Аква Маріс

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

64.10грн.
Ціна:

140.50грн.
Ціна:

148.50грн.
Ціна:

174.90грн.
Ціна:

175грн.
Ціна:

203.80грн.
Ціна:

200.20грн.
Ціна:

235грн.
Ціна:

173.70грн.
Ціна:

227.10грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Аква Маріс - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Аква Маріс

Виробник

Ядран АО Галенськая Лаборатория Хорватия

Загальний опис

Стерилізована изотоническая морська вода сприяє підтримці нормального фізіологічного стану слизової оболонки порожнини носа. Препарат сприяє розрідженню слизу і нормалізації її вироблення в келихоподібних клітинах слизової оболонки носової порожнини. Мікроелементи, що входять до складу препарату, покращують функцію миготливого епітелію, мають протизапальну, очищаючу, стимулюючу, відновне дію на слизову оболонку порожнини носа. При алергічних і вазомоторних ринітах препарат сприяє змиванню і видаленню алергенів і гаптенов зі слизової оболонки носа, зменшенню місцевого запального процесу. Аква Маріс®, застосовуваний з гігієнічною метою, сприяє очищенню слизової оболонки від вуличного і кімнатного пилу.

Форма випуску та упаковка

Флакон зі спреєм 30 мл (розрахований на 200 доз). 1 пакет-саше містить 2,97 г морської солі Адріатичного моря з більш ніж 80-ю мінералами.

Лікарська форма

Спрей назальний. Сіль морська.

Фармакологічна дія

Препарат призначають з метою збереження фізіологічних характеристик слизової оболонки носа особам, які живуть і працюють в приміщеннях з кондиціонером або центральним опаленням.

Особливі умови

Препарат можна застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Склад

Вода Адріатичного моря з натуральними мікроелементами 3 мл / 10 мл. Допоміжні речовини: вода очищена.

Свідчення

Гострі і хронічні запальні захворювання носоглотки, придаткових пазух і порожнини носа; гіпертрофія аденоїдів у дітей; післяопераційний період після втручань у носовій порожнині; алергічний і / або вазомоторний риніт; профілактика інфекцій носової порожнини в осінньо-зимовий період; сухість слизової оболонки носа. Препарат призначають з метою збереження фізіологічних характеристик слизової оболонки носа особам, які живуть і працюють в приміщеннях з кондиціонером і / або центральним опаленням; особам, у яких слизова оболонка верхніх дихальних шляхів постійно піддається шкідливим впливам (курці, водії автотранспорту, робітники гарячих або запилених цехів, люди, що живуть в регіонах з суворими кліматичними умовами, наприклад на Крайній Півночі).

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату. Спрей не призначають дітям до 1 року.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат можна застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Побічні дії

Можливі алергічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Оскільки препарат не чинить системного впливу на організм, його взаємодія з іншими лікарськими засобами не відмічена. Аква Маріс можна застосовувати з іншими лікарськими засобами, використовуваними для лікування при риніті.

Особливі умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °C.

08004 08004