Аміностерил

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

3 424.50грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Аміностерил - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Аміностерил

Виробник

Фрезениус Каби Австрия ГмбХ

Загальний опис

Ознаками печінкової недостатності у пацієнтів є: - збільшення концентрації амонію у плазмі крові; - тяжкий дисбаланс амінокислот у крові, у результаті чого концентрації амінокислот з розгалуженим ланцюгом (валіну, лейцину, ізолейцину) знижуються, а концентрації ароматичних амінокислот (тирозину, фенілаланіну, триптофану) та метіоніну підвищуються; - гіперкатаболізм. Поєднання цих факторів призводить до церебральних змін, які головним чином зумовлюють розвиток печінкової енцефалопатії та печінкової коми. У рамках інфузійної терапії нормалізації цих факторів сприяє введення розчинів амінокислот, які містять високу частку розгалужених кислот і в той же час низьку частку ароматичних кислот та метіоніну. Амінокислоти є складовою частиною білків звичайної їжі та використовуються для синтезу білків тканин, а будь-які надлишки спрямовуються на ряд метаболічних процесів. Дослідження показали термогенний ефект інфузій амінокислот.

Форма випуску та упаковка

По 500 мл розчину у скляних флаконах № 10.

Лікарська форма

Розчин для інфузій. Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин.

Фармакологічна дія

Розчини для парентерального харчування. Код АТС В05В А01.

Фармокинетика

Всі амінокислоти Аміностерилу Н-Гепа доступні для засвоєння після внутрішньовенного введення. Тільки триптофан зв'язується з альбуміном, а 15 % - циркулює у вільній формі. Інфузія Аміностерилу Н-Гепа може нормалізувати порушену концентрацію амінокислот у плазмі в дозі 1,1 г амінокислот/кг на день або стабілізувати їх нормальний рівень. Пасаж амінокислот із сироватки в мозок полегшується різними транспортними системами. Ароматичні амінокислоти тирозин, фенілаланін, триптофан і лейцин, ізолейцин, валін конкурують за об'єднану транспортну систему в гематоенцефалічному бар'єрі. При підвищенні концентрації фенілаланіну, тирозину і триптофану в плазмі у пацієнтів з ураженням печінки відмічається також підвищений їх доступ до мозку. Концентрація вільних амінокислот у плазмі і в клітині регулюється ендогенно і залежить від віку, харчування і стану пацієнта. Аміностерил Н-Гепа суттєво не порушує фізіологічного пулу амінокислот, якщо вони виводяться з постійною повільною швидкістю. Період напіввиведення для різних амінокислот становить 10 - 30 хв.

Особливі умови

Особливості застосування. Необхідно проводити контроль за іонограмою сироватки крові, водним балансом і кислотно-лужною рівновагою. Необхідне збалансоване введення електролітів і вуглеводів, у разі необхідності - з використанням паралельного вливання. Пацієнтам зі схильністю до пептичної виразки доцільно проводити профілактику ульцерогенної дії, призначаючи блокатори Н2-рецепторів та/або антациди. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Під час лікування необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом і роботі з іншими механізмами. Несумісність. Не застосовувати як основу для введення інших лікарських засобів. Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності і годування груддю препарат можна застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини. Діти. Дані щодо застосування препарату дітям відсутні, тому не рекомендується його призначати цій віковій категорії пацієнтів. Особливі заходи безпеки. Застосовують лише прозорий розчин в неушкодженій упаковці. При порушенні правил введення розчинів амінокислот можливе виникнення нудоти, підвищеної пітливості, тахікардії, підвищення температури тіла.

Склад

Діючі речовини: 1 л розчину містить: L-ізолейцину 10,4 г/л, L-лейцину 13,09 г/л, L-лізин моноацетату 9,71 г/л, (L-лізину) 6,88 г/л, L-метіоніну 1,1 г/л, N-ацетил-L-цистеїну 0,7 г/л, (L-цистеїну) 0,52 г/л, L-фенілаланіну 0,88 г/л, L-треоніну 4,4 г/л, L-триптофану 0,7 г/л, L-валіну 10,08 г/л, L-аргініну 10,72 г/л, L-гістидину 2,80 г/л, кислоти амінооцтової 5,82 г/л, L-аланіну 4,64 г/л, L-проліну 5,73 г/л, L-серину 2,24 г/л, Кислоти оцтової льодяної 4,42 г/л. Допоміжна речовина: вода для ін'єкцій. Загальний вміст амінокислот - 80 г/л. Загальний вміст азоту - 12,9 г/л.

Свідчення

Для парентерального введення амінокислот при тяжких порушеннях функцій печінки (печінкова недостатність) з/або без порушень функцій мозку (енцефалопатія), для лікування печінкової коми.

Протипоказання

Порушення обміну амінокислот, гіпергідратація, гіпонатріємія, гіпокаліємія, ниркова недостатність, тяжка серцева недостатність.

Способи застосування

Препарат застосовувати тільки для внутрішньовенних інфузій. Вводити 1 - 1,25мл на 1кг маси тіла за годину, що становить 0,08 - 0,1г амінокислот на 1кг маси тіла за годину. Максимальна швидкість введення: 1,25мл на 1кг маси тіла за годину, що становить 0,1г амінокислот на 1кг маси тіла за годину. Максимальна добова доза: 1,5г амінокислот на 1кг маси тіла, що становить 18,75мл на 1кг маси тіла або 1300мл на 70кг маси тіла. Препарат вводити у периферичну або у центральну вену. Аміностерил Н-Гепа застосовується як частина парентерального харчування у поєднанні з відповідною кількістю енергетичних добавок (розчини вуглеводів, жирові емульсії), електролітів, вітамінів та мікроелементів. Для оптимального введення розчини вуглеводів та/або жирові емульсії слід призначати одночасно. Аміностерил Н-Гепа застосовувати до того часу, поки зберігається необхідність у парентеральному харчуванні та лікуванні.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У період вагітності і годування груддю препарат можна застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Побічні дії

Внутрішньовенне введення препарату може призвести до гіперпродукції соляної кислоти та розвитку пептичної виразки, загострення ерозивно-виразкових уражень шлунково-кишкового тракту, загострення виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки. Можливі алергічні реакції на білкові компоненти препарату (гіперемія, відчуття свербежу).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Розчини амінокислот не рекомендовано застосовувати як основу для введення інших лікарських засобів. Це може призвести до виникнення різних фізико-хімічних реакцій та утворення токсичних продуктів. Через високий ризик мікробного забруднення розчин амінокислот не слід змішувати з іншими препаратами. Якщо необхідно для повного парентерального живлення додати вуглеводи, жирові емульсії, електроліти, вітаміни, мікроелементи, треба ретельно слідкувати за стерильністю, якістю змішування і сумісністю. Аміностерил Н-Гепа не слід зберігати після додавання інших компонентів.

Передозування

Дуже швидка інфузія в периферичні вени може спричинити подразнення вен (забезпечити правильну осмолярність). Дуже швидка інфузія може спричинити блювання. В цих випадках інфузію треба негайно припинити. Можливо продовження інфузії з правильною швидкістю. Немає даних про токсичні ефекти амінокислот для парентерального харчування. Оскільки амінокислоти є фізіологічними компонентами, токсичність їх неможливо передбачити.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004