Місія Інтернет аптеки Apteka.com

Місія Інтернет аптеки Apteka.com червень 2020

У нашому асортименті представлені лікарські препарати з Німеччини, Франції, Індії, Польщі, Росії, Ізраїлю, Словенії, Фінляндії, США, Японії та багатьох інших країн.

Інтернет аптека Apteka.com співпрацює з провідними світовими виробниками ліків, такими як Глаксо Сміт Кляйн (GlaxoSmithKline), КРКА (KRKA), Санофі (Sanofi), Берлін Хемі (Berlin Chemie), Гедеон Рехтер (Gedeon Richter), Біонорика (Bionorica), Тева (Teva), Новартіс (Novartis), Сандоз (Sandoz), Актавис (Actavis Group), Аббота Продакс (Abbott), Стада (Stada), Реккіт Бенкизер (Reckitt Benckiser) і багатьма іншими.

Ліки вітчизняного виробництва, від лідерів фармринку України, таких як Дарниця, Фармак, Артеріум, Здоров'я ФК, Інтерхім, Київський Вітамінний завод, Борщагівський ХФЗ, Фарма Старт останні роки особливо популярні у споживача, завдяки своїй високій якості і доступній ціні. 

Крім реалізації лікарських засобів, важливе місце в асортименті Інтернет аптеки Apteka.com займають біологічно активні добавки (БАДи) високої якості, які користуються великим попитом у всіх, хто веде здоровий спосіб життя. Це різні комплекси вітамінів і мікроелементів, що застосовуються для корекції хімічного складу їжі людини (нутрицевтики), біологічно активні добавки до їжі, що регулюють процеси життєдіяльності, засоби для профілактики, допоміжної терапії та підтримки організму в період застосування лікарських засобів (парафармацевтики), препарати надає що регулює вплив на біохімічні та фізіологічні процеси в організмі (пробіотики). У нашому асортименті представлені найпопулярніші бренди БАД, які мають попит в асортименті аптек по всій Україні.

В асортименті аптек обов'язково повинні бути вироби медичного призначення, товари для санітарно-гігієнічних цілей і предмети догляду за хворими. Всі вироби медичного призначення, які Інтернет аптека Apteka.com пропонує своїм клієнтам, високої якості, сертифіковані і представлені в декількох цінових категоріях. У нас завжди широкий вибір: рукавички, ін'єкційні шприци, катетери, шовний матеріал, пластир, дренаж, ємності для аналізів, джгути, гінекологічні комплекти. Завжди мають попит в аптеках і лікувальних закладах предмети догляду за хворими при важких захворюваннях, після хірургічних втручань, такі як бандажі, тонометри, дренажі, зонди, а також санітарно-гігієнічні вироби, наприклад серія продукції Тена (Tena) - це підгузники для дорослих, вбираючі одноразові пелюшки та інші товари.

Також ми пропонуємо препарати, виготовлені за рецептами Аюрведи. Аюрведична медицина з успіхом застосовується при лікуванні дерматологічних захворювань, порушень в роботі внутрішніх органів. Крім ліків, принципи Аюрведи застосовуються у виготовленні лікувальної косметики, яка також представлена на нашому сайті  A.com.ua

08004 08004