Ацербін

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ацербин мазь туба 30г
 
Ціна:

113.80грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Ацербін - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Ацербін

Виробник

Фармацеутише Фабрик Монтавит ГмбХ, Австрия

Загальний опис

Ацербін чинить антисептичну, аналгетичну та ранозагоювальну дію, зменшує утворення ексудату і сприяє формуванню кірки, грануляції та епітелізації. У попередньо оброблену Ацербіном ранову поверхню можна інкорпорувати шкірні транcплантати. Кислота саліциловамає виражену некролітичну дію, сприяє формуванню здорових грануляцій і епітелізації. Кислота яблучнапокращує метаболічні процеси та баланс рідини в ділянці рани. Посилене виведення вуглекислоти з рани виявляє сприятливий ефект на лікувальний процес. Завдяки своєму рН Ацербін упереджує алкалізацію рани, що запобігає інфікуванню та стимулює її загоєння. Антисептична дія ? антибактеріальна та антимікотична ? бензойної та саліцилової кислотдодатково сприяє загоєнню рани.

Форма випуску та упаковка

По 30 г або 100 г мазі в алюмінієвій тубі з поліетиленовою кришечкою; по 1 тубі в картонній упаковці.

Лікарська форма

Мазь. Основні фізико-хімічні властивості: мазь білого кольору.

Фармакологічна дія

Засоби для лікування ран та виразкових уражень. Препарати, які сприяють загоєнню ран. Код АТС D03A X.

Фармокинетика

Кислота саліциловашвидко всмоктується крізь шкіру та розповсюджується в організмі. Низький рівень розповсюдження (0,17 л/кг) пов’язаний із високим рівнем зв’язування із білками плазми крові (80-90 %). Речовина метаболізується у печінці, приблизно 10 % виводиться нирками, а 80 % залишається у незміненому вигляді у формі саліцилсечової кислоти та глюкуронідів. Період напіввиведення з крові при застосуванні знеболювальної дози (приблизно 0,5 г) становить 2-3 години. Всмоктування бензойної кислоти крізь шкіру та через рани не досліджувалося. Кислота бензойна всмоктується через травну систему, зв’язуючись із гліцином печінки, та швидко виводиться нирками у вигляді гіпурової кислоти. Бензойна кислота не затримується в організмі.

Особливі умови

Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека застосування у період вагітності та годування груддю не встановлена. Саліцилова кислота може потрапляти в грудне молоко, тому в період годування груддю Ацербін, мазь, не слід наносити на ділянку молочних залоз. Під час вагітності та годування груддю не рекомендується наносити на великі ділянки. Жінкам під час вагітності та в період годування груддю перед початком застосування препарату слід порадитися з лікарем. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Склад

Діючі речовини: 1 г мазі містить кислоти яблучної 7,0 мг, кислоти бензойної 0,5 мг, кислоти саліцилової 0,13 мг; Допоміжні речовини: пропіленгліколь, ксаліфін 15, вода очищена.

Свідчення

Засіб для загоєння поверхневих ран, таких як термічні та сонячні опіки, рани, садна.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 1 місяця.

Способи застосування

Застосовують нашкірно дорослим та дітям віком від 1 місяця. Мазь наносять тонким шаром на рану чи ушкоджену поверхню, 2 чи більше разів на день. Рекомендована разова доза препарату не повинна перевищувати 7 г (що відповідає смужці мазі 35 см). При необхідності наносять на стерильну марлеву серветку і фіксують пов’язкою. Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання та швидкості загоєнні рани. Діти. Застосовують дітям віком від 1 місяця. Перед початком лікування рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека застосування у період вагітності та годування груддю не встановлена. Саліцилова кислота може потрапляти в грудне молоко, тому в період годування груддю Ацербін, мазь, не слід наносити на ділянку молочних залоз. Під час вагітності та годування груддю не рекомендується наносити на великі ділянки. Жінкам під час вагітності та в період годування груддю перед початком застосування препарату слід порадитися з лікарем.

Побічні дії

При правильному застосуванні Ацербін, мазь, переноситься добре. Окремі інгредієнти можуть викликати почервоніння чи подразнення шкіри (бензойна кислота, саліцилова кислота, пропіленгліколь) в місцях нанесення препарату. Може виникати швидкоминуче відчуття тепла в місці нанесення, яке змінюється зменшенням болю, проходить самостійно і не потребує відміни препарату. В поодиноких випадках можуть виникати алергічні реакції. У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не виявлено. При одночасному місцевому застосуванні з препаратами, що містять солі заліза (ІІІ), існує ймовірність утворення комплексів, при одночасному застосуванні з йодином існує ймовірність виникнення реакції преципітації, при застосуванні з бораксом - реакції нейтралізації. Саліцилова кислота може потенціювати дію інших препаратів, що наносяться на те ж саме місце. Не рекомендується застосовувати інші лікарські засоби без консультації з лікарем.

Передозування

Не спостерігалося. У зв’язку з низькими концентраціями діючих речовин передозування мазі Ацербін практично неможливе. Проте під час лікування великих ділянок протягом довготривалого періоду, особливо у дітей, а можливі ознаки інтоксикації саліциловою кислотою: гастроінтестинальні симптоми, такі як нудота, блювання, а також запаморочення, головний біль, дзвін у вухах, підвищена пітливість. Саліцилова кислота у великих дозах може призводити до виникнення геморагій та подовження періоду згортання крові.

Особливі умови зберігання

Термін придатності. 3 роки. Після відкриття туби ? 6 місяців. Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла.

08004 08004