Алора

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Алора сироп 100мл
 
Ціна:

123.70грн.
Алора таблетки 100 мг №20
 
Ціна:

144.90грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Алора - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Алора

Виробник

Нобельфарма Илач Санаи Ве Тиджарет А.Ш.

Загальний опис

Екстракт пасифлори виготовляється із лікарської рослиниPassiflora incarnatа(пасифлора інкарната), яка містить 0,04 % алкалоїдів індольного ряду (гарман, гармін, гармол), деякі флавоноїди (вітексин, квертецин), а також кумарини, хінони тощо. Компоненти екстракту гальмують проведення нервових імпульсів у спинному і головному мозку, знижують збудливість центральної нервової системи і спричиняють седативну дію. Препарат покращує настрій при депресивних станах, зменшує тривожність і психічне напруження, має легкий снодійний ефект без симптому пригніченості під час пробудження. Має протисудомні властивості

Форма випуску та упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 2 блістери у картонній упаковці. По 100 мл у флаконі, по 1 флакону разом з мірною ложкою у картонній упаковці.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою. Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою, червоного кольору. Сироп. Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина темно-коричневого кольору

Фармакологічна дія

Снодійні та седативні засоби. Kод АТХ N05C M.

Фармокинетика

Не досліджувалася.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. З обережністю застосовувати пацієнтам із тяжкими органічними захворюваннями травного тракту. У пацієнтів літнього віку лікування слід розпочинати з мінімальної дози. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Ефективність та безпека застосування у період вагітності або годування груддю не встановлені. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Під час лікування препаратом слід утримуватися від керування транспортом і роботи з потенційно небезпечними механізмами. Діти. Препарат у даній лікарській формі не застосовують дітям віком до 12 років.

Склад

Діюча речовина: рassiflora incarnatа; 1 таблетка містить сухий екстрат пасифлори 100 мг; Допоміжні речовини: повідон К-30, кросповідон, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, покриття Sepifilm LP 007, барвник «Червоне вино»; склад покриття Sepifilm LP 007: гідроксипропілметилцелюлоза, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова; склад барвника «Червоне вино»: калію алюмінію силікат (Е 155), заліза оксид червоний (Е 172). Діюча речовина: Passiflora incarnatа; 5 мл сиропу містять рідкого екстрату пасифлори 694,444 мг; Допоміжні речовини: сахароза, гліцерин, етанол, метилпарагідроксибензоат (E 218), пропілпарагідроксибензоат (E 216), вода очищена.

Свідчення

Як заспокійливий засіб хворим з неврастенічними і депресивними станами, при стресах, тривожному стані, знервованості, порушеннях сну, у клімактеричному і преклімактеричному періодах. Препарат ефективний при вегетативних симптомах захворювань нервової системи (нейроциркуляторна дистонія, гіпертонічна хвороба, церебральні судинні кризи, підвищена пітливість, відчуття серцебиття), а також при синдромі постінфекційної астенії.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Період вагітності та годування груддю.

Способи застосування

Сироп. Дорослі: для досягнення седативного ефекту слід приймати по 5-10 мл сиропу (1-2 чайні ложки) 3 рази на добу перед прийомом їжі. При порушеннях сну – по 10 мл (2 чайні ложки) перед сном. Діти (віком від 3 років): по 2,5 мл (0,5 чайної ложки) сиропу 2-3 рази на добу. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально залежно від показань і клінічної ефективності препарату. Не слід перевищувати рекомендовану разову дозу. Діти. Препарат протипоказаний дітям віком до 3 років. Дітям віком від 3 до 12 років застосовувати за призначенням лікаря. Таблетки. Для дорослих та дітей віком від 12 років:для досягнення седативного ефекту слід приймати по 1-2 таблетки 3 рази на добу перед прийомом їжі. При порушеннях сну - по 2-3 таблетки 1 раз за 1 годину до сну. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально залежно від показань і клінічної ефективності препарату. Не слід перевищувати рекомендовану дозу. Діти Препарат у даній лікарській формі не застосовувати дітям віком до 12 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Ефективність та безпека застосування у період вагітності або годування груддю не встановлені.

Побічні дії

При застосуванні у рекомендованих терапевтичних дозах виникнення побічних ефектів малоймовірне. З невідомою частотою на пасифлору інкарнату описані випадки побічних реакцій. З боку травного тракту: нудота, блювання. З боку серцево-судинної системи: тахікардія, брадикардія, шлуночкова тахікардія. З боку нервової системи: запаморочення, сонливість. З боку імунної системи: можливі алергічні реакції, включаючи васкуліт.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При одночасному застосуванні з препаратами, які пригнічують центральну нервову систему, такими як барбітурати, транквілізатори, посилюється седативний і снодійний ефект препарату. Не рекомендований одночасний прийом з бензодіазепінами. Слід уникати одночасного застосування з дисульфірамом.

Взаємодія з алкоголем

Під час лікування сиропом Алора® не слід вживати алкогольні напої.

Передозування

Немає даних щодо передозування препарату. Можливе посилення проявів побічних реакцій. Лікування: промивання шлунка. Терапія симптоматична.

Особливі умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °C в оригінальній упаковці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

08004 08004