Ацербін

Категорії
Фільтри
Фільтр
Форма
Мазь (1)
Скинути
Фільтр
Сортування
немає в наявності
Ацербин мазь туба 30г
Ацербин мазь туба 30г
 
Ціна:

 

Інструкція Ацербін

Виробник

Фармацеутише Фабрик Монтавит ГмбХ, Австрия

Загальний опис

Ацербін чинить антисептичну, аналгетичну та ранозагоювальну дію, зменшує утворення ексудату і сприяє формуванню кірки, грануляції та епітелізації. У попередньо оброблену Ацербіном ранову поверхню можна інкорпорувати шкірні транcплантати. Кислота саліциловамає виражену некролітичну дію, сприяє формуванню здорових грануляцій і епітелізації. Кислота яблучнапокращує метаболічні процеси та баланс рідини в ділянці рани. Посилене виведення вуглекислоти з рани виявляє сприятливий ефект на лікувальний процес. Завдяки своєму рН Ацербін упереджує алкалізацію рани, що запобігає інфікуванню та стимулює її загоєння. Антисептична дія ? антибактеріальна та антимікотична ? бензойної та саліцилової кислотдодатково сприяє загоєнню рани.

Форма випуску та упаковка

По 30 г або 100 г мазі в алюмінієвій тубі з поліетиленовою кришечкою; по 1 тубі в картонній упаковці.

Лікарська форма

Мазь. Основні фізико-хімічні властивості: мазь білого кольору.

Фармакологічна дія

Засоби для лікування ран та виразкових уражень. Препарати, які сприяють загоєнню ран. Код АТС D03A X.

Фармокинетика

Кислота саліциловашвидко всмоктується крізь шкіру та розповсюджується в організмі. Низький рівень розповсюдження (0,17 л/кг) пов’язаний із високим рівнем зв’язування із білками плазми крові (80-90 %). Речовина метаболізується у печінці, приблизно 10 % виводиться нирками, а 80 % залишається у незміненому вигляді у формі саліцилсечової кислоти та глюкуронідів. Період напіввиведення з крові при застосуванні знеболювальної дози (приблизно 0,5 г) становить 2-3 години. Всмоктування бензойної кислоти крізь шкіру та через рани не досліджувалося. Кислота бензойна всмоктується через травну систему, зв’язуючись із гліцином печінки, та швидко виводиться нирками у вигляді гіпурової кислоти. Бензойна кислота не затримується в організмі.

Особливі умови

Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека застосування у період вагітності та годування груддю не встановлена. Саліцилова кислота може потрапляти в грудне молоко, тому в період годування груддю Ацербін, мазь, не слід наносити на ділянку молочних залоз. Під час вагітності та годування груддю не рекомендується наносити на великі ділянки. Жінкам під час вагітності та в період годування груддю перед початком застосування препарату слід порадитися з лікарем. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Склад

Діючі речовини: 1 г мазі містить кислоти яблучної 7,0 мг, кислоти бензойної 0,5 мг, кислоти саліцилової 0,13 мг; Допоміжні речовини: пропіленгліколь, ксаліфін 15, вода очищена.

Свідчення

Засіб для загоєння поверхневих ран, таких як термічні та сонячні опіки, рани, садна.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 1 місяця.

Способи застосування

Застосовують нашкірно дорослим та дітям віком від 1 місяця. Мазь наносять тонким шаром на рану чи ушкоджену поверхню, 2 чи більше разів на день. Рекомендована разова доза препарату не повинна перевищувати 7 г (що відповідає смужці мазі 35 см). При необхідності наносять на стерильну марлеву серветку і фіксують пов’язкою. Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання та швидкості загоєнні рани. Діти. Застосовують дітям віком від 1 місяця. Перед початком лікування рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека застосування у період вагітності та годування груддю не встановлена. Саліцилова кислота може потрапляти в грудне молоко, тому в період годування груддю Ацербін, мазь, не слід наносити на ділянку молочних залоз. Під час вагітності та годування груддю не рекомендується наносити на великі ділянки. Жінкам під час вагітності та в період годування груддю перед початком застосування препарату слід порадитися з лікарем.

Побічні дії

При правильному застосуванні Ацербін, мазь, переноситься добре. Окремі інгредієнти можуть викликати почервоніння чи подразнення шкіри (бензойна кислота, саліцилова кислота, пропіленгліколь) в місцях нанесення препарату. Може виникати швидкоминуче відчуття тепла в місці нанесення, яке змінюється зменшенням болю, проходить самостійно і не потребує відміни препарату. В поодиноких випадках можуть виникати алергічні реакції. У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не виявлено. При одночасному місцевому застосуванні з препаратами, що містять солі заліза (ІІІ), існує ймовірність утворення комплексів, при одночасному застосуванні з йодином існує ймовірність виникнення реакції преципітації, при застосуванні з бораксом - реакції нейтралізації. Саліцилова кислота може потенціювати дію інших препаратів, що наносяться на те ж саме місце. Не рекомендується застосовувати інші лікарські засоби без консультації з лікарем.

Передозування

Не спостерігалося. У зв’язку з низькими концентраціями діючих речовин передозування мазі Ацербін практично неможливе. Проте під час лікування великих ділянок протягом довготривалого періоду, особливо у дітей, а можливі ознаки інтоксикації саліциловою кислотою: гастроінтестинальні симптоми, такі як нудота, блювання, а також запаморочення, головний біль, дзвін у вухах, підвищена пітливість. Саліцилова кислота у великих дозах може призводити до виникнення геморагій та подовження періоду згортання крові.

Особливі умови зберігання

Термін придатності. 3 роки. Після відкриття туби ? 6 місяців. Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла.

08004 08004