Антарес

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Антарес таблетки 200мг №90
 
Ціна:

223грн.
Ціна:

514.21грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Антарес - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Антарес

Виробник

ПАТ

Загальний опис

Фармакологічний ефект тіазотної кислоти зумовлений протиішемічною, мембраностабілізувальною, антиоксидантною та імуномодулювальною дією. Вплив препарату реалізується за рахунок посилення компенсаторної активації анаеробного гліколізу та активації процесів окиснення у циклі Кребса зі збереженням внутрішньоклітинного фонду аденозинтрифосфату. Наявність у структурі молекули тіазотної кислоти тіолу сірки, для якої характерні окисно-відновні властивості, та третинного азоту, який зв’язує надлишок іонів водню, зумовлює активацію антиоксидантної системи. Сильні відновлювальні властивості тіольної групи спричиняють реакцію з активними формами кисню та ліпідними радикалами. Реактивація антирадикальних ферментів - супероксиддисмутази, каталази і глутатіонпероксидази - запобігає ініціюванню активних форм кисню. Тіазотна кислота гальмує процеси окиснення ліпідів в ішемізованих ділянках міокарда, зменшує чутливість міокарда до катехоламінів, запобігає прогресивному пригніченню скорочувальної функції серця, стабілізує і зменшує відповідно зону некрозу та ішемії міокарда. Покращення реологічних властивостей крові здійснюється за рахунок активації фібринолітичної системи. Поліпшення процесів метаболізму міокарда, підвищення його скоротливої здатності, сприяння нормалізації серцевого ритму дає змогу рекомендувати тіазотну кислоту для лікування хворих із різними формами ішемічної хвороби серця.

Форма випуску та упаковка

По 2 мл в ампулі, по 10 ампул у контурній чарунковій упаковці, по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці. По 4 мл в ампулі, по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці, по 2 контурних чарункових упаковки в пачці.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій. Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або з ледь жовтуватим відтінком рідина.

Фармакологічна дія

Кардіологічні препарати. Інші кардіологічні препарати. Код АТС С01Е В23.

Фармокинетика

Максимальна концентрація тіазотної кислоти в плазмі крові досягається при внутрішньом’язовому введенні через 0,84 години, при внутрішньовенному - через 0,1 години. Зв’язування з білками крові не перевищує 10 %. Тіазотна кислота накопичується переважно в нирках - 31 %. У значній кількості вона накопичується у товстій кишці, серці, селезінці, найменше - у тонкій кишці і легенях (1-2 %).

Особливі умови

Застосування у період вагітності або годування груддю.Досвід застосування препарату в період вагітності або годування груддю недостатній. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. У разі виникнення побічних реакцій з боку центральної та периферичної нервовоїсистеми потрібно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортними засобами та роботі з іншими складними механізмами.

Склад

Діюча речовина: морфолінієва сіль тіазотної кислоти; 1 мл розчину містить морфолінієвої солі тіазотної кислоти,у перерахуванні на 100 % речовину - 50 мг, що еквівалентно 33,3 мг тіазотної кислоти. Допоміжн а речовин а: вода для ін’єкцій.

Свідчення

У комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця: стенокардії, інфаркту міокарда.

Протипоказання

Підвищена чутливість до тіазотної кислоти, гостра ниркова недостатність. Період вагітності та годування груддю. Дитячий вік (до 18 років).

Способи застосування

При інфаркті міокарда і нестабільній стенокардії препарат Антарес вводити внутрішньовенно повільно по 2 мл 50 мг/мл розчину (100 мг) зі швидкістю 2 мл/хв або внутрішньовенно краплинно зі швидкістю 20-30 крапель на хвилину (2 мл розчину 50 мг/мл розводять у 150-250 мл 0,9 % розчину натрію хлориду) або вводити внутрішньом’язово по 2 мл 50 мг/мл розчину (100 мг) 2-3 рази на добу. Курс лікування - 14 діб. При стенокардії напруження препарат Антарес вводити внутрішньом’язово по 4 мл 50 мг/мл розчину 2 рази на добу (добова доза - 400 мг). Курс лікування - 14 днів. Діти. Досвід застосування препарату дітям недостатній.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Досвід застосування препарату в період вагітності або годування груддю недостатній.

Побічні дії

Препарат зазвичай добре переноситься. У хворих із підвищеною індивідуальноючутливістю можуть виникати: з боку шкіри та підшкірної клітковини: свербіж, гіперемія шкіри, висипання, кропив’янка; з боку імунної системи: на фоні прийому інших препаратів описані випадки ангіоневротичного набряку, анафілактичного шоку; інші: лихоманка, озноб та зміни в місці введення. У пацієнтів, переважно літнього віку, при прийомі інших препаратів можуть виникнути: з боку центральної та периферичної нервової системи: загальна слабкість, запаморочення, шум у вухах, головний біль; з боку серцево-судинної системи: тахікардія, артеріальна гіпертензія, зниження артеріального тиску; з боку шлунково-кишкового тракту: прояви диспепсичних явищ, включаючи сухість у роті, нудоту, здуття живота, блювання; з боку дихальної системи: задишка, ядуха.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

ПрепаратАнтарес можна застосовувати в комбінації з базисними засобами терапії ішемічної хвороби серця.

Передозування

При передозуванні в сечі підвищується концентрація натрію та калію. У таких випадках препарат необхідно відмінити. Лікування симптоматичне.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Упаковка.По 2 мл в ампулі, по 10 ампул у контурній чарунковій упаковці, по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці. По 4 мл в ампулі, по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці, по 2 контурних чарункових упаковки в пачці. Категорія відпуску. За рецептом.

08004 08004