Аллегра

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Таблетки (2)
Діюча речовина
ФЕКСОФЕНАДИН (2)
Вік
дорослі (2)
Умови відпуску
Без рецепта (2)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

108грн.
Ціна:

131.20грн.

Інструкція Аллегра

Виробник

ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Загальний опис

Аллегра (INN - фексофенадин) - препарат, як діюча речовина містить фексофенадину гідрохлорид, широко застосовуваний в якості сімптоматічекой терапії алергічного риніту (АР) (таблетки 120 мг) і ідіопатичної кропив'янки (таблетки 180 мг). Фексофенадин є селективним неседативні антагоністом H1-рецепторів. У США він зареєстрований в 2000 р і в формі пероральної суспензії (доведена її біоеквівалентність таблетованих і капсульної формам даного лікарського засобу) і схвалений FDA для симптоматичної терапії сезонного алергічного риніту у дітей у віці з 2 років і хронічної ідіопатичної кропив'янки у дітей у віці з 6 міс (2006 г.) (Axelrod D., Bielory L., 2008). За останні кілька десятиліть поширеність алергічних захворювань, в тому числі АР і алергічної БА, значно зросла. Такі симптоми, як свербіж, чхання, ринорея і інші, викликані алергічними захворюваннями, зазвичай знижують якість життя. Фактично мільйони людей страждають не тільки від фізичних симптомів, але і від психологічного дискомфорту і економічних труднощів, викликаних витратами на лікування та / або тимчасовою непрацездатністю. Антигістамінні препарати в даний час - найбільш поширені лікарські засоби для полегшення симптомів алергічних захворювань. Перше ж їх покоління сьогодні застосовується обмежено з огляду на побічних ефектів, включаючи гепатотоксичность, кардиотоксичность, седативні і антихолінергічні ефекти і недостатню селективність по відношенню до H1-рецепторів. II покоління антигістамінних препаратів набуло широкого поширення завдяки відсутності вираженого седативного дії і більш значного і стійкого терапевтичного ефекту в порівнянні з антигістамінними препаратами I покоління. У той же час деякі препарати II покоління, такі як терфенадин і астемізол, рідко застосовують через їхню очевидну кардиотоксичности. За хімічною структурою фексофенадин є активним метаболітом терфенадину. Це високо селективний антагоніст H1-рецепторів, що володіє вираженими антигістамінними властивостями. Крім того, фексофенадин не проявляє кардиотоксичности і гепатотоксичності, оскільки тільки близько 5% дози фексофенадину метаболізується в печінці. Фексофенадин, який практично не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, що не пригнічує ефекту на функції центральної нервової системи (Huang C. Z. Et al., 2019).

