Ангілекс-Здоров'я

За даним запитом не знайдено товарів.

Інструкція Ангілекс-Здоров'я

Виробник

Фармацевтическая компания Здоровье ООО

Загальний опис

Властивості препарату зумовлені дією трьох його активних інгредієнтів - гексетидину, холіну саліцилату, хлорбутанолу. Антибактеріальна та протигрибкова дія обумовлена гексетидином, який має антибактеріальну активність щодо грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів як аеробів, так і анаеробів. Щодо аеробних мікроорганізмів він чинить, в основному, бактеріостатичний вплив та слабкий - бактерицидний. На анаеробні мікроорганізми гексетидин чинить виражений бактерицидний ефект. Механізм дії гекситидину грунтується на конкурентному заміщенні тіаміну: структура гексетидину подібна до структури тіаміну, необхідного для росту мікроорганізмів. Протизапальна дія обумовлена холіном саліцилатом, який належить до групи нестероїдних протизапальних засобів та чинить аналгезуючі, жарознижувальні та протизапальні ефекти. Знеболювальна активність обумовлена також місцевим анестетиком хлорбутанолом, який застосовують в отоларингології (краплі у ніс, полоскання) та у стоматології (аплікації та зрошення), в основному, як знеболюючий засіб.

Форма випуску та упаковка

Флакон по 120 мл у коробці.

Лікарська форма

Розчин для полоскання ротової порожнини. Прозорий, злегка забарвлений розчин зі специфічним ароматним запахом.

Фармакологічна дія

Код АТС. Препарати, що застосовують при захворюваннях горла. Різні антисептики. RО2A A20.

Фармокинетика

Активні речовини фіксуються на слизовій оболонці ротової порожнини, звідки потім поступово вивільняються.

Особливі умови

Не рекомендується тривале застосування, оскільки це може призвести до порушення мікробної рівноваги в ротовій порожнині та горлі. Застосування у період вагітності або годування груддю. Під час вагітності і під час лактації препарат застосовують лише за призначенням лікаря і лише в тому випадку, коли користь від застосування препарату для матері перевищує ризик для плода. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає. Діти. Застосовують у дітей віком старше 2,5 років. Безпека застосування препарату у дітей молодше 2,5 років не досліджена. Категорія відпуску. Без рецепта.

Склад

Діючі речовини: гексетидин, холіну саліцилат, хлорбутанол гемігідрат; 100 мл розчину містять гексетидину 0,1 г, холіну саліцилату 0,5 г, хлорбутанолу гемігідрату 0,25 г; допоміжні речовини: сахарин натрію, полісорбат, кислота пропіонова, етанол 96 %, олія лимонна, олія анісова, ментол, олія м'яти перцевої, евкаліптол, метилсаліцилат, вода очищена.

Свідчення

Місцеве лікування захворювань і запальних процесів ротової порожнини та глотки у дорослих та дітей старше 2,5 років: гінгівіти, стоматити; пародонтити; афти та біль при прорізуванні зубів; післяопераційний догляд за ротовою порожниною; ангіни, гострі та хронічні тонзиліти, фарингіти, ларингіти.

Протипоказання

Не застосовувати дітям молодше 2,5 років. Не застосовувати у разі виявлення алергії до компонентів препарату.

Способи застосування

Застосовують як місцевий засіб для полоскання ротової порожнини. Для одного полоскання ротової порожнини: 2 чайні ложки препарату розчинити в ? склянки теплої води. Від 2 до 4 полоскань на добу. Не ковтати. Курс лікування - не більше 5 днів.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Під час вагітності і під час лактації препарат застосовують лише за призначенням лікаря і лише в тому випадку, коли користь від застосування препарату для матері перевищує ризик для плода.

Побічні дії

Алергічні реакції: подразнення, шкірні реакції. У цьому випадку лікування необхідно припинити.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не застосовувати разом з препаратами, що містять антисептики.

Передозування

Повідомлень щодо передозування препарату не надходило.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С. Не заморожувати. Зберігати в недоступному для дітей місці.

08004 08004