Алое

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

112.80грн.
Ціна:

97.40грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Алое - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Алое

Виробник

ПАТ "Лубнифарм" Дарница

Загальний опис

Біогенний стимулятор. Чинить адаптогенну та загальнотонізуючу дії. Поліпшує клітинний метаболізм, трофіку та регенерацію тканин, підвищує загальну неспецифічну резистентність організму та стійкість слизових оболонок до дії ушкоджувальних агентів. Стимулює захисні функції гранулоцитів, підвищує апетит. Підвищує енергетичні запаси у сперматозоїдах та посилює їхню рухливість.

Форма випуску та упаковка

По 1 мл в ампулі. По 10 ампул у пачці. По 5 ампул у блістері; по 2 блістери у пачці з картону.

Лікарська форма

Екстракт рідкий для ін'єкцій. Рідина від світло-жовтого до жовто-коричневого кольору, зі специфічним запахом; допускається наявність зависі, яка при зберіганні випадає в осад; при струшуванні ампули осад переходить у рівномірну завись.

Фармакологічна дія

Засоби, що впливають на систему травлення та метаболічні процеси. Код АТХ А16А Х.

Фармокинетика

Не вивчалась.

Особливі умови

Для запобігання болючості можна попередньо в місце ін'єкції ввести 0,5 мл 2 % розчину новокаїну. Перед застосуванням новокаїну слід зробити алергічну пробу. Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат не застосовувати, оскільки механізм його дії (як біогенного стимулятора) вивчений недостатньо. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не досліджувалась. Несумісність. Препарат не можна змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами. Категорія відпуску. За рецептом.

Склад

Діюча речовина: алое деревовидного екстракт рідкий (Folia Aloe arborescens Miller) (1:4,7) (екстрагент: вода для ін'єкцій) - 1 мл; Допоміжна речовина: натрію хлорид.

Свідчення

Прогресуюча короткозорість, міопічний хоріоретиніт, блефарит, кон'юнктивіт, кератит, ірит, помутніння склоподібного тіла, а також виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки (у складі комплексної терапії).

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату. Тяжкі серцево-судинні захворювання, артеріальна гіпертензія, гострі шлунково-кишкові розлади (в тому числі діарея), порушення прохідності кишечнику, хвороба Крона, виразковий коліт, апендицит, біль у животі нез'ясованого ґенезу, геморой, порушення функції печінки, нирок, ускладнені форми нефрозо-нефриту, дифузний гломерулонефрит, цистит, метрорагія, кровохаркання, холелітіаз.

Способи застосування

При наявності осаду ампулу перед розкриттям слід струсити до утворення рівномірної суспензії. Алое екстракт вводити підшкірно щодня: дорослим - по 1 мл (максимальна добова доза - 3-4 мл); дітям віком від 3 до 5 років - по 0,2-0,3 мл, віком від 5 років - по 0,5 мл. Курс лікування - 30-50 ін'єкцій. Повторні курси проводити після 2 або 3 місяців перерви. Діти Застосовувати дітям віком від 3 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Лікарський засіб не застосовувати, оскільки механізм його дії (як біогенного стимулятора) вивчений недостатньо.

Побічні дії

З боку травного тракту: відчуття першіння, диспепсія, біль у животі. З боку серцево-судинної системи: підвищення артеріального тиску. З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи гіперемію, свербіж, висипання, кропив'янку. Інші: запаморочення, відчуття припливу крові до органів малого таза, посилення менструальних кровотеч, відчуття печіння, гіпертермія, зміни у місці введення (гіперемія, свербіж).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Підсилює дію засобів, які стимулюють гемопоез, і препаратів заліза. При одночасному застосуванні екстракту алое та тіазидних діуретиків, петльових діуретиків, препаратів солодки, кортикостероїдів підвищується ризик розвитку дефіциту калію.

Передозування

Про випадки передозування препаратом не повідомлялося. Можливе посилення побічних ефектів.

Особливі умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Термін придатності 3 роки.

08004 08004