Аміак

За даним запитом не знайдено товарів.

Інструкція Аміак

Виробник

ТОВ "ДКП "Фармацевтична фабрика"

Загальний опис

Аміаку розчин належить до лікарських засобів, які подразнюють нервові закінчення. Механізм дії аміаку при вдиханні полягає у рефлекторному збудженні дихального центру через рецептори верхніх дихальних шляхів - закінчення трійчастого нерва. При нанесенні на шкіру чинить подразнювальну та антимікробну дію.

Форма випуску та упаковка

По 40 мл у флаконах. По 100 мл у флаконах. По 200 мл у флаконах.

Лікарська форма

Розчин для зовнішнього застосування. Основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна, летка, дуже лужна рідина з різким запахом. Допускається, при зберіганні, наявність блискіток і/чи легкої каламуті.

Фармакологічна дія

Засоби, що впливають на респіраторну систему. Код АТС R07A B.

Фармокинетика

Препарат не надходить до кров'яного русла.

Особливі умови

Місцеве застосування можливе лише на неушкоджену шкіру. При випадковому ураженні слизової оболонки ока промивати водою декілька разів (протягом 15 хв з перервою 10 хв) або 3 % розчином борної кислоти. Олії і мазі не застосовують. При ураженні носа і глотки застосовують 0,5 % розчин лимонної кислоти або натуральні соки. У разі прийому всередину - пити воду, фруктовий сік, молоко, краще - 0,5 % розчин лимонної кислоти або 1 % розчин оцтової кислоти до повної нейтралізації вмісту шлунка. Не слід порушувати правила застосування лікарського засобу - це може зашкодити здоров'ю. Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності і годування груддю застосовування лікарського засобу можливе лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Склад

Діюча речовина: 100 мл препарату містить: аміаку розчину концентрованого (у вигляді 25 % розчину) 44 мл; Допоміжна речовина: вода очищена.

Свідчення

Непритомний стан, при укусах комах.

Протипоказання

Підвищена чутливість до лікарського засобу.

Способи застосування

Для збудження дихального центру як засіб швидкої допомоги: невеликий шматочок марлі або вати, змочений розчином аміаку, обережно підносять до носових отворів на 0,5?1 с. При укусах комах розчин аміаку застосовують зовнішньо у вигляді примочок (тривалість процедури до 30 секунд). Діти. Препарат не застосовують дітям до 3 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У період вагітності і годування груддю застосовування лікарського засобу можливе лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Побічні дії

При вдиханні парів розчину аміаку може виникнути рефлекторна зупинка дихання. При місцевому застосуванні можливі подразнення, дерматити, екзема у місці аплікації, алергічні реакції. У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не встановлена.

Передозування

Посилення проявів побічних реакцій. Терапія симптоматична.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Препарат не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004