Форма випуску та упаковка

Таблетки 10 шт., по 180 мг в блістері, картонна упаковка

Лікарська форма

Таблетки

Фармакологічна дія

Аллегра (INN - фексофенадин) - препарат, як діюча речовина містить фексофенадину гідрохлорид, широко застосовуваний в якості сімптоматічекой терапії алергічного риніту (АР) (таблетки 120 мг) і ідіопатичної кропив'янки (таблетки 180 мг). Фексофенадин є селективним неседативні антагоністом H1-рецепторів. У США він зареєстрований в 2000 р і в формі пероральної суспензії (доведена її біоеквівалентність таблетованих і капсульної формам даного лікарського засобу) і схвалений FDA для симптоматичної терапії сезонного алергічного риніту у дітей у віці з 2 років і хронічної ідіопатичної кропив'янки у дітей у віці з 6 міс (2006 г.) (Axelrod D., Bielory L., 2008). За останні кілька десятиліть поширеність алергічних захворювань, в тому числі АР і алергічної БА, значно зросла. Такі симптоми, як свербіж, чхання, ринорея і інші, викликані алергічними захворюваннями, зазвичай знижують якість життя. Фактично мільйони людей страждають не тільки від фізичних симптомів, але і від психологічного дискомфорту і економічних труднощів, викликаних витратами на лікування та / або тимчасовою непрацездатністю. Антигістамінні препарати в даний час - найбільш поширені лікарські засоби для полегшення симптомів алергічних захворювань. Перше ж їх покоління сьогодні застосовується обмежено з огляду на побічних ефектів, включаючи гепатотоксичность, кардиотоксичность, седативні і антихолінергічні ефекти і недостатню селективність по відношенню до H1-рецепторів. II покоління антигістамінних препаратів набуло широкого поширення завдяки відсутності вираженого седативного дії і більш значного і стійкого терапевтичного ефекту в порівнянні з антигістамінними препаратами I покоління. У той же час деякі препарати II покоління, такі як терфенадин і астемізол, рідко застосовують через їхню очевидну кардиотоксичности. За хімічною структурою фексофенадин є активним метаболітом терфенадину. Це високо селективний антагоніст H1-рецепторів, що володіє вираженими антигістамінними властивостями. Крім того, фексофенадин не проявляє кардиотоксичности і гепатотоксичності, оскільки тільки близько 5% дози фексофенадину метаболізується в печінці. Фексофенадин, який практично не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, що не пригнічує ефекту на функції центральної нервової системи (Huang C. Z. Et al., 2019).

Особливі умови

Вік до 12 років через відсутність належних даних з безпеки та ефективності. Препарат не застосовувати дітям до 12 років. Застосування в період вагітності або годування груддю Вагітність. Дані про застосування вагітним жінкам недостатні. Нечисленні дослідження на тваринах не вказують на наявність прямого або непрямого впливу на вагітність, ембріональний / фетальний розвиток, пологи або постнатальний розвиток. Фексофенадину гідрохлорид не можна застосовувати в період вагітності, крім випадків крайньої необхідності, коли очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плоду. Годування грудьми. Оскільки фексофенадин проникає в грудне молоко, препарат не можна застосовувати в період годування груддю.

Склад

Діюча речовина: фексофенадина гідрохлорид 1 таблетка містить фексофенадину гідрохлориду 180 мг (еквівалентно 168 мг фексофенадину). Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, гіпромелоза, повідон, титану діоксид (Е 171), кремнію діоксид колоїдний, макрогол 400, суміш заліза оксиду жовта (Е 172) і суміш заліза оксиду рожева (Е 172) .

Свідчення

Симптоматичне лікування хронічної ідіопатичної кропив'янки у дорослих і дітей старше 12 років.

Протипоказання

Підвищена чутливість до фексофенадину гідрохлориду або до інших компонентів препарату. Вік до 12 років через відсутність належних даних з безпеки та ефективності. Препарат не застосовувати дітям до 12 років. Застосування в період вагітності або годування груддю Вагітність. Дані про застосування вагітним жінкам недостатні. Нечисленні дослідження на тваринах не вказують на наявність прямого або непрямого впливу на вагітність, ембріональний / фетальний розвиток, пологи або постнатальний розвиток. Фексофенадину гідрохлорид не можна застосовувати в період вагітності, крім випадків крайньої необхідності, коли очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плоду. Годування грудьми. Оскільки фексофенадин проникає в грудне молоко, препарат не можна застосовувати в період годування груддю.

Способи застосування

Рекомендована доза фексофенадину гідрохлориду для дорослих і дітей старше 12 років становить 180 мг на добу в один прийом, тобто одна таблетка 180 мг 1 раз на добу. Пероральний прийом.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Вагітність. Дані про застосування вагітним жінкам недостатні. Нечисленні дослідження на тваринах не вказують на наявність прямого або непрямого впливу на вагітність, ембріональний / фетальний розвиток, пологи або постнатальний розвиток. Фексофенадину гідрохлорид не можна застосовувати в період вагітності, крім випадків крайньої необхідності, коли очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плоду. Годування грудьми. Оскільки фексофенадин проникає в грудне молоко, препарат не можна застосовувати в період годування груддю.

Особливі умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

08004 08004