Анальгін

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

26.30грн.
Ціна:

29.80грн.
Ціна:

38.90грн.
Ціна:

35.90грн.
Ціна:

60.80грн.
Анальгин таблетки 0,5г №10
 
Ціна:

18.11грн.
Анальгин-Дарница таблетки 0,5г №10
Дарниця
Ціна:

18.90грн.
Ціна:

58грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Анальгін - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Анальгін

Виробник

Дарница

Загальний опис

Знеболювальний, жарознижувальний, спазмолітичний (діє на гладку мускулатуру сечовивідних і жовчних шляхів) засіб групи похідних піразолону. Протизапальна дія виражена слабко. Механізм дії обумовлений інгібуванням циклооксигенази, що спричиняє зниження синтезу простагландинів, які обумовлюють у вогнищі запалення розвиток болю, підвищення температури і збільшення тканинної проникності, а також порушенням проведення больових екстра- і пропріорецептивних імпульсів, підвищенням порога збудження таламічних центрів больової чутливості, підвищенням тепловіддачі.

Форма випуску та упаковка

По 2 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки у пачці; по 10 ампул у коробці.

Лікарська форма

Розчин для ін'єкцій. Основні физико-хімічні властивості: прозора, безбарвна або злегка жовтувата рідина.

Фармакологічна дія

Аналгетики та антипіретики. Піразолони. Код АТС N02B В02.

Фармокинетика

При внутрішньом'язовому введенні швидко і повністю всмоктується у кров. У печінці піддається окислювальному дезамінуванню з утворенням активного метаболіту. Зв'язок активного метаболіту з білками - 50-60 %. У дітей процеси дезамінування проходять дещо повільніше, ніж у дорослих. При частому введенні (частіше ніж 4 рази на добу) у дітей можлива кумуляція препарату і інтоксикація. Швидко і рівномірно розподіляється у тканинах. Максимальна концентрація досягається через 1-1,5 години після внутрішньом'язового введення. Період напіввиведення (Т1/2) становить близько 7 годин. Виводиться з сечею.

Особливі умови

При парентеральному введенні необхідний лікарський контроль (висока частота алергічних реакцій, у т. ч. з летальним наслідком) і наявність умов для проведення протишокової терапії. У хворих на атопічну бронхіальну астму і полінози існує підвищений ризик розвитку реакцій гіперчутливості. Виключається застосування для зняття гострого болю у животі невстановленого генезу (до з'ясування причини). При призначенні хворим з гострою серцево-судинною патологією необхідний ретельний контроль за гемодинамікою. З обережністю застосовують пацієнтам з рівнем артеріального тиску нижче 100 мм рт. ст., при інфаркті міокарда, множинній травмі, з анамнестичними вказівками на захворювання печінки і нирок (пієлонефрит, гломерулонефрит), при лікуванні цитостатиками, при хронічному алкоголізмі, обтяженому алергологічному анамнезі, захворюваннях крові. Не рекомендується регулярне тривале застосування препарату через мієлотоксичність метамізолу натрію; необхідно контролювати картину периферичної крові (лейкоцитарну формулу). При застосуванні препарату можливий розвиток агранулоцитозу, у зв'язку з чим при виявленні невмотивованого підвищення температури, ознобу, болю у горлі, утрудненого ковтання, стоматиту, а також запалення зовнішніх статевих органів і заднього проходу необхідна негайна відміна препарату. Підшкірне введення препарату не застосовують через можливе подразнення тканин. У період лікування можливе забарвлення сечі у червоний колір (за рахунок виділення метаболіту), що не має клінічного значення. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У період лікування не допускається керування автотранспортом і заняття іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій. Застосування в період вагітності або годування груддю. Протипоказаний при вагітності, особливо в I триместрі і в останні 6 тижнів. Під час лікування слід припинити годування груддю, оскільки метамізол натрію проникає у грудне молоко. Діти. Дітям віком до 1 року препарат вводять тільки внутрішньом'язово. Дітям застосовують під наглядом лікаря за серйозними та життєво необхідними показаннями. Несумісність. Через високу ймовірність фармацевтичної несумісності не можна змішувати препарат з іншими лікарськими засобами в одному шприці.

Склад

Діюча речовина: metamizole sodium. 1 мл розчину містить анальгіну 500 мг. Допоміжні речовини: натрію сульфіт безводний (Е 221), натрію формальдегід-сульфоксилат дигідрат, кислота хлористоводнева розведена (0,1 М), вода для ін'єкцій.

