Бренд Cmics medical instruments

За даним запитом не знайдено товарів.

 

CMICS Medical Instrument Co., Ltd. є провідним професійним виробником і постачальником медичного обладнання, що спеціалізується в області кардіології, з більш ніж 30-річним досвідом досліджень і розробок, виробництвом маркетингу та післяпродажного обслуговування під торговою маркою DONGJIANG з усіма товарами. ISO13485 затверджено.

З моменту заснування в 1985 році ми докладаємо постійних зусиль для забезпечення клієнтів по всьому світу продуктами і послугами на основі високої якості, тривалого терміну служби, цілодобового обслуговування і конкурентоспроможної ціни відповідно до ринкової ситуації і вимог клієнтів, шляхом стійкого розширення асортименту продукції. і агресивне освоєння світового ринку. В даний час наші продуктові лінійки включають кардіологію, моніторинг пацієнтів, медичне обслуговування на дому, інфузійні насоси, шприцеві насоси, а також супутні витратні матеріали та одноразові вироби.

На додаток до постійного оновлення кардіологічної лінії, ми також виступаємо в якості єдиного постачальника медичного обладнання для служб екстреної допомоги, автоклавів і стерилізаторів, систем медичної візуалізації, лабораторних досліджень і діагностики in vitro, лікарняних ліжок і меблів, хірургічного обладнання, неврології та інших медичних установ. Ветеринарний.

 

08004 08004