Аміналон

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Аміналон-КВ капсули 0,25 №50
 
Ціна:

52.50грн.
немає в наявності
Аміналон пігулки покриті оболонкою 0,25 №50
Ціна:

 

Зверніть увагу!

Опис препарату Аміналон - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Аміналон

Виробник

Витамины ТД г. Умань

Загальний опис

g-аміномасляна кислота (ГАМК) є основним медіатором процесів гальмування у центральній нервовій системі (ЦНС). Нейрометаболічний ефект препарату зумовлений переважно стимулюючим впливом на ГАМК-ергічну систему, що забезпечує нормалізацію динаміки нервових процесів. Під впливом ГАМК активуються також енергетичні процеси у тканинах мозку, підвищується їх дихальна активність та покращується кровопостачання. Препарат сприяє відновленню рухової активності, мовлення, інших кіркових функцій після порушення мозкового кровообігу. Чинить психостимулювальну дію: покращує розумову діяльність, пам'ять, концентрацію уваги, а також послаблює вестибулярні розлади, порушення сну. Фармакокінетика Лікарський засіб швидко всмоктується з травного тракту, піддається біотрансформації у печінці. Продукти розпаду виводяться з організму переважно з сечею; частково - з вуглекислим газом повітря, що видихається.

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 5, блістерів у пачці з картону.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою. Основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті оболонкою білого або білого з кремуватим відтінком кольору.

Фармакологічна дія

Психоаналептики. Інші психостимулюючі та ноотропні засоби. Код АТС N06B X.

Фармокинетика

Швидко всмоктується з травного тракту. У максимальній концентрації проявляється у плазмі крові. Кінцевим продуктом обміну ГАМК у тканинах є сукцинова кислота, що включається у цикл Кребса. Частина препарату підлягає трансамінуванню з утворенням g-гуанідинмасляної кислоти, що у печінці та нирках частково розпадається на ГАМК і сечовину. Також синтезується g-амінобутирилколін, ГАМК-пантоїл, гомокарнозин, менше - оксимасляна кислота. Продукти перетворення ГАМК і незмінений препарат екскретуються з сечею, частково - з вуглекислим газом повітря, що видихається.

Особливі умови

На початку лікування необхідний контроль артеріального тиску через можливість його коливання. Не рекомендується застосовувати препарат у вечірній час і перед сном через можливе порушення сну. Не рекомендується під час лікування препаратом вживати алкоголь. Застосування у період вагітності або годування груддю. Не рекомендується призначати препарат жінкам у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. При тривалому застосуванні препарату необхідно виявляти обережність особам, які займаються потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної уваги і високої швидкості психомоторних реакцій (при керуванні автотранспортом і при роботі з іншими механізмами). У перші дні застосування препарату слід утримуватися від керування транспортом і роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Склад

діюча речовина: аміналон (гамма-аміномасляна кислота); 1 таблетка містить аміналону (гамма-аміномасляної кислоти) (у перерахуванні на 100 % речовину) 250 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, повідон 25, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, опадрай ІІ білий 85F18422 (суміш речовин: поліетиленгліколь, тальк, титану діоксид (Е 171), спирт полівініловий).

Свідчення

У складі комплексного лікування захворювань центральної нервової системи: - судинні захворювання головного мозку (атеросклероз, ураження церебральних судин при артеріальній гіпертензії); - хронічна недостатність мозкового кровообігу з порушенням пам'яті, концентрації уваги, мовлення, запамороченнями, головним болем; - енцефалопатія (алкогольна, постінсультна, посттравматична); - дитячий церебральний параліч; - відставання розумового розвитку у дітей (віком від 5 років); - старече слабоумство (початкові стадії деменції); - морська та повітряна хвороби (для профілактики та лікування симптомокомплексу захитування).

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів лікарського засобу. Гостра ниркова недостатність.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Не рекомендується призначати препарат жінкам у період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

Гамма-аміномасляна кислота дуже мало токсична. У деяких випадках можливе виникнення реакцій: -з боку шлунково-кишкового тракту: диспептичні явища, нудота, блювання; -з боку центральної нервової системи: безсоння, відчуття жару, підвищення температури тіла, порушення сну; -з боку серцево-судинної системи: коливання артеріального тиску; -з боку шкіри: алергічні реакції, включаючи шкірні висипи, свербіж. При зменшенні дозування ці явища зазвичай швидко минають. У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов'язково звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При сумісному застосуванні з препаратами бензодіазепінового ряду (транквілізатори, протисудомні засоби), а також із седативними засобами (барбітурати) спостерігається взаємне потенціювання ефекту. Піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) також може посилювати дію гамма-аміномасляної кислоти. При комбінованому застосуванні з препаратами бензодіазепінового ряду кожну із лікарських речовин призначати у мінімальних або середніх ефективних дозах.

Передозування

Симптоми: при значному перевищенні терапевтичних доз препарату, недотриманні рекомендованих схем лікування можуть розвиватися нудота, блювання, розлади кишечнику, головний біль, підвищення температури, коливання артеріального тиску, порушення сну. У таких випадках необхідно припинити застосування препарату. Лікування: симптоматичне.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004