Бренд ДИАС

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Інгалятор побутовий Махольда
ФОП Конюхов В.О.
Ціна:

202.90грн.

 

Наша компанія виробляє продукцію під торговою маркою «ДИАС». Основним видом діяльності підприємства є виробництво товарів медичного і побутового призначення.

За роки роботи на підприємстві сформувався висококваліфікований колектив, який спрямовує свій професійний потенціал на задоволення реальних потреб споживача, забезпечує високу репутацію своєї продукції серед виробників аналогічного товару. Якість, зовнішній вигляд, сучасна упаковка і тара відповідають вимогам світових стандартів.

З моменту заснування, підприємство успішно практикує гнучкий підхід до кожного клієнта. Використання новітніх технологій і кваліфікованої праці працівників підприємства дозволяє з оптимізмом дивитися в майбутнє.

На рахунку підприємства безліч передових розробок, оригінальних рішень, отриманих патентів і корисних моделей. Незважаючи на велику конкуренцію, обсяги виробництва з року в рік неухильно зростають.

Підприємство має у своєму розпорядженні власну мережу роздрібної та оптової торгівлі, розглядає наявні досягнення як базу для подальшого розвитку; активно підтримує пропозиції по розвитку дилерської мережі в Україні, країнах СНД і за кордоном.

Продукція ТМ «ДИАС» - це гарантія високої якості.

 

Бренд ДИАС ціна в інтернет аптеці

Бренд ДИАСЦіна
Інгалятор побутовий Махольда202.9 грн
08004 08004