Аква Маріс

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

58.40грн.
Ціна:

136.31грн.
Ціна:

136.40грн.
Ціна:

162.60грн.
Ціна:

158.50грн.
Ціна:

176.60грн.
Ціна:

174.40грн.
Ціна:

221грн.
Ціна:

224.60грн.
Ціна:

197.20грн.
немає в наявності
Аква Маріс Система для носа + збагачена морська сіль саше №30

Інструкція Аква Маріс

Виробник

Ядран АО Галенськая Лаборатория Хорватия

Загальний опис

Стерилізована изотоническая морська вода сприяє підтримці нормального фізіологічного стану слизової оболонки порожнини носа. Препарат сприяє розрідженню слизу і нормалізації її вироблення в келихоподібних клітинах слизової оболонки носової порожнини. Мікроелементи, що входять до складу препарату, покращують функцію миготливого епітелію, мають протизапальну, очищаючу, стимулюючу, відновне дію на слизову оболонку порожнини носа. При алергічних і вазомоторних ринітах препарат сприяє змиванню і видаленню алергенів і гаптенов зі слизової оболонки носа, зменшенню місцевого запального процесу. Аква Маріс®, застосовуваний з гігієнічною метою, сприяє очищенню слизової оболонки від вуличного і кімнатного пилу.

Форма випуску та упаковка

Флакон зі спреєм 30 мл (розрахований на 200 доз). 1 пакет-саше містить 2,97 г морської солі Адріатичного моря з більш ніж 80-ю мінералами.

Лікарська форма

Спрей назальний. Сіль морська.

Фармакологічна дія

Препарат призначають з метою збереження фізіологічних характеристик слизової оболонки носа особам, які живуть і працюють в приміщеннях з кондиціонером або центральним опаленням.

Особливі умови

Препарат можна застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Склад

Вода Адріатичного моря з натуральними мікроелементами 3 мл / 10 мл. Допоміжні речовини: вода очищена.

Свідчення

Гострі і хронічні запальні захворювання носоглотки, придаткових пазух і порожнини носа; гіпертрофія аденоїдів у дітей; післяопераційний період після втручань у носовій порожнині; алергічний і / або вазомоторний риніт; профілактика інфекцій носової порожнини в осінньо-зимовий період; сухість слизової оболонки носа. Препарат призначають з метою збереження фізіологічних характеристик слизової оболонки носа особам, які живуть і працюють в приміщеннях з кондиціонером і / або центральним опаленням; особам, у яких слизова оболонка верхніх дихальних шляхів постійно піддається шкідливим впливам (курці, водії автотранспорту, робітники гарячих або запилених цехів, люди, що живуть в регіонах з суворими кліматичними умовами, наприклад на Крайній Півночі).

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату. Спрей не призначають дітям до 1 року.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат можна застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Побічні дії

Можливі алергічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Оскільки препарат не чинить системного впливу на організм, його взаємодія з іншими лікарськими засобами не відмічена. Аква Маріс можна застосовувати з іншими лікарськими засобами, використовуваними для лікування при риніті.

Особливі умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °C.

08004 08004