Свідчення

Больовий синдром малої і середньої інтенсивності різного походження і локалізації (головний, зубний біль, опіки, біль у післяопераційному періоді, дисменорея, артралгії, невралгії, радикуліти, міозити); гіпертермічний синдром, гарячкові стани (при грипі, гострих респіраторних та інших інфекціях); ниркова і печінкова коліки (у комбінації зі спазмолітичними засобами).

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів препарату. Агранулоцитоз, цитостатична або інфекційна нейтропенія. Печінкова і/або ниркова недостатність. Спадкова гемолітична анемія, пов'язана з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Напади астми, спричинені ацетилсаліциловою кислотою. Біль у животі невстановленого генезу. Анемія, лейкопенія. Захворювання нирок: пієлонефрит, гломерулонефрит, у т. ч. в анамнезі. Не можна вводити внутрішньовенно хворим із систолічним артеріальним тиском нижче 100 мм рт. ст. Політравма. Шок. Порфірія.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказаний при вагітності, особливо в I триместрі і в останні 6 тижнів. Під час лікування слід припинити годування груддю, оскільки метамізол натрію проникає у грудне молоко.

Побічні дії

3 боку сечовидільної системи: олігурія, анурія, протеїнурія, інтерстиціальний нефрит, фарбування сечі у червоний колір. З боку системи кровотворення: агранулоцитоз, лейкопенія, тромбоцитопенія, анемія, гранулоцитопенія. Алергічні реакції: шкірні висипання, свербіж, кропив'янка, кон'юнктивіт, набряк Квінке; рідко - синдром Стівенса-Джонсона, синдром Лайєлла, бронхоспастичний синдром, анафілактоїдні реакції, анафілактичний шок. Інше: зниження артеріального тиску, тахікардія, гепатит, інфільтрати у місці введення (при внутрішньом'язовому введенні).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Через високу ймовірність розвитку фармацевтичної несумісності не можна змішувати з іншими лікарськими засобами в одному шприці. Етанол - підсилюється ефект етанолу. Хлорпромазин або інші похідні фенотіазину - одночасне застосування може призвести до розвитку вираженої гіпотермії. Рентгеноконтрастні речовини, колоїдні кровозамінники та пеніцилін не слід застосовувати під час лікування анальгіном. Циклоспорин - при одночасному застосуванні знижується концентрація циклоспорину в крові. Пероральні гіпоглікемічні препарати, непрямі антикоагулянти, глюкокортикостероїди та індометацин - анальгін збільшує активність цих препаратів шляхом витіснення їх із зв'язку з білком. Фенілбутазон, барбітурати та інші гепатоіндуктори при одночасному застосуванні зменшують ефективність анальгіну. Ненаркотичні аналгетики, трициклічні антидепресанти, гормональні контрацептиви та алопуринол - одночасне застосування Анальгіну-Дарниця з цими препаратами може призвести до посилення його токсичності. Седативні засоби та транквілізатори (сибазон, триоксазин, валокордин) підсилюють знеболювальну дію Анальгіну-Дарниця. Тіамазол та сарколізин підвищують ризик розвитку лейкопенії. Кодеїн, гістамінові Н2-блокатори та пропранолол підсилюють ефект Анальгіну-Дарниця. Необхідна обережність при одночасному застосуванні препарату з сульфаніламідними цукрознижувальними препаратами (посилюється гіпоглікемічна дія) та діуретиками (фуросемід). Мієлотоксичні лікарські засоби призводять до посилення гематотоксичності.

Передозування

Симптоми: гіпотермія, виражене зниження артеріального тиску, відчуття серцебиття, задишка, шум у вухах, нудота, блювання, гастралгія, слабкість, олігурія, анурія, сонливість, марення, порушення свідомості, тахікардія, судомний синдром; можливий розвиток гострого агранулоцитозу, геморагічного синдрому, гострої ниркової і печінкової недостатності, паралічу дихальних м'язів. Лікування: індукція блювання, зондове промивання шлунка, призначення сольових проносних, активованого вугілля. Проведення форсованого діурезу, гемодіалізу, олужнювання крові, симптоматична терапія, спрямована на підтримку життєво важливих функцій. При розвитку судомного синдрому проводять внутрішньовенне введення діазепаму і швидкодіючих барбітуратів.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Зберігати при температурі не вище 25 °C в оригінальній упаковці. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004