Альцмерат

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

477.60грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Альцмерат - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Альцмерат: коротка інструкція із застосування

Препарат Альцмерат — це лікарський засіб, який входить до групи центральних холіноміметиків, є носієм холіну і може працювати по запобіганню біохімічних пошкоджень.

Склад Альцмерату — це choline alfoscerate, або метаболічно захищений холін. У складі є також додатковий компонент у вигляді води для ін'єкцій. Випускається в формі розчину для в/м або в/в ін'єкцій. Іноді може випускатися у вигляді орального розчину, і допоміжних речовин там набагато більше.

Головний ефект від препарату Альцмерат у тому, що він впливає на роботу головного мозку, покращує пам'ять і здатність розпізнавати оточення. Крім того, засіб впливає на стан і загальну поведінку, але тільки якщо погіршення і симптоматика була наслідком інволюційної патології мозку. 

Ціна на Альцмерат залежить від розміру упаковки, але якщо ви будете купувати препарат в інтернет-аптеці apteka.com, то отримаєте засіб за доступною вартістю. На нашому сайті ви можете в найстисліші терміни оформити замовлення на покупку онлайн, вказати всі дані, а вже скоро ми доставимо покупку до вас додому. Купити Альцмерат в інтернет-аптеці apteka.com — це недорого і дуже зручно.

Показання до застосування Альцмерату

Засіб рекомендовано до використання пацієнтам, що проходять гострий період серйозної черепно-мозкової травми, в якій здебільшого стовбурові пошкодження. Вони можуть визначатися за низкою симптомів: порушення роботи свідомості пацієнта, перебування в коматозному стані або інші симптоми пошкодження стовбура мозку.

Також застосовується для лікування дегенеративно-інволюційного мозкового психоорганічного синдрому або різних ступенів порушень розумової роботи у літньої людини. Вони можуть визначатися за симптомами: порушення роботи пам'яті, періодична сплутаність свідомості, позбавлення правильної орієнтації, втрата енергії, відсутність концентрації, а також серйозні порушення загальної поведінки пацієнта.

Які є протипоказання?

  • Індивідуальна чутливість і непереносимість основного компонента препарату, відсутність позитивної динаміки на прийом засобу.
  • Психотичний синдром, який має явно виражену симптоматику.
  • Суворо заборонено приймати протягом всієї вагітності, а також в період лактації.

Яке є взаємодія Альцмерату з іншими препаратами?

Негативні або інші реакції при прийомі з іншими засобами поки не спостерігалися і не були виявлені в дослідженнях, тому купити Альцмерат можна для комплексної терапії.

Альцмерат: спосіб застосування і дозування

Як приймати Альцмерат, визначає лікуючий фахівець. Так як препарат є рецептурним і відпускається тільки з рецептом від лікаря, а також має високий рівень впливу на роботу головного мозку, то потрібно проходити регулярний огляд у свого фахівця, і саме він повинен виписати рецепт на засіб.

Дозування і тривалість лікування теж визначаються індивідуальними особливостями захворювання і станом пацієнта. В середньому рекомендовано при гострих формах повільно вводити розчин для ін'єкцій по 1 г (тобто одну ампулу). Лікування триває від 15 до 20 днів. Після того, як буде спостерігатися позитивна динаміка, можна переходити на таблетки з такою ж дією.

Інструкція Альцмерат

Виробник

Лекхим - Харьков ЗАО

Загальний опис

Альцмерат є засобом, який належить до групи центральних холіноміметиків з переважним впливом на ЦНС. Альцмерат як носій холіну і попередній агент фосфатидилхоліну має потенційну спроможність запобігати біохімічним ушкодженням, які мають особливе значення серед патогенних факторів психоорганічного інволюційного синдрому, та коригувати їх, тобто може впливати на знижений холінергічний тонус і змінений фосфоліпідний склад оболонок нервових клітин. На 40,5% препарат складається з метаболічно захищеного холіну. Метаболічний захист забезпечує вивільнення холіну в головному мозку. Альцмерат позитивно впливає на функції пам’яті та пізнавальні здібності, а також на показники емоційного стану і поведінки, погіршення яких було спричинено розвитком інволюційної патології мозку. Механізм дії заснований на тому, що при потраплянні в організм холіну альфосцерат розщеплюється під дією ферментів на холін і гліцерофосфат: холін бере учать у біосинтезі ацетилхоліну – одного з основних медіаторів нервового збудження; гліцерофосфат є попередником фосфоліпідів (фосфатидилхоліну) нейронної мембрани. Таким чином, Альцмерат покращує передачу нервових імпульсів у холінергічних нейронах; позитивно впливає на пластичність нейрональних мембран і функцію рецепторів. Альцмерат покращує церебральний кровотік, посилює метаболічні процеси в головному мозку, активує структури ретикулярної формації головного мозку і відновлює свідомість при травматичному ушкодженні головного мозку.

