Бандаж при пахвинній грижі

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Розмір
2 (1)
Скинути
ColgateColgate
Фільтр
Сортування
Ціна:

424.10грн.
Ціна:

431.30грн.
Ціна:

467.90грн.
Оновлено:
25.11.2023
Перевірено

Паховий бандаж при грижі - елемент комплексного лікування

Підняття великої ваги, підвищені фізичні навантаження, захворювання сечостатевої сфери у чоловіків, а також систематичні закрепи можуть призвести до утворення грижі в паху. Недуга характеризується патологічним випинанням органу за межі займаної порожнини. Захворювання розвивається поступово, спочатку проявляючи себе як невелике ущільнення. Подальший розвиток призводить до появи болю, печіння. Грижа завдає суттєвого дискомфорту, обмежує людину у звичній активності, тягне за собою більш серйозні наслідки.

Бандаж грижовий паховий – призначення та особливості

Бандаж використовується для профілактики перед операцією в рамках консервативного лікування. Виріб є еластичним поясом із пластиною (пілотом) і однією або двома підтримувальними шлейками. Ремені пропускаються між ногами. Вони беруть на себе функцію ослаблених м'язів і утримують грижу всередині. Такий корсет виконує одночасно практичну та естетичну функції, приховуючи непривабливе випинання. Фіксується пристрій за допомогою застібки-липучки.

Залежно від показань ви можете купити бандаж від пахової грижі двох видів:

  • Односторонній (з підтримкою з правого чи з лівого боку).

Виріб забезпечує локальну компресію стегнового (у жінок) та пахвинного (у чоловіків) кільця. Використовується за наявності проблеми з одного боку. Підходить для профілактики та носіння в період реабілітації після операції.

  • Двосторонній.

Використовується за наявності випинання з двох сторін.

Корсети виготовляються з латексу та поліефіру, доповнюються ребрами жорсткості та знімними пілотами.

Ціна на бандаж паховий залежить від його виду, розміру та особливостей конструкції. Так, моделі з можливістю регулювання положення виробу, зі знімними ременями коштуватимуть дорожче.

Як засіб профілактики бандаж може бути рекомендований:

  • тим, хто займається силовими видами спорту, регулярно підіймає важкі предмети;
  • у період післяопераційного відновлення;
  • при періодичному виникненні болів у пахвинній ділянці.

Бандаж протигрижовий пахвинний зменшить біль і знизить небезпеку защемлення при неможливості оперативного втручання.

Важливо! При защемленні грижового мішка, пошкодженні шкіри та онкологічних захворюваннях використання корсету протипоказане.

Двосторонній бандаж при паховій грижі

Бандаж паховий двосторонній є широким поясом, який обертається навколо верхньої частини стегон. Виріб фіксується липучкою. Підтримувальні ремені проходять по внутрішній стороні стегон та застібаються на поясі. Такий пояс при паховій грижі може використовуватися як із твердими вкладишами (пілотами), так і без них. Їхнє застосування визначається необхідним ступенем компресії. Якщо виражена ​​підтримка не потрібна, їх можна вийняти або замінити більш м'якими прокладками відповідного розміру. Для профілактики та під час післяопераційного відновлення бандаж може використовуватися без вкладишів.

Перш ніж купити паховий бандаж, визначте:

  1. Необхідну модель – односторонню або двосторонню.
  2. Розмір виробу залежить від обхвату стегон.
  3. Потрібна модель – із поясом або плавками.
  4. Врахуйте особливості виробу – вид застібки (липучки, гудзики), спосіб фіксації та можливість регулювання ременів.

Як замовити пояс для пахової грижі

В інтернет-аптеці Apteka.com ви можете купити пояс для пахової грижі відповідного саме вам розміру та типу. Ми пропонуємо лише сертифіковані вироби, виготовлені з якісних матеріалів за сучасними технологіями.

Щоб замовити онлайн необхідний корсет, скористайтесь кошиком, клавішею «Купити в один клік» або зателефонуйте за номером гарячої лінії. Покупку можна забрати в одному з пунктів самовивезення або отримати кур'єром додому. Оплатити пояс можна при отриманні готівкою або терміналом. Ми завжди раді допомогти та проконсультувати клієнтів з усіх питань.

Пояс від пахової грижі простий у догляді та комфортний у використанні. Він здатний істотно покращити якість життя, особливо за неможливості оперативного видалення грижі.

Бандаж при пахвинній грижі ціна в інтернет аптеці

Бандаж при пахвинній грижіЦіна
Бандаж ел.п/гриж.паховий двуст.23БП (обхват стегон 75-85см) р. 2424.1 грн
Бандаж ел.п/гриж.паховий двуст.23БП (обхват стегон 85-95см) р. 3431.3 грн
Бандаж 351/1 протигрижовий (універсальний) р.1467.9 грн
08004 08004