А-Церумен

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

409.60грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату А-Церумен - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Оновлено:
01.03.2023
Перевірено

Інструкція А-Церумен

Виробник

Laboratoires Gilbert

Країна походження

Франція

Загальний опис

А-Церумен Нео Плюс - це м'який засіб для вушної гігієни, розроблений для ефективного та безпечного видалення надлишків вушної сірки. Воно містить поверхнево-активні речовини, які дозволяють обережно очищати вуха, не викликаючи подразнення або пошкодження шкіри. Засіб А-Церумен Нео Плюс допомагає усунути затори вушної сірки, які можуть призвести до погіршення слуху, сверблячки або дискомфорту. Завдяки своїй м'якій формулі воно не викликає дискомфорту і не залишає жирних слідів у вусі.

Спеціальна формула А-Церумен Нео Плюс містить поверхнево-активні речовини, які ефективно розчиняють та видаляють надлишки вушної сірки, не пошкоджуючи вухо та не викликаючи алергічних реакцій. Вона також містить натуральні зволожуючі компоненти, які допомагають зберегти здоров'я та зволоження шкіри зовнішнього слухового проходу. А-Церумен Нео Плюс - це ідеальний засіб для щоденного догляду за вухами, який допомагає зберегти здоров'я вух, запобігає неприємним відчуттям та забезпечує комфортне використання. Воно легко наноситься та змивається водою, залишаючи чисті та здорові вуха.

Форма випуску та упаковка

Флакон 40 мл у картонній упаковці.

Лікарська форма

Спрей, вушний розчин для гігієни.

Фармакологічна дія

А-Церумен Нео Плюс - м'який засіб для вушної гігієни, що містить поверхнево-активні речовини. Вушна сірка захищає вухо від інфекцій, пилу і сторонніх предметів. Вона контролює кількість бактерій, зазвичай присутніх на поверхні шкіри зовнішнього слухового проходу. Крім того, вушна сірка зволожує барабанну перетинку, запобігаючи її затвердіння і жорсткість, сприяє кращій передачі звуку.

Особливі умови

Не використовувати, якщо флакон пошкоджений. Не проштовхувати наконечник флакона глибоко в слуховий прохід, щоб уникнути роздратування. Не застосовувати препарат засіб у разі, коли у пацієнта відзначають перфоровану барабанну перетинку, вушну інфекцію або він використовує трубку для вентиляції середнього вуха. Якщо виявлено хворобливе відчуття в вусі, перед використанням слід проконсультуватися з лікарем. Уникати контакту з очима. Не застосовувати препарат всередину.

Склад

М'які поверхнево-активні речовини (натрію ацил саркозинат та ефір сахарози), зволожувач, натуральні харчові барвники, допоміжні речовини до 100%.

Свідчення

Допомагає підтримувати зовнішній слуховий прохід чистим і запобігає накопиченню вушної сірки. Рекомендований для дітей у віці від 6 міс і дорослих: при регулярному використанні допомагає видалити залишки вушної сірки і запобігає її накопичення, зволожує і розчиняє сірчані пробки (суха і щільна вушна сірка). Після видалення сірчаної пробки вушна сірка знову секретується природним шляхом для захисту і змазування вух.

Способи застосування

Для регулярної гігієни вух: 2 рази на тиждень. Для видалення вушних пробок: вранці і ввечері протягом 3-4 днів. Інструкція по використанню: 1. Нахилити голову вгору тим вухом, яке потребує лікування. 2. впорснути А-Церумен Нео Плюс 2 рази. 3. Помасажувати підставу вуха і притиснути його приблизно на 1 хв. 4. Випрямити голову, щоб дозволити засобу і накопиченої вушної сірки витекти, після чого промити зовнішній слуховий прохід фізіологічним сольовим розчином або чистою водою і витерти залишки розчину. Насадку флакон-спрея слід знімати після кожного використання і промивати гарячою водою.

Особливі умови зберігання

Умови зберіганн: В захищеному від світла місці при температурі 10-40 ° C. Не охолоджувати. Після відкриття одноразовий флакон-крапельницю слід використовувати протягом 24 год. Флакон-спрей слід використовувати протягом 3 міс після першого відкриття

А-Церумен ціна в інтернет аптеці

А-ЦеруменЦіна
А-Церумен Нео Плюс вушної гігієнічний розчин спрей 40 мл409.6 грн
А-Церумен Нео Плюс вушної гігієнічний розчин флакон-крапельниця 2 мл №5417.9 грн
08004 08004