Бренд Биовит

За даним запитом не знайдено товарів.

Фармацевтичний завод "Біовіт" (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ) веде роботу в двох напрямках - виробництво лікарських засобів і біологічно активних добавок до їжі.

Частка лікарських засобів в асортименті продукції, що випускається «Біовіт " постійно збільшується за рахунок випуску генеричних препаратів з яскраво вираженою клінічною ефективністю.

За 13 років виробничої діяльності ТзОВ «Біовіт» не тільки розширив асортимент продукції, що випускається, а й освоїв інші ринки збуту – Росія, Україна, Німеччина, Чехія є імпортерами нашої продукції.

За останні 4 роки ТзОВ «Біовіт» побудував абсолютно новий завод з виробництва лікарських препаратів, що повністю відповідає національним ліцензійним вимогам і умовам, а також, міжнародним стандартам якості GMP.

При плануванні виробництва ТзОВ "Біовіт" також враховує сучасні вимоги до давно відомих рецептурам, а також, соціально значущі напрямки в охороні здоров'я: наприклад, з урахуванням рекомендацій ВООЗ в даний момент випускається низькомолекулярний ОРС замість старої рецептури цього препарату; освоєно виробництво соціально значимого продукту "Гулазик", освоюється технологія виробництва швидкорозчинних таблеток цинку сульфату від діареї дітей та ін на новому заводі, крім цехів з дорогими виробничими обладнаннями і системою HVAC (системи опалення, вентиляції, кондиціонування та очищення повітря), також розміщена сучасна лабораторія контролю якості лікарських препаратів, акредитованої відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 17025.

Асортимент випускаються лікарських препаратів ТзОВ "Біовіт" розширюються, в той же час ми намагаємося пропонувати внутрішньому ринку ліків більш низькі ціни, ніж імпортовані аналоги при належному забезпеченні якості препаратів.

08004 08004