Користь L-Аргініну

Оновлено:
09.01.2023
Перевірено
Користь L-Аргініну лютий 2021

L-аргінін - це корисна поживна речовина, відома також як амінокислота, яка нині в ціні. Даний мікроелемент використовується для утворення білкових з'єднань.

Він являє собою сигнальну молекулу, яка необхідна для виконання безлічі процесів в організмі: бере участь в синтезі окису азоту, виконує антиоксидантну і протизапальну функції.

Оскільки ця амінокислота грає важливу роль при виконанні ряду важливих процесів в нашому організмі, її дефіцит призводить до збоїв в роботі системи органів, що негативно відображається на стані здоров'я і самопочутті людини, тому досить часто призначається лікарями Армікор головною складовою якого є L-Аргінін.

Сила богатирська

L-аргінін використовується для поліпшення сексуальної сфери. Всі ефекти L-аргініну на ерекцію пов'язані безпосередньо з його конвертацією в молекули оксиду азоту. Аргінін значно підвищує якість і тривалість ерекції.

Ах, яка жінка!

Дана амінокислота значно полегшує процес схуднення своїми жироспалюючими функціями, тому так популярна серед жінок для корекції фігури і профілактики ожиріння. При достатній концентрації в організмі покращує стан шкірних покривів, запобігає появі целюліту і захищає шкіру від передчасного старіння.

Сприятливо Л-аргінін впливає на психоемоційний стан, що особливо актуально для жінок в умовах частих гормональних перебудов.

А якщо вагітна ?!

Аргінін сприятливо впливає на розвиток плода. При виношуванні, матусі потрібно більше поживних речовин, в тому числі і аргініну, так як організм не здатний у цей період його виробляти самостійно в необхідній кількості.

У період годування груддю необхідно проконсультуватися з сімейним лікарем через те, що вплив цієї речовини в даний період не досліджене.

При вагітності L-аргінін часто призначають у випадку ризику внутрішньоутробного обмеження зростання або прееклампсії.

Не рекомендую!

Добавки або препарати з аргініном не рекомендується застосовувати людям з нирковою або печінковою недостатністю, хворим на астму.

Немає часу чекати, хочу все і відразу!

Перевищення дози можуть призвести до таких неприємних побічних ефектів:

 

  • осмотична діарея;
  • погіршення загального самопочуття.

Надмірна кількість оксиду азоту призводить до:

 

  • падіння рівня гемоглобіну;
  • звуження капілярної сітки, порушення роботи периферійної нервової системи;
  • приступу тахікардії, задишки.

При прояві одного із симптомів, необхідно припинити прийом препарату, що містить аргінін, і звернутися до лікаря.

 

На жаль, іноді властивості аргініну, що входить до складу препарату, можуть погіршити перебіг деяких хвороб і станів. До них відносяться:

 

  • хвороба суглобів (ревматоїдний артрити)
  • герпес;
  • період лікування онкозахворювань (блокує важливий процес в цей період придушення імунної системи);
  • гіпотонія (непритомність, запаморочення);

Взаємодія

Здатний взаємодіяти з деякими лікарськими препаратами, а саме з:Може вступати в реакцію з певними харчовими добавками і травами. До їх числа відносяться:
ліками для зниження артеріального тиску - еналаприл, лозартан, амлодипін, фуросемід;добавки і трави, призначені для зниження артеріального тиску - коензим q10, котячий кіготь, риб'ячий жир, ліцій (дереза), кропива, теанин;
препаратами для лікування еректильної дисфункції - цитрат силденафіл, тадалафіл;трави і добавки для зниження рівня цукру - пажитник, женьшень, женьшень сибірський, гуарова камедь;
засобами, що знижують щільність крові - клопідогрель, еноксапарин, гепарин, варфарин;добавки і трави для розрідження крові - гвоздика, дягелю, часник, женьшень, гінкго білоба, куркума;
протидіабетичнимизасобами - інсулін, піоглітазон, глипизид;ксиліт - вживання цієї добавки в поєднанні з аргініном може знизити обсяг цукру в крові до небезпечного рівня.
препаратами, що підсилюють кровотік - нітрогліцерин, ізосорбід; 
діуретиками - амілорид, триамтерен, спіронолактон. 

 

Спортивна хвилинка

Аргінін незамінний при занятті спортом. Дана речовина значно підвищує працездатність і продуктивність, прискорює відновлення і підвищує ефективність тренувального процесу. У комплексі це допомагає досягти значних спортивних результатів з мінімальними втратами і тимчасовими витратами.

Позитивний ефект для спортсменів досягається лише за умови прийому якісних спортивних добавок, що мають в складі L-аргінін, в комплексі з правильним харчуванням. Амінокислота підвищує витривалість, продуктивність завдяки активному постачання м'язів киснем і живильними елементами.

 

08004 08004