Ангін-хеель

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ангін-хеель C таблетки №50
 
Ціна:

165.30грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Ангін-хеель - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Ангін-хеель

Виробник

Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, Германия

Загальний опис

Препарат має протизапальну, антисептичну, дезінтоксикаційну дію.

Форма випуску та упаковка

50 таблеток у поліпропіленовому контейнері, в картонній коробці.

Лікарська форма

Таблетки. Основні фізико-хімічні властивості: круглі, плоскі з фаскою, від білого до жовто-білого кольору, без запаху.

Фармакологічна дія

Комплексний гомеопатичний препарат. Препарат має протизапальну, антисептичну, дезінтоксикаційну дію, які базуються на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, що входять до складу препарату.

Фармокинетика

Не виявлена.

Особливі умови

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат. При утримуванні симптомів або погіршенні стану необхідно проконсультуватися з лікарем. Застосування у період вагітності або годування груддю. Відсутні клінічні дані щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю. Питання щодо доцільності застосування препарату вагітним та жінкам, які годують груддю, лікар вирішує індивідуально. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Випадки впливу невідомі.

Склад

діючі речовини: 1 таблетка містить: Apis mellifica D4 - 30 мг; Arnica montana D4 - 30 мг; Atropa bella-donna D4 - 60 мг; Hepar sulfuris D6 - 60 мг; Hydrargyrum bicyanatum D8 - 30 мг; Phytolacca americana D4 - 30 мг; Solanum dulcamara D4 - 60 мг; допоміжні речовини: магнію стеарат; лактоза, моногідрат.

Свідчення

В складі комплексної терапії ангіни різної етіології. Загострення хронічного тонзиліту. Тонзилогенна інтоксикація та ускладнення, що виникли внаслідок хронічного тонзиліту (у тому числі ревматичний міокардит та поліартрит, нефрит).

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, до рослин родини айстрових (складноцвітих).

Способи застосування

Разова доза: дорослим і дітям віком від 6 років ? 1 таблетка в рот (до повного розсмоктування). Дітям віком до 6 років: 1 таблетку розтерти у порошок і, ретельно перемішуючи, розчинити у 20 мл (4 чайні ложки) кип’яченої води кімнатної температури. Також приймати разову вікову дозу: дітям віком від 1-го до 3-х років ? 2 чайні ложки, віком від 3-х до 6-ти років ? 3 чайні ложки (залишки розчину зберігати у захищеному від світла місці при кімнатній температурі не більше 1 доби). Приймати 3 рази на добу за 15-20 хвилин до їди або через 1 годину після їди. У разі гострого початку захворювання приймати разову вікову дозу кожні 15 хвилин протягом перших 2-х годин. Далі перейти на прийом 3 рази на добу. Курс лікування ? 1-3 тижні. Після одужання рекомендується продовжити прийом препарату 2 рази на добу ще протягом 3-5 днів з метою профілактики ускладнень.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Відсутні клінічні дані щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю. Питання щодо доцільності застосування препарату вагітним та жінкам, які годують груддю, лікар вирішує індивідуально.

Побічні дії

Алергічні реакції або підвищене слиновиділення можуть спостерігатися за рахунок гомеопатичної діючої речовини Hydrargyrum bicyanatum (ртуть). У таких випадках необхідно припинити застосування препарату та проконсультуватися з лікарем. У поодиноких випадках в осіб із гіперчутливістю до рослин родини айстрових (наприкладArnica) або до інших компонентів препарату можуть спостерігатися алергічні реакції, включаючи шкірні висипання, свербіж.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Випадки взаємодії невідомі. За призначенням лікаря препарат можна комбінувати з іншими лікарськими засобами та методами лікування.

Передозування

Не відзначалося.

Особливі умови зберігання

Термін придатності.5 років. Термін придатності визначає застосування препарату до останнього дня місяця. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

08004 08004