Ай-ті

За даним запитом не знайдено товарів.

Зверніть увагу!

Опис препарату Ай-ті - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Ай-ті

Виробник

Farmaplant Fabrikation Chemischer Produkte GmbH

Загальний опис

•Знижує запалення, викликане роздратуванням або сухістю кон'юнктиви, які є головними ознаками синдрому сухих очей; •пом'якшує симптоми сухих очей, такі як печіння, сухість, свербіж; •зволожує сухі очі і додатково запобігає подальшому зневодненню; •стабілізує ліпідний шар слізної плівки і захищає клітини очей від гіперосмолярності; •сприяє регенерації сухої і роздратованої кон'юнктиви; •підходить для чутливих очей; •не містить консервантів; •підходить для профілактичного застосування.

Форма випуску та упаковка

Ампули по 0,5 мл №10.

Лікарська форма

Краплі

Фармакологічна дія

Еуе-t ® Ектоін Про - це ізотонічний розчин, що містить Еctоіn®, природну клітинно-захисну молекулу, що знижує запалення, і має мембрано- і ліпідостабілізуючі властивості.

Особливі умови

За рекомендацією Вашого лікаря "Еуе-t ® Ектоін Про" може застосовуватися після офтальмологічної операції на очах або травми очей. Не слід застосовувати при гіперчутливості до препарату або до будь-якої іншої допоміжної речовини очних крапель. При виникненні алергічних реакцій застосування слід негайно припинити. Не застосовуйте пошкоджені або проколоті ампули. Після застосування однієї ампули рідина, що залишилася в ній повинна бути утилізована; вона не призначена для подальшого застосування. Протипоказань щодо застосування препарату особами, які користуються контактними лінзами, немає.

Склад

1 моно-доза містить: ектоін 2%, гідроксиетилцелюлоза, сорбітол, вода і цитратний буфер. Не містить консервантів.

Свідчення

•Знижує запалення, викликане подразненням або сухістю кон'юнктиви, які є головними ознаками синдрому сухих очей; •пом'якшує симптоми сухих очей, такі як печіння, сухість, свербіж; •зволожує сухі очі і додатково запобігає подальшому зневодненню; •стабілізує ліпідний шар слізної плівки і захищає клітини очей від гіперосмолярності; •сприяє регенерації сухої і подразненої кон'юнктиви; •підходить для чутливих очей; •підходить для профілактичного застосування.

Способи застосування

Завжди застосовуйте Еуе-t Ектоін відповідно до цієї Інструкції. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Якщо Ваш лікар не призначив інакше, закопувати по 1-2 краплі в кожне око кілька разів на день. Діти віком до 10 років не повинні застосовувати Еуе-t Ектоїн самостійно. Дістаньте одну ампулу з стрип-упаковки (осередки) і відкрийте її, відламавши верхню частину ампули. Відкиньте голову назад, вказівним пальцем відтягніть нижню повіку вниз і подивіться вгору. Іншою рукою обережно здавити ампулу, щоб в очний мішечок потрапили 1-2 краплі препарату. Ампула не повинна торкатися ока. Щоб розчин розійшовся по всій поверхні ока, повільно закрийте очей. Повторіть процедуру з іншим оком.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказання не відомі.

Побічні дії

Добре переноситься. На даний момент немає відомостей про побічні реакції при застосуванні. В окремих випадках "Еуе-t ® Ектоін Про" може викликати короткострокове подразнення очей, почервоніння очей або кон'юнктивіт. Якщо ви помітили побічні реакції, пов'язані із застосуванням "Еуе-t ® Ектоін Про", будь ласка, зверніться до свого лікаря. Якщо побічна реакція не проходить або посилюється, слід звернутися до свого лікаря.

Особливі умови зберігання

Термін придатності Еуе-t Ектоін вказаний на упаковці і на ампулах. Після закінчення терміну придатності застосовувати Еуе-t Ектоїн заборонено. Еуе-t Ектоїн знаходиться в маленьких пластикових ампулах, які може проковтнути дитина. Остерігайтеся задушення! Щоб уникнути цього Еуе-t Ектоїн слід зберігати в недоступному для дітей місці.

08004 08004