Форма випуску та упаковка

Розчин оральний: По 7 мл розчину у флаконі. По 10 флаконів у коробці. Розчин для ін’єкцій. По 4 мл в ампулі; по 5 ампул у пачці, або по 5 ампул у блістері; по 1 блістеру в пачці.

Лікарська форма

Розчин оральний. Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний або майже безбарвний розчин. Розчин для ін'єкцій. Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна або жовтувата прозора рідина.

Фармакологічна дія

Засоби, що впливають на нервову систему. Парасимпатоміметики. Холіну альфосцерат. Код АТХ N07A X02.

Фармокинетика

При введенні в середньому абсорбується майже 88% дози. Препарат накопичується переважно в мозку (45% від концентрації препарату в крові), легенях та печінці. Елімінація препарату відбувається головним чином через легені у вигляді двоокису вуглецю (СО2). Лише 15% препарату виводиться з сечею та жовчю.

Особливі умови

Несумісність. Не слід застосовувати в одній ємності з іншими лікарськими засобами. Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний під час вагітності та в період годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на керування автотранспортом та роботу з іншими механізмами. Діти. Досвід застосування Альцмерату дітям відсутній.

Склад

Розчин оральний. Діюча речовина: холіну альфосцерат; 7 мл розчину містить холіну альфосцерату 600 мг; Допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), сахарин натрію, ароматизатор Апельсин (містить пропіленгліколь), вода очищена. Розчин для ін’єкцій. Діюча речовина: choline alfoscerate; 1мл розчину містить холіну альфосцерату 250 мг; Допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Свідчення

Гострий період тяжкої черепно-мозкової травми з переважно стовбуровим рівнем ушкодження (порушення свідомості, коматозний стан, вогнищева півкульна симптоматика, симптоми ушкодження стовбура мозку). Дегенеративно-інволюційні мозкові психоорганічні синдроми або вторинні наслідки цереброваскулярної недостатності, тобто первинні та вторинні порушення розумової діяльності у людей літнього віку, які характеризуються порушенням пам'яті, сплутаністю свідомості, дезорієнтацією, зниженням мотивації та ініціативності, зниженням здатності до концентрації; зміни в емоційній сфері та сфері поведінки: емоційна нестабільність, дратівливість, байдужість до навколишнього середовища; псевдомеланхолія у людей літнього віку.

Протипоказання

Відома гіперчутливість до препарату або до його компонентів. Період вагітності або годування груддю. Психотичний синдром, з тяжким психомоторним збудженням.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний під час вагітності та в період годування груддю.

Побічні дії

Як правило, препарат добре переноситься навіть при тривалому застосуванні. Можливе виникнення нудоти (яка головним чином є наслідком вторинної допамінергічної активації), дуже рідко можливі абдомінальний біль та короткотривала сплутаність свідомості. У такому випадку необхідно зменшити дозу препарату. Можливі реакції у місці введення. Протягом перших днів або тижнів лікування можуть виникати такі прояви побічних реакцій: тривога, ажитація, безсоння. Ці симптоми є тимчасовими і не потребують припинення лікування, але можливе тимчасове зниження дози. Можливі реакції гіперчутливості, включаючи висип, свербіж, кропив'янку, ангіоневротичний набряк, почервоніння шкіри.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Клінічно значуща взаємодія препарату з іншими лікарськими засобами не встановлена.

Передозування

При передозуванні холіну альфосцератом, яке може проявлятися нудотою, слід зменшити дозу препарату. Терапія симптоматична.

Особливі умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

08004 08004