Google відгуки про інтернет-аптеку Apteka.com

Google відгуки про інтернет-аптеку Apteka.com грудень 2020

Чому варто залишати свої відгуки в Google?

З радістю повідомляємо, що інтернет-аптека Apteka.com вже в Google картах.
Тепер на сторінці пошуку Google відображається детальна контактна інформація про нашу інтернет-аптеку, її графік роботи, та пряме посилання на офіційний веб-сайт.
В Google Карти можна побачити дійсниу фактичну адресу офісу компанії, режим роботи, контактний телефон та розділ з відгуками, де кожен бажаючий може залишити своє враження про роботу сервісу ua.Apteka.com або дізнатися думку клієнтів інтернет-аптеки, які залишили свої відгуки раніше.

Чому варто залишати свої відгуки в Google?


Ви можете поділитися своїми враженнями про якість обслуговування.
Наприклад, охарактеризувати поведінку менеджера, який прийняв Ваше замовлення, рівень його компетенції і ввічливості.
В Google відгуки клієнтів розміщуються на добровільній основі, публікуються у відкритому доступі і служать рекомендаціями для інших користувачів Google Карт. Залишати анонімні відгуки не можна. Ніхто, крім автора відгуку не має технічної можливості для його редагування.
Для того, щоб залишити відгук про роботу інтернет-аптеки ua.Apteka.com в Google, необхідно перейти за посиланням https://g.page/r/CRb-elauLnUgEAg/review на сторінку з відгуками інтернет-аптеки.
Поділіться посиланням на профіль «Інтернет аптека apteka.com» з Вашими друзями, щоб вони могли скористатися сучасним сервісом, залишити відгук про нашу роботу, а також рекомендувати нас своїм знайомим і друзям.

Що робити, якщо виникло питання по замовленню на сайті?

Якщо у Вас виникло питання стосовно конкретного замовлення, зробленого на сайті ua.Apteka.com, Вам необхідно зв'язатися з менеджером інтернет-аптеки будь-яким зручним для Вас способом доступними в розділі сайту «Контакти»:

• телефон: 0800408004 (безкоштовно по Украіні);
• email: info@a.com.ua;
• Viber: +380674117147;
• Форма зворотнього зв'язку.


Також Ви можете залишити свої зауваження і пропозиції в роботі сайту Apteka.com в розділі сайту «Відгуки». У цьому розділі ви також зможете ознайомитись з усіма оцінками наших клієнтів.

08004 08004