Алергодил

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

146.31грн.
Ціна:

189.30грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Алергодил - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Алергодил

Виробник

МЕДА Фарма ГмбХ

Загальний опис

Азеластину гідрохлорид є антагоністом Н1-рецепторів та як наслідок є антиалергічною речовиною з відносно тривалим періодом напіввиведення (t1/2 @ 20 годин). Крім того, дані досліджень вказують на пригнічення бронхіального спазму, що спричиняється лейкотрієнами та інгібіторами тромбоцитоактивуючого фактора (PAF). Через ці властивості азеластину гідрохлорид також здатен пригнічувати запалення у дихальних шляхах, спричинене реакціями гіперчутливості.

Форма випуску та упаковка

По 6 мл у флаконі-крапельниці; по 1 флакону в упаковці. По 10 мл у флаконі з нагвинченим розпилювачем; по 1 флакону в упаковці.

Лікарська форма

Спрей назальний дозований. Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин. Краплі очні. Основні фізико-хімічні властивості: безбарвний розчин, практично прозорий і практично не містить часток.

Фармакологічна дія

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та антиалергічні засоби. Код АТС S01G X07.

Фармокинетика

Кінетика у пацієнтів (місцева фармакокінетика). Після неодноразового застосування препарату (по 1 краплі у кожне око 4 рази на добу) максимальні концентрації азеластину у плазмі крові були дуже низькими і знаходилися на нижній межі кількісного визначення вмісту або не досягали її.

Особливі умови

Бензалконію хлорид може спричинити подразнення ока.Рекомендується уникати контакту крапель з м’якими контактними лінзами. Перед застосуванням крапель контактні лінзи необхідно зняти та одягнути знову як мінімум через 15 хвилин після застосування. Відомо, що лікарський засіб може знебарвлювати м’які контактні лінзи.

Склад

Спрей. Діючі речовини: azelastine hydrochloride; 1 мл розчину містить азеластину гідрохлориду 1 мг; Допоміжні речовини: гіпромелоза, динатрію едетат, кислота лимонна безводна, натрію гідрофосфат, додекагідрат, натрію хлорид, вода очищена. Краплі. Діючі речовини:azelastine hydrochloride; 1 мл розчину містить азеластину гідрохлориду 0,5 мг; Допоміжні речовини: гіпромелоза, динатрію едетат, бензалконію хлорид, сорбіту розчин, що кристалізується, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

Свідчення

Лікування та профілактика симптомів сезонних алергічних кон'юнктивітів у дорослих та дітей віком від 4 років. Лікування симптомів цілорічних (несезонних) алергічних кон'юнктивітів у дорослих та дітей віком від 12 років.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату.

Способи застосування

Краплі. Сезонний алергічний кон'юнктивіт. Якщо не призначено інакше, доза для дорослих та дітей віком від 4 років становитьпо 1 краплі у кожне око 2 рази на добу. У разі необхідності дозу можна збільшити до 4 разів на добу. У випадку передбачуваної дії алергена, препарат застосовувати з профілактичною метою до контакту з алергеном. Цілорічний (несезонний) алергічний кон'юнктивіт. Якщо не призначено інакше, доза для дорослих та дітей віком від 12 років становитьпо 1 краплі у кожне око 2 рази на добу. У разі необхідності дозу можна збільшити до 4 разів на добу. Тривалість лікування зазвичай не має перевищувати 6 тижнів. Пацієнту слід мати на увазі, що застосування лікарського засобу, терміном більше 6 тижнів має проходити під наглядом лікаря, навіть при лікуванні сезонного алергічного кон'юнктивіту. Діти. Лікування та профілактика симптомів сезонних алергічних кон'юнктивітів у дітей віком від 4 років. Лікування симптомів цілорічних (несезонних) алергічних кон'юнктивітів у дітей віком від 12 років. Спрей. Для назального застосування. Якщо не призначено інакше, спрей впорскувати по 1 дозі у кожну ніздрю 2 рази на добу (вранці та ввечері; відповідає добовій дозі азеластину гідрохлориду 0,56 мг/добу). При застосуванні спрею голову необхідно тримати прямо. Тривалість терапії залежить від типу, гостроти, розвитку симптомів та визначається лікарем індивідуально. Препарат можна застосовувати для тривалої терапії. Діти. Застосовувати дітям віком від 6 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Клінічні дані щодо застосування азеластину гідрохлориду жінкам у період вагітності або годування груддю відсутні. Дослідження на тваринах високих пероральних доз азеластину призводили до загибелі ембріона, затримки розвитку та вад розвитку скелета. Тому не рекомендується застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

Побічні ефекти, що можуть виникнути під час прийому азеластину гідрохлориду, класифіковані за наступною частотою: дуже часто (> 1/10), часто (> 1/100 - < 1/10), нечасто (> 1/1000 - <1/100), рідко (> 1/10000 - < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000), невідомо (не можна визначити за наявними даними). З боку імунної системи: дуже рідко - реакції гіперчутливості. З боку нервової системи:часто - дисгевзія (у разі неправильного застосування (голова закинута назад) можуть виникнути прояви гіркого присмаку у роті, що може спричинити нудоту); дуже рідко - запаморочення. З боку дихальної системи: нечасто - подразнення слизової оболонки носа після впорскування (такі як печіння та свербіж), чхання та носова кровотеча. З боку шлунково-кишкового тракту: рідко - нудота. Загальні порушення: дуже рідко - підвищена втомлюваність (відчуття втоми та виснаження), слабкість, що також можуть бути спричинені самим захворюванням. З боку шкіри: дуже рідко - висипання, свербіж, кропив’янка. Також повідомлялося про появу сонливості, головний біль та сухість у роті у деяких пацієнтів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Краплі. Дослідження взаємодії лікарського засобу у формі очних крапель з іншими лікарськими засобами не проводили. Проводили дослідження взаємодії з пероральним застосуванням високих доз, однак ці дані не мають відношення до очних крапель, оскільки системні рівні після застосування очних крапель залишаються у межах норми. Спрей. Дотепер взаємодія з іншими препаратами не виявлена.

Передозування

У разі передозування після випадкового перорального застосування, на підставі результатів експериментів на тваринах, повідомлялося про порушення з боку центральної нервової системи (сонливість, запаморочення, кома, тахікардія, артеріальна гіпотензія). Лікування таких порушень має бути симптоматичним. Відомого антидоту немає.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 3 роки. Спрей. Після відкриття флакона препарат використати протягом 6 місяців. Краплі. Термін придатності після першого застосування - 4 тижні. Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004