Бандаж для вагітних

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Розмір
2 (4)
3 (4)
4 (3)
1 (1)
5 (2)
Скинути
СонормінСонормін
Фільтр
Сортування
Бандаж до і післяпологовий розмір 5
Укрмедтекстиль ТОВ
Ціна:

206.90грн.
Бандаж до і післяпологовий розмір 2
Укрмедтекстиль ТОВ
Ціна:

227.60грн.
Бандаж до і післяпологовий розмір 3
Укрмедтекстиль ТОВ
Ціна:

229грн.
Бандаж до і післяпологовий розмір 2 (M)
Торос-Груп
Ціна:

390.50грн.
Бандаж до і післяпологовий розмір 3 (L)
Торос-Груп
Ціна:

394грн.
Ціна:

501.40грн.
Бандаж еластичний післяопераційний і післяпологовий сірий розмір 5
Торговий Дім Алком ТОВ
Ціна:

583грн.
Ціна:

502.50грн.
Ціна:

633.90грн.
Ціна:

636.90грн.
Бандаж до і післяпологовий розмір 4
Укрмедтекстиль ТОВ
Ціна:

434.80грн.
Бандаж до і післяпологовий розмір 1
Укрмедтекстиль ТОВ
Ціна:

435.60грн.
Ціна:

316.61грн.
Ціна:

489грн.
Оновлено:
25.11.2023
Перевірено

Бандаж для вагітних: особливості вибору

Бандаж для вагітних являє собою спеціальне пристосування, яке допомагає жінці витримувати навантаження при виношуванні. Цей ортопедичний виріб полегшує процес вагітності і дозволяє знімати напругу з опорно-рухового апарату. Наша аптека пропонує вам купити бандаж для вагітних за доступною ціною в Україні. Ви можете придбати сертифіковані вироби вітчизняних виробників онлайн з оперативною доставкою по країні. В інтернет-аптеці apteka.com можна підібрати ортопедичний виріб будь-якого розміру.

Користь бандажа для вагітних

Бандаж для вагітних служить для підтримування живота майбутньої мами. Ортопедичне пристосування знімає надмірне навантаження з попереку і стабілізує опорно-руховий апарат жінки. Все це забезпечує здоровий ріст дитини, так як використання бандажа дозволяє запобігти ряду проблем у мами:

  • При защемленні поперекового нерва бандаж допомагає мінімізувати хворобливі відчуття при виношуванні дитини. Без такого пристосування жінка часто змушена пити знеболювальне, а це небажано для здоров'я малюка.
  • Бандаж зменшує стиснення внутрішніх органів, якщо жінка виношує двійню або трійню. Це ортопедичне пристосування може знизити больові відчуття, які виникають через інтенсивну компресію. Також знижується ризик раннього опущення живота.
  • Купити бандаж для вагітних рекомендують жінкам, які перенесли порожнинні операції в області живота.
  • Ортопедичний бандаж для вагітних рекомендують мамам, у яких є рубці на матці.
  • При ослабленій м'язовій системі мами бандаж надає підтримку опорно-руховому апарату і знижує ризик викидня.

Використання пристосування допомагає уникнути появи розтяжок. За допомогою бандажа можна запобігти в'ялості шкіри.

Функції допологового бандажа для вагітних

Купити допологовий бандаж акушери-гінекологи рекомендують після вивчення анамнезу майбутньої мами на 22-30 тижні. Показаннями до його використання є операції на черевній порожнині, матці, слабка м'язова система, недостатньо розвинена матка, загроза викидня. Чи варто використовувати ортопедичне пристосування, лікар визначає індивідуально, тому що у такого рішення є як і плюси, так і протипоказання. Нерідко фахівець може порадити бандаж вагітним, які ведуть активний спосіб життя і змушені багато рухатися. Комплексний вплив на організм пристосування знімає частину надлишкового навантаження на опорно-руховий апарат, яке виникає під час руху. Бандаж зменшує інтенсивність здавлювання внутрішніх органів. Бандаж також пом'якшує хворобливі відчуття, коли тазові кістки починають розходитися. Пристосування необхідне для жінок, які страждають від остеохондрозу.

Необхідно враховувати, що існують протипоказання для використання допологового бандажа. Сюди відносяться проблеми з нирками, захворювання серця, цукровий діабет, різні хронічні захворювання, наявність певних швів після кесаревого розтину. Одним з протипоказань є набряклість. Тому носити бандаж потрібно тільки після консультації з лікарем.

Особливості післяпологового бандажа: від чого захищає пристосування?

Купити післяпологовий бандаж часто радить лікар тим жінкам, які потребують допомоги при відновленні м'язів і шкіри. Ортопедичний виріб повинен надавати необхідну підтримку для м'язового корсета і при цьому приховувати недоліки фігури. Бандаж дає утяжку і створює компресію, тому може викликати дискомфорт у жінки під час використання. Його не можна надягати під час сну і носити більше 9 годин на добу. При використанні післяпологового бандажа потрібно робити перерви кожні 3 години по 30 хвилин. Протипоказання щодо використання виробу аналогічні обмеженням для допологового бандажа.

Як вибрати бандаж для вагітних: поради фахівця

Перед тим як купити бандаж для вагітних, необхідно враховувати особливості конструкції таких виробів. Існує кілька варіантів бандажів:

  • Підтримуючі труси. Трусики з завищеною талією підтримують живіт, їх можна надягати на голе тіло, однак вони потребують щоденного прання.
  • Корсет. Бандаж, який надівається поверх білизни і має шнурівку для додаткової фіксації.
  • Пояс. Являє собою широку еластичну стрічку із застібкою, яка фіксується під животом.
  • Універсальний бандаж. Виріб, який може застосовуватися в допологовий і післяпологовий період. Такий бандаж часто забезпечується додатковою застібкою, яка дозволяє жінці відвідувати туалет без дискомфорту.

Як правильно надягати бандаж? Механізм використання виробу залежить від його типу — наприклад, трусики з еластичним поясом можуть застосовуватися в якості заміни звичайній білизні. Носити бандаж постійно не можна — його використовують за певною схемою, яку призначає фахівець. Якщо жінка багато рухається, пристосування знімають кожні 3 години на 30 хвилин.

Скільки коштує бандаж для вагітних — питання, яке турбує майбутню маму, якщо вона хоче вигідно придбати ортопедичний виріб. У нашій аптеці ви можете замовити товари за низькими цінами, так як ми подбали про широкий асортимент доступних бандажів для вагітних в Україні.

Бандаж для вагітних ціна в інтернет аптеці

Бандаж для вагітнихЦіна
Бандаж еластичний до і післяпологовий 14БДРН (окружність стегон під животом 85-95см) розмір 2251.8 грн
Бандаж еластичний до і післяпологовий 14БДРН (окружність стегон під животом 95-105см) розмір 3303 грн
Бандаж еластичний до і післяпологовий 14БДРН (окружність стегон під животом 105-115см) розмір 4369.1 грн
Бандаж до і післяпологовий розмір 5206.9 грн
Бандаж до і післяпологовий розмір 2227.6 грн
Бандаж до і післяпологовий розмір 3229 грн
Бандаж до і післяпологовий розмір 2 (M)390.5 грн
Бандаж до і післяпологовий розмір 3 (L)394 грн
Бандаж до і післяпологовий бежевий розмір 3 (L)501.4 грн
Бандаж еластичний післяопераційний і післяпологовий сірий розмір 5583 грн
08004 08004