Алохол

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

93.10грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Алохол - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Алохол

Виробник

Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ

Країна походження

Україна Україна-країна

Загальний опис

Алохол покращує секреторну функцію печінкових клітин, спричиняючи помірний холеретичний ефект. Стимулює синтез жовчних кислот; підвищує осмотичний градієнт між жовчю і кров’ю, що зумовлює збільшення фільтрації у жовчні капіляри води та електролітів; прискорює потік жовчі жовчними шляхами, запобігаючи поширенню інфекції і зменшуючи інтенсивність запального процесу; знижує можливість випадання холестерину в осад із наступним утворенням каменів. Процес холатоутворення відбувається в основному за рахунок таурохолевої та дезоксихолевої кислот, які містяться у сухій жовчі. Збільшення виходу жовчі в просвіт кишечнику сприяє рефлекторному підвищенню секреторної та рухової активності травного тракту, покращує емульгування харчових жирів та загалом процеси травлення. Складові часнику, які входять до складу препарату, пригнічують процеси бродіння в кишечнику, зменшуючи метеоризм.

Форма випуску та упаковка

По 10 або 50 таблеток у блістері; по 10 таблеток у блістері, по 5 блістерів у пачці; по 180 таблеток у контейнері та пачці.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, від жовтого до зеленувато-жовтого кольору, круглої форми з двоопуклою поверхнею. На поперечному розламі видно ядро, оточене шаром оболонки.

Фармакологічна дія

Засоби, що застосовуються при біліарній патології. Код АТС А05А Х10**.

Фармокинетика

Препарат добре всмоктується в кишечнику, потім частково реабсорбується; інша частина виводиться з фекаліями.

Особливі умови

При жовчнокам'яній хворобі препарат застосовують з обережністю та тільки після консультації лікаря та проведення УЗД (ультразвукового дослідження). Застосування у період вагітності або годування груддю. Застосування препарату у період вагітності або годування груддю можливе тільки після консультації лікаря, який визначить співвідношення користь/ризик. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Немає даних щодо негативного впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи роботі з іншими механізмами. Діти. Дана лікарська форма не показана для лікування дітей.

Склад

Діючі речовини: 1 таблетка містить жовчі сухої (у перерахуванні на суху речовину та кількісний вміст холевої кислоти) - 80 мг, порошку часнику сушеного - 40 мг, листя кропиви подрібненого - 5 мг, вугілля активованого - 25 мг. Допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат; плівкове покриття (гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь (макрогол, ПЕГ 400, ПЕГ 4000), полівініловий спирт, тальк, лецитин, хіноліновий жовтий Е 104, індигокармін Е 132).

Свідчення

У складі комплексного лікування: хронічного холециститу; дискінезії жовчного міхура; постхолецистектомічного синдрому; атонічного запору; неускладненого холестерозу жовчного міхура.

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів препарату; гострий гепатит; гостра та підгостра дистрофія печінки; обтураційна жовтяниця; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; гострий ентероколіт.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування препарату у період вагітності або годування груддю можливе тільки після консультації лікаря, який визначить співвідношення користь/ризик.

Побічні дії

Прояви індивідуальної чутливості до компонентів препарату (алергічні реакції); діарея.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Одночасне застосування Алохолу з холеретиками синтетичного або рослинного походження посилює жовчоутворення; комбінація препарату з проносними препаратами призводить до ліквідації запорів; препарат сприяє кращому всмоктуванню жиророзчинних вітамінів; застосовування Алохолу з антисептиками або хіміотерапевтичними засобами при інфекційних процесах у печінці або жовчних шляхах покращує терапевтичну ефективність останніх.

Передозування

Гостре отруєння препаратом не описане.

Синоніми

ЖОВЧ МЕДИЧНА КОНСЕРВОВАНА*+КРОПИВА ДВОДОМНА*&+ЦИБУЛЯ ЧАСНИК*&+ВУГІЛЛЯ АКТИВОВАНЕ МЕДИЧНИЙ*,АЛЛОХОЛ

08004 08004