілізованого; Допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль картопляний; тальк; кальцію стеарат.

Свідчення

При порушенні лактації (гіпогалактія). Дітям у разі недостатнього харчування, гіпотрофії та відсутності апетиту. Як допоміжний засіб при лікуванні невротичних розладів, артеріальної гіпотензії та атеросклерозі коронарних судин. Порушення травлення у період одужання після перенесених захворювань.

Протипоказання

- Підвищена чутливість до продуктів бджільництва або до будь-якого компонента препарату; - хвороба Аддісона.

Способи застосування

Таблетки приймати сублінгвально. Таблетку слід покласти під язик і утримувати до повного розчинення, оскільки при прийомі препарату внутрішньо шлунковий сік розщеплює бджолине маточне молочко. При гіпогалактіїрекомендується застосовувати по 1 таблетці 3 рази на добу; тривалість курсу - 10-15 днів. Дорослим та підліткам: по 1 таблетці 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування ? 10-15 днів. Дітям віком від 2 років: по 1 таблетці 2 рази на добу (під наглядом дорослих). Тривалість курсу лікування ? 10-15 днів. Не слід перевищувати рекомендовані добові дози.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Клінічні дані щодо негативного впливу апілаку на плід у період вагітності або на дитину у період годування груддю відсутні.

Побічні дії

Можуть виникати алергічні реакції, що минають після припинення прийому препарату. При підвищеній чутливості до компонентів препарату можуть спостерігатися сухість у роті, почастішання пульсу, порушення сну. Ці симптоми зникають після зменшення дози або відміни препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Невідома.

Передозування

При перевищенні рекомендованих доз препарату процеси обміну речовин гальмуються, наприклад, застосування 2,5г на добу викликає млявість. Специфічного антидоту немає. У випадку передозування лікування апілаком слід припинити. Терапія симптоматична.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

08004 08004