Антраль

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

199.10грн.
Ціна:

121.30грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Антраль - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Антраль

Виробник

Фармак ПАО

Країна походження

Україна

Загальний опис

Антраль® належить до групи гепатопротекторних препаратів. Ефективний у лікуванні гострих і хронічних гепатитів різного ґенезу, цирозів печінки, сприяє зменшенню астеновегетативних порушень, покращує апетит, сон, зменшує диспепсичні явища. При курсовому застосуванні препарат нормалізує вміст білірубіну, ?-глобулінів, холестерину в крові, протромбіновий індекс, активність трансаміназ (АлАТ та АсАТ) та лужної фосфатази. Антралю® властива пролонгована протизапальна, знеболювальна дія. За результатами доклінічних досліджень встановлено, що Антраль® в умовах гострого, підгострого та хронічного ушкоджень печінки різними ксенобіотиками та їх комбінаціями сприяє послабленню наслідків впливів гепатотоксинів, активізації репаративних процесів у гепатоцитах і практичній нормалізації показників структурно-функціонального стану печінки. Препарат інгібує процеси перекисного окислення ліпідів у крові і тканинах, підтримує активність антиоксидантних систем організму, зумовлює стабілізацію структури печінки та мембран гепатоцитів. Як відносно нешкідливий фармакологічний засіб, Антраль® не порушує функцій органів і систем організму, у нього відсутні кумулятивні властивості, імунотоксична, місцевоподразнювальна, алергенна, ульцерогенна, ембріотоксична, тератогенна дія.

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у блістері. По 3 блістери у пачці.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою. Таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою темно-червоного кольору.

Фармакологічна дія

Гепатопротекторні препарати. Код АТС А05В А.

Фармокинетика

Максимальне накопичення препарату в крові відзначається через 3-4 години, період напіввиведення - 4-5 годин. Препарат виводиться із сечею та калом.

Особливі умови

Особливі застереження. Рекомендується приймати Антраль® через 20-30 хвилин після їди, з достатньою кількістю води або молока. Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв'язку з обмеженим досвідом застосування препарат не рекомендується призначати у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Даних щодо впливу немає, проте водіям та операторам складних механізмів слід враховувати імовірність розвитку запаморочення. Діти. Препарат не застосовують дітям віком до 4 років.

Склад

Діюча речовина: 1 таблетка містить антралю у перерахуванні на суху речовину 100 мг (0,1 г) або 200 мг (0,2 г). Допоміжні речовини: магнію карбонат важкий, крохмаль картопляний, кросповідон, целюлоза мікрокристалічна, повідон, полісорбат, кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію стеарат, Opadry II 85 G18490 white, Opadry II 85 G25557 red.

Свідчення

Антраль® показаний дорослим і дітям для лікування: гострих і хронічних гепатитів різного ґенезу (вірусних, алкогольних, медикаментозних, токсичних); жирової дистрофії та цирозів печінки; запальних захворювань жовчного міхура, селезінки, підшлункової залози; постхолецистектомічного синдрому (після видалення жовчного міхура). Для профілактики захворювань печінки внаслідок негативної дії токсинів різної етіології: аліментарні токсини, лікарські засоби, хіміотерапія, променева терапія.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Порушення видільної функції нирок.

Способи застосування

Антраль® призначають внутрішньо після їди 3 рази на день.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У зв'язку з обмеженим досвідом застосування препарат не рекомендується призначати у період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

Препарат загалом добре переноситься хворими. У поодиноких випадках при застосуванні Антралю® можливі слабкість, запаморочення, диспептичні явища, нудота, біль у животі, діарея, що проходять після відміни препарату. Алергічні реакції, в тому числі шкірні висипання, кропив'янка, ангіоневротичний набряк, почервоніння та свербіж шкіри.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Антраль® сумісний з антибактеріальними, детоксикуючими, жовчогінними, вітамінними препаратами, що дозволяє його включити у комплекси лікувальної терапії. При одночасному застосуванні пацієнтам із цирозом печінки Антраль® не впливає на активність стероїдних і цитостатичних препаратів; припускається зменшення (до 50-70 %) раніше вживаної дози стероїдів без подальшого зниження ефективності лікування.

Передозування

При передозуванні можливе виникнення і посилення побічних реакцій. При випадковому вживанні великих доз препарату слід промити шлунок та (у разі необхідності) провести симптоматичне лікування.

Особливі умови зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Синоніми

АНТРАЛЬ®*, АНТРАЛЬ,АНТРАЛЬ®

08004 08004