Аминовен

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

236.30грн.
немає в наявності
Аміновен Інфант 10% розчин для інфузії 100мл №1
Ціна:

 

Зверніть увагу!

Опис препарату Аминовен - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Аминовен

Виробник

Фрезеніус Кабі Австрія ГмбХ.

Загальний опис

Амінокислоти, які входять до складу препарату Аміновен інфант 10 %, є фізіологічними компонентами. Після парентерального введення вони включаються у пул вільних амінокислот організму і беруть участь в усіх метаболічних процесах, зокрема використовуються для синтезу білків.

Форма випуску та упаковка

Скляні флакони по 100 мл, закупорені пробками та алюмінієво-пластиковими ковпачками.

Лікарська форма

Розчин для інфузій. Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, без видимих включень розчин.

Фармакологічна дія

Кровозамінники та перфузійні розчини. Розчини для парентерального харчування. Амінокислоти. Код АТС В05В А01.

Фармокинетика

Біодоступність препарату Аміновен інфант 10 % при внутрішньовенному введенні становить 100 %. Амінокислоти включаються у загальний плазмовий пул вільних амінокислот організму і розподіляються в інтерстиціальній рідині і міжклітинному просторі органів і тканин. Концентрація вільних амінокислот у плазмі крові і цитоплазмі клітин регулюється у вузьких межах залежно від віку, стану харчування і загального стану хворого. При правильному введенні (повільно і з постійною швидкістю) Аміновен інфант 10 % не порушує баланс амінокислот. При тяжких порушеннях функції печінки і нирок регуляція балансу амінокислот порушується. У таких випадках необхідно використовувати інший склад розчинів амінокислот для парентерального харчування. Лише невелика частина амінокислот елімінується нирками. Період напіввиведення амінокислот з плазми крові значною мірою залежить від віку.

Особливі умови

При парентеральному харчуванні дітей раннього віку необхідно контролювати рівень наступних показників: азот у сечі, аміаку в крові, глюкози, електролітів, тригліцеридів (при додатковому введенні жирових емульсій), печінкових ферментів, осмолярність сироватки крові, кислотно-лужний баланс крові і показники водно-сольового обміну. Занадто швидка інфузія може призвести до прискорення виведення амінокислот через нирки, і внаслідок цього – до дисбалансу амінокислот. Дія світла на розчини для внутрішньовенного парентерального харчування, особливо при наявності мікроелементів та/або вітамінів, може мати несприятливий вплив на клінічний результат у новонароджених, через утворення пероксидів та інших продуктів розпаду. При застосуванні новонародженим та дітям до 2 років Аміновен Інфант 10 % слід захищати від навколишнього світла до завершення введення (див. розділи інструкції «Спосіб застосування та дози», «Термін придатності»). Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосовувати винятково у педіатричній практиці. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не вивчали.

Склад

Діючі речовини:1000 мл розчину містить L-аргініну 7,50 г L-лейцину 13,0 г L-ізолейцину 8,0 г L-метіоніну 3,12 г L-фенілаланіну 3,75 г L-аланіну 9,3 г L-проліну 9,71 г L-валіну 9,00 г L-треоніну 4,40 г L-лізину ацетату (моноацетату) 12,0 г (що еквівалентно L-лізину 8,51 г) гліцину 4,15 г L-гістидину 4,76 г L-серину 7,67 г N-ацетил-L-тирозину 5,176 г (що еквівалентно L-тирозину 4,20 г) L-триптофану 2,01 г N-ацетил-L-цистеіну 0,700 г (що еквівалентно L-цистеїну 0,52 г) L-яблучної кислоти 2,62 г таурину 0,40 г;

Свідчення

Часткове парентеральне харчування недоношених, немовлят та дітей раннього віку. Разом з розчинами вуглеводів, жировими емульсіями, а також препаратами вітамінів, електролітів і мікроелементів забезпечує повне парентеральне харчування.

Протипоказання

Порушення обміну амінокислот, метаболічний ацидоз, гіпергідратація, гіпокаліємія, підвищена чутливість до препарату, шок, гіпоксія, декомпенсована серцева недостатність, ниркова недостатність при відсутності гемодіалізу або гемофільтрації, тяжка печінкова недостатність. При печінковій і нирковій недостатності потрібно індивідуальне дозування. Слід з обережністю застосовувати хворим з гіпонатріємією.

Способи застосування

Аміновен інфант 10 % призначений для тривалого краплинного внутрішньовенного введення у центральні вени.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосовувати винятково у педіатричній практиці.

Побічні дії

При правильному застосуванні не виявлені. Можливий розвиток алергічних реакцій. При застосуванні препарату Аміновен інфант 10 % у периферичні вени можуть спостерігатися місцеві реакції: почервоніння, флебіти, тромбози. Рекомендується щоденний контроль ділянки пункції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Дотепер випадки взаємодії Аміновену інфанту 10 % з іншими лікарськими засобами невідомі.

Передозування

При перевищенні дозування або швидкості введення препарату Аміновен інфант 10 %, як і при передозуванні інших розчинів амінокислот, виникають озноб, нудота, блювання, нирковий аміноацидоз. У такому випадку введення препарату необхідно негайно припинити. Можливе продовження терапії препаратом з використанням менших доз. При появі гіперкаліємії вводити від 200 до 500 мл 5 % розчину глюкози з додаванням 1-3 MО інсуліну на кожні 3-5 г глюкози.

Особливі умови зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Зберігати препарат у недоступному для дітей місці.

08004 08004