Анаферон

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

98.30грн.
Ціна:

104.80грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Анаферон - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Один з найпопулярніших і ефективних гомеопатичних засобів у лікуванні вірусних захворювань, Анаферон, можна купити в інтернет-аптеці Apteka.com. У режимі онлайн ви замовляєте препарат та отримуєте його в найближчій аптеці.

Анаферон: коротка інструкція з використання

Анаферон відноситься до гомеопатичних противірусних засобів. Це імуномодулятор. Діючою речовиною є антитіла до гамма-інтерферону людини. До складу Анаферону також входить целюлоза, магнію стеарат та інше. Використовується засіб як допоміжний при комплексному лікуванні вірусних захворювань, а також для профілактики сезонних інфекційних захворювань, зокрема ГРВІ. Тому купити Анаферон можна як у терапевтичних, так і в профілактичних цілях.

Їжа не впливає на прийом Анаферону, однак розсмоктувати таблетки потрібно не під час їди. Прийом інших лікарських засобів протизапального та противірусного характеру тільки посилює терапевтичний ефект. Ціна Анаферону дозволяє приймати його при кожній ГРВІ або як профілактичний засіб.

Показання до застосування Анаферону

Призначається препарат у ряді випадків:

·         для профілактики та лікування ГРВІ в будь-якій стадії розвитку;

·         в комплексній терапії при лікуванні ускладнень герпесу;

·         для лікування захворювань, викликаних бактеріальною інфекцією;

·         при імунодефіцитних станах та інше.

Препарат приймається курсами незалежно від стану хворого.

Протипоказання

Не варто приймати Анаферон людям, що мають індивідуальну непереносимість до одного з компонентів препарату.

Особливості взаємодії

Вплив інших лікарських засобів на дію Анаферону не виявлений. Використання препарату вагітними жінками і матерями, що годують, не вивчалось. Тому, перш ніж купити Анаферон, варто проконсультуватися з лікарем.

Анаферон: спосіб застосування і дозування

Таблетки для розсмоктування. Існує дитячий і дорослий Анаферон. Доза для дорослого і дитини в перший день прийому становить 8 таблеток на добу. П'ється по 1 таблетці щопівгодини. Не суміщати з прийомами їжі! Починаючи з другого дня, приймають по 1 таблетці 3 рази на добу.

Якщо дитині немає місяця, радять розчиняти таблетку у воді. Тривалість лікування визначається ступенем складності захворювання і необхідним ефектом. Зазвичай призначається прийом препарату протягом 7-14 днів. В якості профілактики - 14-21 день. Як приймати Анаферон при ускладненнях ГРВІ, повинен вирішити лікар.

Інструкція Анаферон

Виробник

ТОВ

Загальний опис

Лікарський засіб застосовується для лікування та профілактики ГРВІ та грипу. При профілактичному та лікувальному застосуванні чинить противірусну дію.

Форма випуску та упаковка

По 20 таблеток у блістері; по 1 блістеру у картонній коробці.

Лікарська форма

Таблетки. Основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоскоциліндричної форми, з рискою та фаскою, від білого до майже білого кольору. На одному плоскому боці нанесено риску, на іншому плоскому боці нанесено напис ANAFERON KID.

Фармакологічна дія

Комплексний гомеопатичний препарат. Препарат застосовується для лікування та профілактики ГРВІ та грипу. При профілактичному та лікувальному застосуванні чинить імуномодулюючу та противірусну дію. Експериментально та клінічно доведена ефективність стосовно вірусів грипу, парагрипу, вірусів простого герпесу 1 та 2 типів (лабіальний герпес, генітальний герпес), інших герпесвірусів (вітряна віспа, інфекційний мононуклеоз), ентеровірусів, вірусу кліщового енцефаліту, ротавірусу, коронавірусу, каліцивірусу, аденовірусу, респіраторно-синцитіального вірусу (РС-вірусу). Препарат знижує концентрацію вірусу в уражених тканинах, діє на систему ендогенних інтерферонів та пов'язаних з ним цитокінів, індукує утворення ендогенних «ранніх» інтерферонів (ІФН ?/?) та ?-інтерферону (?-ІФН). Стимулює гуморальну та клітинну імунну відповідь. Підвищує продукцію антитіл (включаючи секреторний IgA), активізує функції Т-ефекторів, Т-хелперів (Тх), нормалізує їх співвідношення. Підвищує функціональний резерв Тх та інших клітин, що беруть участь в імунній відповіді. Індукує змішаний Тх1 та Тх2-тип імунної відповіді: підвищує вироблення цитокінів Тх1 (?-ІФН, ІЛ-2) та Тх2 (ІЛ-4, ІЛ-10), нормалізує (модулює) баланс Тх1/Тх2 активностей. Підвищує функціональну активність фагоцитів та природних клітин-кілерів. Має антимутагенні властивості.

Фармокинетика

Експериментально та клінічно доведена ефективність стосовно вірусів грипу, парагрипу, вірусів простого герпесу 1 та 2 типів (лабіальний герпес, генітальний герпес), інших герпесвірусів (вітряна віспа, інфекційний мононуклеоз), ентеровірусів, вірусу кліщового енцефаліту, ротавірусу, коронавірусу, каліцивірусу, аденовірусу, респіраторно-синцитіального вірусу (РС-вірусу). Препарат знижує концентрацію вірусу в уражених тканинах, діє на систему ендогенних інтерферонів та пов’язаних з ними цитокінів, індукує утворення ендогенних «ранніх» інтерферонів (ІФН ?/?) та ?-інтерферону (?-ІФН). Має антимутагенні властивості.

Особливі умови

Будь-які лікарські засоби дітям раннього віку застосовують під наглядом лікаря. До складу "Анаферону дитячого" входить лактози моногідрат, у зв'язку з чим препарат не рекомендується призначати пацієнтам із вродженою галактоземією, синдромом мальабсорбції глюкози або галактози та при вродженій лактазній недостатності. Застосування у період вагітності або годування груддю. Дані про ефективність та безпеку застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутні, тому його не слід призначати у ці періоди. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Склад

Діюча речовина: 1 таблетка містить антитіла до гамма інтерферону людини афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С50 - 3 мг. Допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Свідчення

У складі комплексної терапії і для профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій (у тому числі грипу). Комплексна терапія інфекцій, спричинених герпесвірусами (інфекційний мононуклеоз, вітряна віспа, лабіальний герпес, генітальний герпес). Комплексна терапія і профілактика рецидивів хронічної герпесвірусної інфекції, у тому числі лабіального та генітального герпесу. Комплексна терапія і профілактика інших гострих та хронічних вірусних інфекцій, спричинених вірусом кліщового енцефаліту, ентеровірусом, ротавірусом, коронавірусом, каліцивірусом. Застосовується у складі комплексної терапії бактеріальних інфекцій. Комплексна терапія вторинних імунодефіцитних станів різної етіології, у тому числі профілактика та лікування ускладнень вірусних і бактеріальних інфекцій.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Дані про ефективність та безпеку застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутні, тому його не слід призначати у ці періоди.

Побічні дії

Можливі алергічні реакції, включаючи свербіж, висип, кропив'янка, гіперемія шкіри та набряк.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Випадків несумісності з іншими лікарськими засобами не зареєстровано. За необхідності препарат можна застосовувати сумісно з іншими противірусними, антибактеріальними та симптоматичними засобами.

Передозування

Випадків передозування до тепер не зареєстровано. При випадковому передозуванні можливі диспептичні прояви, спричинені компонентами, що входять до складу препарату.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Не застосовувати лікарський засіб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004