Алора

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
ПАСИФЛОРА ИНКАРНАТНАЯ (ПАСИФЛОРА МЯСОКРАСНА) (2)
Скинути
Фільтр
Сортування
Алора таблетки 100 мг №20
 
Ціна:

99.90грн.
Алора сироп 100мл
 
Ціна:

87.20грн.

Інструкція Алора

Виробник

Нобельфарма Илач Санаи Ве Тиджарет А.Ш.

Загальний опис

Екстракт пасифлори виготовляється із лікарської рослиниPassiflora incarnatа(пасифлора інкарната), яка містить 0,04 % алкалоїдів індольного ряду (гарман, гармін, гармол), деякі флавоноїди (вітексин, квертецин), а також кумарини, хінони тощо. Компоненти екстракту гальмують проведення нервових імпульсів у спинному і головному мозку, знижують збудливість центральної нервової системи і спричиняють седативну дію. Препарат покращує настрій при депресивних станах, зменшує тривожність і психічне напруження, має легкий снодійний ефект без симптому пригніченості під час пробудження. Має протисудомні властивості

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 2 блістери у картонній упаковці. По 100 мл у флаконі, по 1 флакону разом з мірною ложкою у картонній упаковці.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою. Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою, червоного кольору. Сироп. Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина темно-коричневого кольору

Фармакологічна дія

Снодійні та седативні засоби. Kод АТХ N05C M.

Фармокинетика

Не досліджувалася.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. З обережністю застосовувати пацієнтам із тяжкими органічними захворюваннями травного тракту. У пацієнтів літнього віку лікування слід розпочинати з мінімальної дози. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Ефективність та безпека застосування у період вагітності або годування груддю не встановлені. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Під час лікування препаратом слід утримуватися від керування транспортом і роботи з потенційно небезпечними механізмами. Діти. Препарат у даній лікарській формі не застосовують дітям віком до 12 років.

Склад

Діюча речовина: рassiflora incarnatа; 1 таблетка містить сухий екстрат пасифлори 100 мг; Допоміжні речовини: повідон К-30, кросповідон, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, покриття Sepifilm LP 007, барвник «Червоне вино»; склад покриття Sepifilm LP 007: гідроксипропілметилцелюлоза, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова; склад барвника «Червоне вино»: калію алюмінію силікат (Е 155), заліза оксид червоний (Е 172). Діюча речовина: Passiflora incarnatа; 5 мл сиропу містять рідкого екстрату пасифлори 694,444 мг; Допоміжні речовини: сахароза, гліцерин, етанол, метилпарагідроксибензоат (E 218), пропілпарагідроксибензоат (E 216), вода очищена.

Свідчення

Як заспокійливий засіб хворим з неврастенічними і депресивними станами, при стресах, тривожному стані, знервованості, порушеннях сну, у клімактеричному і преклімактеричному періодах. Препарат ефективний при вегетативних симптомах захворювань нервової системи (нейроциркуляторна дистонія, гіпертонічна хвороба, церебральні судинні кризи, підвищена пітливість, відчуття серцебиття), а також при синдромі постінфекційної астенії.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Період вагітності та годування груддю.

Способи застосування

Сироп. Дорослі: для досягнення седативного ефекту слід приймати по 5-10 мл сиропу (1-2 чайні ложки) 3 рази на добу перед прийомом їжі. При порушеннях сну – по 10 мл (2 чайні ложки) перед сном. Діти (віком від 3 років): по 2,5 мл (0,5 чайної ложки) сиропу 2-3 рази на добу. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально залежно від показань і клінічної ефективності препарату. Не слід перевищувати рекомендовану разову дозу. Діти. Препарат протипоказаний дітям віком до 3 років. Дітям віком від 3 до 12 років застосовувати за призначенням лікаря. Таблетки. Для дорослих та дітей віком від 12 років:для досягнення седативного ефекту слід приймати по 1-2 таблетки 3 рази на добу перед прийомом їжі. При порушеннях сну - по 2-3 таблетки 1 раз за 1 годину до сну. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально залежно від показань і клінічної ефективності препарату. Не слід перевищувати рекомендовану дозу. Діти Препарат у даній лікарській формі не застосовувати дітям віком до 12 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Ефективність та безпека застосування у період вагітності або годування груддю не встановлені.

Побічні дії

При застосуванні у рекомендованих терапевтичних дозах виникнення побічних ефектів малоймовірне. З невідомою частотою на пасифлору інкарнату описані випадки побічних реакцій. З боку травного тракту: нудота, блювання. З боку серцево-судинної системи: тахікардія, брадикардія, шлуночкова тахікардія. З боку нервової системи: запаморочення, сонливість. З боку імунної системи: можливі алергічні реакції, включаючи васкуліт.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При одночасному застосуванні з препаратами, які пригнічують центральну нервову систему, такими як барбітурати, транквілізатори, посилюється седативний і снодійний ефект препарату. Не рекомендований одночасний прийом з бензодіазепінами. Слід уникати одночасного застосування з дисульфірамом.

Взаємодія з алкоголем

Під час лікування сиропом Алора® не слід вживати алкогольні напої.

Передозування

Немає даних щодо передозування препарату. Можливе посилення проявів побічних реакцій. Лікування: промивання шлунка. Терапія симптоматична.

Особливі умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °C в оригінальній упаковці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

08004 08004