Акваринол

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

72.91грн.
Ціна:

76.91грн.
Ціна:

146.60грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Акваринол - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Акваринол

Виробник

ТОВ"Красота та здоров`я"

Загальний опис

Спрей назальний Акварінол рекомендований в комплексі заходів, що застосовуються при запаленні слизової оболонки носа вірусного, бактеріального або алергічного походження. У складі препарату ізотонічний розчин очищеної морської солі з додаванням хлоргексидину для підвищення протибактерійних характеристик.

Форма випуску та упаковка

1 флакон 70 мл у картонній коробці. 1 флакон 200 мл у картонній коробці.

Лікарська форма

Спрей для носа

Фармакологічна дія

М'яке промивання носа фізіологічним розчином очищеної морської солі сприяє очищенню порожнини носа від слизу, патогенних мікроорганізмів і алергенів. Зволожує слизову оболонку носа в умовах сухого повітря. Стимулює місцевий імунітет. Рекомендований для очищення та зволоження слизової носа. У комплексі при ринітах (запаленні слизової носа), вірусної або бактеріальної природи, а також атопічних (алергічних) ринітах. Для виготовлення «Акварінол» для дітей використовується додатково очищена вода. Відновлює захисні функції слизової оболонки, підвищує місцевий імунітет, має протизапальну дію, зменшує прояви алергічного риніту.

Склад

Вода очищена, сіль морська.

Свідчення

Назальний ізотонічний розчин «Акварінол» для дітей сприяє виведенню слизу, тим самим створює умови виведенню надлишку слизу з патогенними мікроорганізмами (віруси, бактерії) з порожнини носа, сприяє нормалізації функцій миготливого епітелію, пом'якшення та виведенню частинок пилу, алергенів, корок, покращує носове дихання . допомагає відновити прохідність і нормальне функціонування дихальних шляхів полегшує носове дихання і тим самим знижує дратівливість дитини через неможливість дихати носом сприяє очищенню слизової оболонки носа від пилу, алергенів і інфікованого назального секрету прискорює одужання під час захворювань носоглотки і прідаткових пазух носа допомагає нормалізації рН назального секрету

Особливі умови зберігання

Зберігати при температурі від 0 °С до 25 °С в місці, яке захищене від прямих сонячних променів. Термін придатності 24 місяці від дати виготовлення.

08004 08004