Бренд Биолайт

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Сироп шиповника 250г/200мл
Биолайт
Ціна:

24.40грн.
Ціна:

24.20грн.
Сироп шиповника с боярышником 250г
Биолайт
Ціна:

24.20грн.
Сироп Облепиха 200мл
Биолайт
Ціна:

28.40грн.
Сироп Бузина 200мл
Биолайт
Ціна:

38грн.

 

"Біолайт" - заснована в 2016 році виробнича компанія, яка займає провідні позиції на ринку контрактного виробництва БАДів. Компанія надає послуги з капсулювання, таблетування, блістерування та фасування так само, як і розливу рідин, розробці технічної документації та допомогу в складанні ефективних логістичних маршрутів по всій Європі та Україні.

В асортименті продукції компанії "Біолайт" ви знайдете Вологопоглиначі, вкладиші для індукційного запаювання, тверді желатинові капсули, цілу лінійку HDPE ємностей, блістери і різні упаковки.

Для забезпечення якості продукції, компанія використовує ефективне автоматичне і напівавтоматичне обладнання, що дозволяє з точністю здійснювати фасування продукції. Серед останніх інноваційних технологічних можливостей-високошвидкісний розлив, що став актуальною необхідністю, у зв'язку з популяризацією правильного харчування, підвищення цінності натуральних продуктів і НЕРАФІНОВАНИХ масел, зокрема. Завдяки змінним основним частинам нового обладнання, вдалося скоротити простій при розливі до мінімуму, тому продукція під замовлення гарантовано буде готова в строк.

 

08004 08004